Bandelier, Gorinchem
Gorinchem · 4208CB
Over Bandelier in Gorinchem
Bandelier is een straat in Gorinchem, Nederland. Er zijn 36 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 182.3 m². De gemiddelde woningwaarde is €725.000.
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2024 en 2025. Postcodes in deze straat: 4208CB. Er wonen naar schatting 54 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Hoog Dalem.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Bandelier in Gorinchem is 48/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (36) zijn gebouwd in de periode 2010+.
Het meest voorkomende energielabel is A+++ (26 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Hoog Dalem
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (36)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Bandelier 1 | 4208CB | 177 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 2 | 4208CB | 242 m² | 2025 | — | Hoog Dalem |
| Bandelier 3 | 4208CB | 168 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 4 | 4208CB | 204 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 5 | 4208CB | 153 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 6 | 4208CB | 204 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 7 | 4208CB | 168 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 8 | 4208CB | 214 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 9 | 4208CB | 168 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 10 | 4208CB | 214 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 11 | 4208CB | 160 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 12 | 4208CB | 192 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 13 | 4208CB | 153 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 14 | 4208CB | 192 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 15 | 4208CB | 154 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 16 | 4208CB | 187 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 17 | 4208CB | 167 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 18 | 4208CB | 191 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 19 | 4208CB | 160 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 20 | 4208CB | 203 m² | 2024 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 21 | 4208CB | 153 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 22 | 4208CB | 187 m² | 2024 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 23 | 4208CB | 167 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 24 | 4208CB | 206 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 25 | 4208CB | 154 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 26 | 4208CB | 194 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 27 | 4208CB | 160 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 28 | 4208CB | 201 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 29 | 4208CB | 153 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 30 | 4208CB | 191 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 31 | 4208CB | 194 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 32 | 4208CB | 187 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 33 | 4208CB | 179 m² | 2025 | A++++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 34 | 4208CB | 192 m² | 2024 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 35 | 4208CB | 179 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
| Bandelier 37 | 4208CB | 196 m² | 2025 | A+++ | Hoog Dalem |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Bandelier
Hoeveel adressen heeft de Bandelier?
De Bandelier in Gorinchem heeft 36 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 37. De gemiddelde woonoppervlakte is 182.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2024 en 2025. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Bandelier?
De energielabels in de Bandelier in Gorinchem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Bandelier bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Bandelier?
De Bandelier ligt in Gorinchem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Bandelier?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Bandelier bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Gorinchem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Bandelier?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
