Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Eelde / Eelde / Rembrandtweg

Rembrandtweg, Eelde

Eelde · 9761HR, 9761HS, 9761HT

Adressen: 48 Bouwjaren: 1971–1971 Gem. opp.: 133.8m² Gem. WOZ: €369.000 Buurt: Eelde
48
Adressen
~72
Inwoners
133.8m²
Gem. opp.
€369.000
Gem. WOZ (2025)
1971–1971
Bouwjaren
~31
Huishoudens

Over Rembrandtweg in Eelde

Rembrandtweg is een straat in Eelde, Nederland. Er zijn 48 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 133.8 m². De gemiddelde woningwaarde is €369.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1971 en 1971. Postcodes in deze straat: 9761HR, 9761HS, 9761HT. Er wonen naar schatting 72 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Eelde.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

43 /100
43 Matig
👥 32
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 10
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Rembrandtweg in Eelde is 43/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 10/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
48
Energielabels
A
1
B
4
C
11
D
5
F
1
G
1

De meeste gebouwen (48) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (11 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
9%
25–45
19%
45–65
27%
65+
28%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 45–65 (27%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 48% man · 52% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
48%
aandeel inwoners
Vrouw
52%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
48
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
48
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Eelde

6,765
Inwoners
in deze CBS-buurt
3,035
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
1,970
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€361.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
70%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€361.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
41.0 dB Lden
Rustig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
11.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
70%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

89%
Nederlands (89%)
Westers (5%)
Niet-westers (7%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
70%
30%
Koop (70%)
Huur (30%)
Woningtype
81%
19%
Eengezins (81%)
Meergezins (19%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (48)

48 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Rembrandtweg 1 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 2 9761HS 130 m² 1971 F Eelde
Rembrandtweg 3 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 4 9761HS 130 m² 1971 D Eelde
Rembrandtweg 5 9761HR 159 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 6 9761HS 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 7 9761HR 148 m² 1971 B Eelde
Rembrandtweg 8 9761HS 138 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 9 9761HR 130 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 10 9761HS 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 11 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 12 9761HS 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 13 9761HR 130 m² 1971 A Eelde
Rembrandtweg 14 9761HS 145 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 15 9761HR 132 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 16 9761HS 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 17 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 18 9761HS 137 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 19 9761HR 138 m² 1971 G Eelde
Rembrandtweg 20 9761HS 137 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 21 9761HR 140 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 22 9761HS 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 23 9761HR 158 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 24 9761HS 135 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 25 9761HR 133 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 26 9761HT 130 m² 1971 B Eelde
Rembrandtweg 27 9761HR 130 m² 1971 B Eelde
Rembrandtweg 28 9761HT 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 29 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 30 9761HT 130 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 31 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 32 9761HT 130 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 33 9761HR 133 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 34 9761HT 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 35 9761HR 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 36 9761HT 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 37 9761HR 130 m² 1971 D Eelde
Rembrandtweg 38 9761HT 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 40 9761HT 130 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 42 9761HT 132 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 44 9761HT 130 m² 1971 D Eelde
Rembrandtweg 46 9761HT 161 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 48 9761HT 130 m² 1971 D Eelde
Rembrandtweg 50 9761HT 130 m² 1971 Eelde
Rembrandtweg 52 9761HT 130 m² 1971 D Eelde
Rembrandtweg 54 9761HT 130 m² 1971 C Eelde
Rembrandtweg 56 9761HT 135 m² 1971 B Eelde
Rembrandtweg 58 9761HT 130 m² 1971 Eelde

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Rembrandtweg

Hoeveel adressen heeft de Rembrandtweg?

De Rembrandtweg in Eelde heeft 48 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 58. De gemiddelde woonoppervlakte is 133.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1971 en 1971. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Rembrandtweg?

De energielabels in de Rembrandtweg in Eelde variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Rembrandtweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Rembrandtweg?

De Rembrandtweg ligt in Eelde. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Rembrandtweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Rembrandtweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Eelde variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Rembrandtweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.