Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Gorinchem / Hoog Dalem / Sabel

Sabel, Gorinchem

Gorinchem · 4208CK

Adressen: 30 Bouwjaren: 2022–2023 Gem. opp.: 171.1m² Buurt: Hoog Dalem
30
Adressen
~45
Inwoners
171.1m²
Gem. opp.
2022–2023
Bouwjaren
~19
Huishoudens

Over Sabel in Gorinchem

Sabel is een straat in Gorinchem, Nederland. Er zijn 30 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 171.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2022 en 2023. Postcodes in deze straat: 4208CK. Er wonen naar schatting 45 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Hoog Dalem.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

45 /100
45 Redelijk
👥 36
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Sabel in Gorinchem is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2010+
30
Energielabels

De meeste gebouwen (30) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A+++ (28 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
27%
15–25
11%
25–45
32%
45–65
22%
65+
9%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (32%), gevolgd door 0–15 (27%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
30
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
30
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Hoog Dalem

3,570
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,175
Huishoudens
totaal geregistreerd
3.0
Gem. grootte
personen per huishouden
3,848
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€543.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
73%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€543.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
13.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
73%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

81%
13%
Nederlands (81%)
Westers (5%)
Niet-westers (13%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
73%
27%
Koop (73%)
Huur (27%)
Woningtype
81%
19%
Eengezins (81%)
Meergezins (19%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (30)

30 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Sabel 1 4208CK 216 m² 2023 A+++ Hoog Dalem
Sabel 2 4208CK 127 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 3 4208CK 202 m² 2023 A+++ Hoog Dalem
Sabel 4 4208CK 129 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 5 4208CK 211 m² 2023 A+++ Hoog Dalem
Sabel 6 4208CK 136 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 7 4208CK 202 m² 2023 A+++ Hoog Dalem
Sabel 8 4208CK 148 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 10 4208CK 137 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 12 4208CK 129 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 14 4208CK 129 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 16 4208CK 135 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 18 4208CK 145 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 20 4208CK 147 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 22 4208CK 140 m² 2022 A++++ Hoog Dalem
Sabel 24 4208CK 154 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 26 4208CK 156 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 28 4208CK 156 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 30 4208CK 146 m² 2022 A++++ Hoog Dalem
Sabel 32 4208CK 156 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 34 4208CK 153 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 36 4208CK 209 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 38 4208CK 202 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 40 4208CK 204 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 42 4208CK 218 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 44 4208CK 206 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 46 4208CK 211 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 48 4208CK 204 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 50 4208CK 206 m² 2022 A+++ Hoog Dalem
Sabel 52 4208CK 220 m² 2022 A+++ Hoog Dalem

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Sabel

Hoeveel adressen heeft de Sabel?

De Sabel in Gorinchem heeft 30 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 52. De gemiddelde woonoppervlakte is 171.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2022 en 2023. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Sabel?

De energielabels in de Sabel in Gorinchem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Sabel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Sabel?

De Sabel ligt in Gorinchem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Sabel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Sabel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Gorinchem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Sabel?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.