Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Utrecht / Rivierenwijk / Jutfaseweg

Jutfaseweg, Utrecht

Utrecht · 3522HA, 3522HB, 3522HC, 3522HD, 3522HE, 3522HG, 3522HH, 3522HJ, 3522HK, 3522HL, 3522HM, 3522HN, 3522HP, 3522HR, 3522HS

Adressen: 438 Bouwjaren: 1800–2027 Gem. opp.: 100.1m² Gem. WOZ: €341.111 Buurt: Rivierenwijk
438
Adressen
~657
Inwoners
100.1m²
Gem. opp.
€341.111
Gem. WOZ (2025)
1800–2027
Bouwjaren
~284
Huishoudens

Over Jutfaseweg in Utrecht

Jutfaseweg is een straat in Utrecht, Nederland. Er zijn 438 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 100.1 m². De gemiddelde woningwaarde is €341.111.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1800 en 2027. Postcodes in deze straat: 3522HA, 3522HB, 3522HC, 3522HD, 3522HE, 3522HG, 3522HH, 3522HJ, 3522HK, 3522HL, 3522HM, 3522HN, 3522HP, 3522HR, 3522HS. Er wonen naar schatting 657 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Rivierenwijk.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

48 /100
48 Redelijk
👥 32
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Jutfaseweg in Utrecht is 48/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
205
1960-1969
46
1970-1979
32
1980-1989
27
1990-1999
17
2000-2009
33
2010+
70
Energielabels
A+
63
A
104
B
30
C
56
D
28
E
11
F
7
G
13

De meeste gebouwen (205) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is A (104 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
15%
15–25
12%
25–45
37%
45–65
23%
65+
12%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (37%), gevolgd door 45–65 (23%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
430 objecten totaal
Woonfunctie 395 91.9%
Kantoorfunctie + Woonfunctie 8 1.9%
Industriefunctie + Woonfunctie 8 1.9%
Industriefunctie + Winkelfunctie 4 0.9%
Kantoorfunctie + Winkelfunctie + Woonfunctie 3 0.7%
Industriefunctie 3 0.7%
Bijeenkomstfunctie 2 0.5%
Overige 2 0.5%
Industriefunctie + Kantoorfunctie 1 0.2%
Bijeenkomstfunctie + Kantoorfunctie + Woonfunctie 1 0.2%
Industriefunctie + Kantoorfunctie + Woonfunctie 1 0.2%
Gezondheidszorgfunctie + Industriefunctie 1 0.2%
Winkelfunctie + Woonfunctie 1 0.2%
Woningtypes
438 woningen totaal
Appartement 176 40.2%
Eengezinswoning 113 25.8%
Studio 106 24.2%
Overig 43 9.8%
🏡

Buurtinformatie — Rivierenwijk

9,175
Inwoners
in deze CBS-buurt
4,810
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.9
Gem. grootte
personen per huishouden
12,837
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€451.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
45%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€451.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
50.3 dB Lden
Gemiddeld
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
51.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
45%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

64%
10%
25%
Nederlands (64%)
Westers (10%)
Niet-westers (25%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
45%
55%
Koop (45%)
Huur (55%)
Woningtype
48%
52%
Eengezins (48%)
Meergezins (52%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (438)

