Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Amstelveen / Populierenbuurt / Maluslaan

Maluslaan, Amstelveen

Amstelveen · 1185KZ, 1185LA

Adressen: 58 Bouwjaren: 1958–1959 Gem. opp.: 88.9m² Gem. WOZ: €619.000 Buurt: Populierenbuurt
58
Adressen
~87
Inwoners
88.9m²
Gem. opp.
€619.000
Gem. WOZ (2025)
1958–1959
Bouwjaren
~37
Huishoudens

Over Maluslaan in Amstelveen

Maluslaan is een straat in Amstelveen, Nederland. Er zijn 58 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 88.9 m². De gemiddelde woningwaarde is €619.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1958 en 1959. Postcodes in deze straat: 1185KZ, 1185LA. Er wonen naar schatting 87 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Populierenbuurt.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

49 /100
49 Redelijk
👥 37
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Maluslaan in Amstelveen is 49/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1945-1959
58
Energielabels
A
8
B
6
C
8
D
5
E
1

De meeste gebouwen (58) zijn gebouwd in de periode 1945-1959.

Het meest voorkomende energielabel is A (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
14%
15–25
9%
25–45
28%
45–65
24%
65+
24%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 65+ (24%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 47% man · 53% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
47%
aandeel inwoners
Vrouw
53%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
38
65.5%
Overige
20
34.5%
Woningtypes
58 woningen totaal
Eengezinswoning 37 63.8%
Overig 20 34.5%
Appartement 1 1.7%
🏡

Buurtinformatie — Populierenbuurt

3,605
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,850
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.9
Gem. grootte
personen per huishouden
6,871
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€415.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
38%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€415.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
46.0 dB Lden
Rustig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
32.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
38%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

46%
16%
38%
Nederlands (46%)
Westers (16%)
Niet-westers (38%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
38%
62%
Koop (38%)
Huur (62%)
Woningtype
29%
71%
Eengezins (29%)
Meergezins (71%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (58)

58 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Maluslaan 1A 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1B 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1C 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1D 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1E 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1F 1185KZ 15 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 1 1185KZ 130 m² 1959 A Populierenbuurt
Maluslaan 2 1185LA 123 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 3 1185KZ 121 m² 1959 B Populierenbuurt
Maluslaan 4 1185LA 122 m² 1959 C Populierenbuurt
Maluslaan 5 1185KZ 129 m² 1959 B Populierenbuurt
Maluslaan 6 1185LA 123 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 7 1185KZ 121 m² 1959 D Populierenbuurt
Maluslaan 8 1185LA 119 m² 1959 D Populierenbuurt
Maluslaan 9 1185KZ 132 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 10 1185LA 123 m² 1959 D Populierenbuurt
Maluslaan 11 1185KZ 122 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 12 1185LA 119 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 13 1185KZ 130 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 14 1185LA 97 m² 1959 C Populierenbuurt
Maluslaan 15 1185KZ 119 m² 1959 E Populierenbuurt
Maluslaan 16 1185LA 174 m² 1959 C Populierenbuurt
Maluslaan 17 1185KZ 141 m² 1958 C Populierenbuurt
Maluslaan 18-26 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-27 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-28 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-29 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-30 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-31 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-32 1185LA 16 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-33 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-34 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-35 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-36 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-37 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-38 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18-39 1185LA 15 m² 1959 Populierenbuurt
Maluslaan 18 1185LA 157 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 19 1185KZ 119 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 20 1185LA 128 m² 1958 B Populierenbuurt
Maluslaan 21 1185KZ 142 m² 1958 B Populierenbuurt
Maluslaan 22 1185LA 123 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 23 1185KZ 130 m² 1958 B Populierenbuurt
Maluslaan 24 1185LA 136 m² 1958 B Populierenbuurt
Maluslaan 25 1185KZ 143 m² 1958 A Populierenbuurt
Maluslaan 26 1185LA 132 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 27 1185KZ 130 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 28 1185LA 119 m² 1958 C Populierenbuurt
Maluslaan 29 1185KZ 126 m² 1958 D Populierenbuurt
Maluslaan 30 1185LA 123 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 31 1185KZ 121 m² 1958 D Populierenbuurt
Maluslaan 32 1185LA 121 m² 1958 C Populierenbuurt
Maluslaan 33 1185KZ 123 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 34 1185LA 123 m² 1958 C Populierenbuurt
Maluslaan 35 1185KZ 122 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 36 1185LA 123 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 37 1185KZ 123 m² 1958 Populierenbuurt
Maluslaan 38 1185LA 140 m² 1958 C Populierenbuurt

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Maluslaan

Hoeveel adressen heeft de Maluslaan?

De Maluslaan in Amstelveen heeft 58 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 38. De gemiddelde woonoppervlakte is 88.9 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1958 en 1959. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Maluslaan?

De energielabels in de Maluslaan in Amstelveen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Maluslaan bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Maluslaan?

De Maluslaan ligt in Amstelveen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Maluslaan?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Maluslaan bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Amstelveen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Maluslaan?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.