Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Utrecht / Lunetten-Zuid / Eifel

Eifel, Utrecht

Utrecht · 3524HC, 3524HD, 3524HE, 3524HG, 3524HH, 3524HJ

Adressen: 38 Bouwjaren: 1979–1979 Gem. opp.: 238.8m² Buurt: Lunetten-Zuid
38
Adressen
~57
Inwoners
238.8m²
Gem. opp.
1979–1979
Bouwjaren
~24
Huishoudens

Over Eifel in Utrecht

Eifel is een straat in Utrecht, Nederland. Er zijn 38 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 238.8 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1979 en 1979. Postcodes in deze straat: 3524HC, 3524HD, 3524HE, 3524HG, 3524HH, 3524HJ. Er wonen naar schatting 57 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Lunetten-Zuid.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

43 /100
43 Matig
👥 29
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Eifel in Utrecht is 43/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
38
Energielabels
A
5
B
11
C
13
F
2

De meeste gebouwen (38) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (13 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
15%
15–25
14%
25–45
31%
45–65
27%
65+
13%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (31%), gevolgd door 45–65 (27%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
33
86.8%
Onderwijsfunctie
5
13.2%
Woningtypes
38 woningen totaal
Eengezinswoning 24 63.2%
Overig 5 13.2%
Appartement 5 13.2%
Studio 4 10.5%
🏡

Buurtinformatie — Lunetten-Zuid

6,995
Inwoners
in deze CBS-buurt
3,605
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.9
Gem. grootte
personen per huishouden
3,422
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€375.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
49%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€375.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
53.0 dB Lden
Luidruchtig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
41.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
49%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

66%
9%
25%
Nederlands (66%)
Westers (9%)
Niet-westers (25%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
49%
51%
Koop (49%)
Huur (51%)
Woningtype
53%
47%
Eengezins (53%)
Meergezins (47%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (38)

38 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Eifel 1 3524HC 133 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 3 3524HC 133 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 5 3524HC 133 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 7 3524HC 133 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 8 3524HH 2406 m² 1979 A Lunetten-Zuid
Eifel 9 3524HC 100 m² 1979 A Lunetten-Zuid
Eifel 14 3524HH 1488 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 20 3524HH 400 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 25 3524HC 99 m² 1979 A Lunetten-Zuid
Eifel 26 3524HH 400 m² 1979 F Lunetten-Zuid
Eifel 27 3524HC 87 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 28 3524HH 780 m² 1979 F Lunetten-Zuid
Eifel 29 3524HC 87 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 31 3524HD 45 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 33 3524HD 45 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 35 3524HD 118 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 45 3524HD 118 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 52 3524HJ 102 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 54 3524HJ 145 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 55 3524HE 45 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 56 3524HJ 102 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 57 3524HE 45 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 58 3524HJ 100 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 59 3524HE 118 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 60 3524HJ 124 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 62 3524HJ 100 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 64 3524HJ 135 m² 1979 A Lunetten-Zuid
Eifel 66 3524HJ 135 m² 1979 A Lunetten-Zuid
Eifel 68 3524HJ 136 m² 1979 — Lunetten-Zuid
Eifel 69 3524HE 118 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 70 3524HJ 135 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 83 3524HG 96 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 85 3524HG 132 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 87 3524HG 132 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 89 3524HG 133 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 91 3524HG 123 m² 1979 C Lunetten-Zuid
Eifel 93 3524HG 96 m² 1979 B Lunetten-Zuid
Eifel 95 3524HG 116 m² 1979 C Lunetten-Zuid
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Eifel

Hoeveel adressen heeft de Eifel?

De Eifel in Utrecht heeft 38 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 95. De gemiddelde woonoppervlakte is 238.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1979 en 1979. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Eifel?

De energielabels in de Eifel in Utrecht variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Eifel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Eifel?

De Eifel ligt in Utrecht. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Eifel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Eifel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Utrecht variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Eifel?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.