438 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Jutfaseweg 1 3522HA 1475 m² 1904 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 2A 3522HA 184 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2B 3522HA 173 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2C 3522HA 59 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2D 3522HA 89 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2E 3522HA 145 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2G 3522HA 160 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 2H 3522HA 191 m² 1909 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 3A 3522HA 142 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3B 3522HA 138 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3C 3522HA 153 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3D 3522HA 110 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3E 3522HA 167 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3G 3522HA 159 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 3 3522HA 140 m² 1909 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 4 3522HA 160 m² 1909 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 5A 3522HA 60 m² 1873 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 5B 3522HA 60 m² 1873 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 5C 3522HA 70 m² 1873 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 5 3522HA 70 m² 1873 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 6A 3522HA 77 m² 1873 B Rivierenwijk
Jutfaseweg 6 3522HA 47 m² 1873 B Rivierenwijk
Jutfaseweg 7A 3522HA 91 m² 1873 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 7 3522HA 91 m² 1873 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 8 3522HB 186 m² 1873 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 9 3522HB 199 m² 1873 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 10A 3522HB 55 m² 1873 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 10B 3522HB 55 m² 1873 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 10C 3522HB 55 m² 1873 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 10D 3522HB 55 m² 1873 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 10 3522HB 55 m² 1873 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 11A 3522HB 87 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 11B 3522HB 87 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 11C 3522HB 103 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 11 3522HB 87 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 12A 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 12B 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 12C 3522HB 98 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 12 3522HB 107 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 13A 3522HB 87 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 13B 3522HB 87 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 13C 3522HB 98 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 13 3522HB 106 m² 2001 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 14A 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 14B 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 14C 3522HB 107 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 14 3522HB 106 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 15A 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 15B 3522HB 87 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 15C 3522HB 107 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 15 3522HB 112 m² 2001 A+ Rivierenwijk
Jutfaseweg 22 3522HB 113 m² 1914 D Rivierenwijk
Jutfaseweg 23 3522HB 80 m² 1914 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 24 3522HB 90 m² 1915 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 25 3522HB 70 m² 1915 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 26 3522HB 130 m² 1904 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 27 3522HB 104 m² 1904 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 28 3522HC 58 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 29 3522HC 117 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 30 3522HC 110 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 31 3522HC 89 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 32 3522HC 106 m² 1904 D Rivierenwijk
Jutfaseweg 33 3522HC 158 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 34 3522HC 150 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 35 3522HC 185 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 36A 3522HD 48 m² 2003 B Rivierenwijk
Jutfaseweg 36B 3522HD 45 m² 2003 B Rivierenwijk
Jutfaseweg 36 3522HD 57 m² 2003 B Rivierenwijk
Jutfaseweg 37A 3522HD 47 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37B 3522HD 43 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37C 3522HD 49 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37D 3522HD 47 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37E 3522HD 40 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37G 3522HD 45 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37H 3522HD 42 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37J 3522HD 40 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 37 3522HD 49 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 38 3522HD 65 m² 2003 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 39 3522HD 65 m² 1904 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 40 3522HD 88 m² 1904 G Rivierenwijk
Jutfaseweg 41 3522HD 84 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 42A 3522HD 42 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42B 3522HD 42 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42C 3522HD 36 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42D 3522HD 53 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42E 3522HD 48 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42G 3522HD 49 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42H 3522HD 51 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42J 3522HD 51 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42K 3522HD 52 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42L 3522HD 59 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42M 3522HD 31 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 42 3522HD 50 m² 1904 C Rivierenwijk
Jutfaseweg 43 3522HD 34 m² 1904 D Rivierenwijk
Jutfaseweg 44 3522HD 84 m² 1904 — Rivierenwijk
Jutfaseweg 45 3522HD 84 m² 1904 F Rivierenwijk
Jutfaseweg 46 3522HD 41 m² 1904 A Rivierenwijk
Jutfaseweg 47 3522HD 87 m² 1920 D Rivierenwijk
Jutfaseweg 48 3522HD 79 m² 1920 D Rivierenwijk
Jutfaseweg 49 3522HD 111 m² 1920 D Rivierenwijk
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Jutfaseweg

Hoeveel adressen heeft de Jutfaseweg?

De Jutfaseweg in Utrecht heeft 438 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 253. De gemiddelde woonoppervlakte is 100.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1800 en 2027. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Jutfaseweg?

De energielabels in de Jutfaseweg in Utrecht variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Jutfaseweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Jutfaseweg?

De Jutfaseweg ligt in Utrecht. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Jutfaseweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Jutfaseweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Utrecht variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Jutfaseweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.