Over Enterstraat in Rijssen
Enterstraat is een straat in Rijssen, Nederland. Er zijn 195 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 233.5 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1850 en 2025. Postcodes in deze straat: 7461CE, 7461CG, 7461CH, 7461CJ, 7461CK, 7461CL, 7461CM, 7461PD, 7461PE. Er wonen naar schatting 292 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Lage Es.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (94) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.
Het meest voorkomende energielabel is A (36 woningen).
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — De Lage Es
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (195)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Enterstraat 1A | 7461CE | 90 m² | 1926 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 1 | 7461CE | 159 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 3A | 7461CE | 180 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 3 | 7461CE | 189 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 5 | 7461CE | 128 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 7 | 7461CE | 370 m² | 1919 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 8 | 7461CH | 116 m² | 1960 | — | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 9A | 7461CE | 52 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 9 | 7461CE | 83 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 11 | 7461CE | 173 m² | 1900 | B | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 12A | 7461CH | 45 m² | 1900 | — | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 12 | 7461CH | 124 m² | 1900 | — | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 13A | 7461CE | 42 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 13B | 7461CE | 54 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 13C | 7461CE | 24 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 13 | 7461CE | 108 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 14A | 7461CH | 100 m² | 1900 | A+ | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 14 | 7461CH | 452 m² | 1900 | A+ | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 15 | 7461CE | 98 m² | 1920 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 16 | 7461CH | 126 m² | 1910 | D | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 17 | 7461CE | 85 m² | 1920 | E | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 19 | 7461CE | 155 m² | 1929 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 20 | 7461CJ | 330 m² | 1900 | — | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 21 | 7461CE | 129 m² | 1920 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 22A | 7461CJ | 76 m² | 1958 | C | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 22 | 7461CJ | 118 m² | 1958 | C | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 23 | 7461CE | 166 m² | 1997 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 24 | 7461CJ | 91 m² | 1920 | G | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 25A | 7461CE | 145 m² | 1997 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 25-101 | 7461CE | 112 m² | 1997 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 25-102 | 7461CE | 122 m² | 1997 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 25-201 | 7461CE | 112 m² | 1997 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 25-202 | 7461CE | 112 m² | 1997 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 26 | 7461CJ | 137 m² | 1929 | F | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 27A | 7461CE | 39 m² | 1992 | C | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 27B | 7461CE | 105 m² | 1992 | C | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 27 | 7461CE | 109 m² | 1992 | C | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 28A | 7461CJ | 151 m² | 1991 | B | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 28 | 7461CJ | 148 m² | 1991 | B | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 29 | 7461CE | 109 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 30 | 7461CJ | 225 m² | 1923 | — | Kern-Rijssen |
| Enterstraat 31 | 7461CG | 182 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 32 | 7461CJ | 75 m² | 1984 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 33A | 7461CG | 160 m² | 1995 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 33 | 7461CG | 91 m² | 1999 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 34 | 7461CJ | 75 m² | 1984 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 35 | 7461CG | 125 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 36 | 7461CJ | 75 m² | 1984 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 37A | 7461CG | 92 m² | 1935 | G | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 37 | 7461CG | 118 m² | 1935 | G | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 38 | 7461CJ | 87 m² | 1984 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 39A | 7461CG | 267 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 39 | 7461CG | 120 m² | 1935 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 40 | 7461CJ | 87 m² | 1984 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 41A | 7461CG | 94 m² | 1935 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 41 | 7461CG | 103 m² | 1900 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 42 | 7461CJ | 81 m² | 1984 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 44 | 7461CJ | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 45 | 7461CG | 147 m² | 1978 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 46 | 7461CJ | 87 m² | 1987 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 48 | 7461CJ | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 49 | 7461CG | 226 m² | 2011 | A | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 50 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 51 | 7461CG | 159 m² | 1958 | D | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 52 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 54 | 7461CK | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 55 | 7461CG | 171 m² | 1980 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 56 | 7461CK | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 57 | 7461CG | 185 m² | 1980 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 58 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 59B | 7461CG | 183 m² | 1938 | C | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 59 | 7461CG | 134 m² | 1910 | C | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 60 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 61 | 7461CG | 165 m² | 1936 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 62 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 63 | 7461CG | 198 m² | 1936 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 64 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 65 | 7461CG | 362 m² | 1995 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 66 | 7461CK | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 67 | 7461CG | 251 m² | 1996 | — | Hangerad en Oosterhofesch |
| Enterstraat 68 | 7461CK | 87 m² | 1987 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 70 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 72 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 74 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 76 | 7461CK | 61 m² | 1987 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 78 | 7461CK | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 80 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 82 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 84 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 86 | 7461CK | 87 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 88 | 7461CK | 81 m² | 1987 | A | De Lage Es |
| Enterstraat 90 | 7461CK | 61 m² | 1987 | C | De Lage Es |
| Enterstraat 91 | 7461PD | 251 m² | 2020 | — | Het Opbroek zuid |
| Enterstraat 92 | 7461CK | 87 m² | 1987 | B | De Lage Es |
| Enterstraat 93 | 7461PD | 322 m² | 1966 | — | Het Opbroek zuid |
| Enterstraat 94 | 7461CK | 385 m² | 1935 | G | De Lage Es |
| Enterstraat 95 | 7461PD | 226 m² | 1966 | — | Het Opbroek zuid |
| Enterstraat 96 | 7461CL | 271 m² | 1920 | G | De Lage Es |
| Enterstraat 97A | 7461PD | 282 m² | 1977 | C | Het Opbroek zuid |
| Enterstraat 97B | 7461PD | 202 m² | 2025 | C | Het Opbroek zuid |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Enterstraat
Hoeveel adressen heeft de Enterstraat?
De Enterstraat in Rijssen heeft 195 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 224. De gemiddelde woonoppervlakte is 233.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1850 en 2025. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Enterstraat?
De energielabels in de Enterstraat in Rijssen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Enterstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Enterstraat?
De Enterstraat ligt in Rijssen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Enterstraat?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Enterstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Rijssen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Enterstraat?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
