Over Handweg in Amstelveen
Handweg is een straat in Amstelveen, Nederland. Er zijn 82 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 206.5 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1908 en 2025. Postcodes in deze straat: 1185TS, 1185TT, 1185TV, 1185TW, 1185TX, 1185TZ. Er wonen naar schatting 123 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Populierenbuurt.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (28) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.
Het meest voorkomende energielabel is A (27 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Populierenbuurt
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (82)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Handweg 1 | 1185TS | 435 m² | 2006 | — | Oude Dorp |
| Handweg 2 | 1185TZ | 299 m² | 1914 | C | Oude Dorp |
| Handweg 3 | 1185TS | 387 m² | 2006 | — | Oude Dorp |
| Handweg 15 | 1185TS | 85 m² | 1910 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 17 | 1185TS | 106 m² | 1910 | E | Kastanjebuurt |
| Handweg 19 | 1185TS | 220 m² | 1913 | A+ | Kastanjebuurt |
| Handweg 21 | 1185TS | 161 m² | 1913 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 23 | 1185TS | 264 m² | 1932 | A | Kastanjebuurt |
| Handweg 25 | 1185TS | 177 m² | 1932 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 27 | 1185TS | 217 m² | 2025 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 29 | 1185TS | 226 m² | 1988 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 31A | 1185TS | 260 m² | 1975 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 31B | 1185TS | 268 m² | 1975 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 31 | 1185TS | 229 m² | 1916 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 33 | 1185TS | 299 m² | 1927 | D | Kastanjebuurt |
| Handweg 35 | 1185TS | 326 m² | 1928 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 37 | 1185TS | 180 m² | 1929 | E | Kastanjebuurt |
| Handweg 39 | 1185TS | 185 m² | 1929 | E | Kastanjebuurt |
| Handweg 41 | 1185TT | 178 m² | 1929 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 43 | 1185TT | 215 m² | 1929 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 45 | 1185TT | 223 m² | 1931 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 47 | 1185TT | 279 m² | 1931 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 49 | 1185TT | 226 m² | 1931 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 51 | 1185TT | 186 m² | 1931 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 53 | 1185TT | 224 m² | 1933 | C | Kastanjebuurt |
| Handweg 55 | 1185TT | 188 m² | 1933 | — | Kastanjebuurt |
| Handweg 57 | 1185TT | 327 m² | 1933 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 59 | 1185TT | 283 m² | 1933 | G | Kastanjebuurt |
| Handweg 69 | 1185TT | 190 m² | 1931 | F | Populierenbuurt |
| Handweg 71A | 1185TT | 299 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71B | 1185TT | 292 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71C | 1185TT | 241 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71D | 1185TT | 305 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71E | 1185TT | 250 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71F | 1185TT | 257 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71G | 1185TT | 252 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 71H | 1185TT | 277 m² | 2021 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 73 | 1185TT | 196 m² | 1935 | A+ | Populierenbuurt |
| Handweg 75 | 1185TV | 223 m² | 1968 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 99A | 1185TV | 296 m² | 1973 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 101A | 1185TV | 260 m² | 1951 | D | Populierenbuurt |
| Handweg 103A | 1185TV | 117 m² | 1956 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 103B | 1185TV | 117 m² | 1956 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 103C | 1185TV | 176 m² | 1952 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 103D | 1185TV | 144 m² | 1952 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 103E | 1185TV | 124 m² | 1952 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 103 | 1185TV | 118 m² | 1956 | C | Populierenbuurt |
| Handweg 105 | 1185TV | 242 m² | 1957 | F | Populierenbuurt |
| Handweg 111 | 1185TV | 130 m² | 1909 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 113 | 1185TV | 100 m² | 1909 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 113 | 1185TV | 163 m² | 1909 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 119 | 1185TW | 360 m² | 1908 | A+ | Populierenbuurt |
| Handweg 121A | 1185TW | 425 m² | 2025 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 121 | 1185TW | 222 m² | 1980 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 123 | 1185TW | 213 m² | 2015 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 125 | 1185TW | 199 m² | 2015 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 127 | 1185TW | 279 m² | 2007 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129A | 1185TW | 63 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129B | 1185TW | 61 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129C | 1185TW | 63 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129D | 1185TW | 60 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129E | 1185TW | 69 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129F | 1185TW | 61 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129G | 1185TW | 67 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129H | 1185TW | 56 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129K | 1185TW | 65 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129L | 1185TW | 57 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129M | 1185TW | 62 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129N | 1185TW | 53 m² | 2024 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 129P | 1185TW | 392 m² | 2025 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 131 | 1185TW | 58 m² | 1985 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 133 | 1185TW | 341 m² | 2004 | A++ | Populierenbuurt |
| Handweg 135 | 1185TW | 133 m² | 2004 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 141 | 1185TW | 133 m² | 2004 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 145 | 1185TW | 196 m² | 2007 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 147 | 1185TW | 192 m² | 2007 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 149 | 1185TX | 245 m² | 2011 | — | Populierenbuurt |
| Handweg 151 | 1185TX | 337 m² | 1995 | A | Populierenbuurt |
| Handweg 153 | 1185TX | 310 m² | 1995 | A++ | Populierenbuurt |
| Handweg 155 | 1185TX | 310 m² | 1995 | A+ | Populierenbuurt |
| Handweg 157 | 1185TX | 359 m² | 2005 | A+ | Populierenbuurt |
| Handweg 159 | 1185TX | 68 m² | 2003 | B | Populierenbuurt |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Handweg
Hoeveel adressen heeft de Handweg?
De Handweg in Amstelveen heeft 82 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 159. De gemiddelde woonoppervlakte is 206.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1908 en 2025. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Handweg?
De energielabels in de Handweg in Amstelveen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Handweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Handweg?
De Handweg ligt in Amstelveen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Handweg?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Handweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Amstelveen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Handweg?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
