Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Eendrachtsweg 15, 4691 EK Tholen

BAG ID: 716010000019697 · Address information from the Basic Registry of Addresses and Buildings
Retail, Residential housingBuilt 1968287 m²
287 m²
Living area
1968
Built
4691 EK
Postcode

Eendrachtsweg 15 w Tholen: wyrozniajacy sie budynek powojenny z 1968 roku. Powierzchnia mieszkalna wynosi 287 m². Adres znajduje sie w dzielnicy Tholen, gmina Tholen, prowincja Zeeland. Etykieta energetyczna to E. Istnieje potencjal oszczednosci energii poprzez modernizacje.

Wartość i koszty

📈 Kluczowe dane

🏠
287 m²
Powierzchnia mieszkalna
📅
1968
Rok budowy
📑
Retail, Residential housing
Funkcja
4691 EK
Postcode
🏛
Tholen
Miasto
📍
51.5334, 4.2232
💡
5,200 kWh
Szacowane zużycie
Zużycie energii
🔥
3,731 m³
Szacowane zużycie
Zużycie gazu
💰
€513/mies.
€6150/year
Szacowane koszty energii
E
Energy label

🌟 Wynik życia

Ładowanie Life Score...

🏠 Oceny lokalizacji

80-100 Doskonały 65-79 Dobry 45-64 Umiarkowany 0-44 Ograniczony
🚲 Rower: Infrastruktura rowerowa (ścieżki rowerowe, ulice uspokojone), gęstość zaludnienia, dostępność supermarketu/stacji/szkoły oraz poziom hałasu.
🚶 Dostępność pieszo: Odległość pieszo do supermarketu, restauracji, szkoły, lekarza, parku i boiska. Bonus za gęstość miejską.
🚌 Transport publiczny: Odległość do dworca kolejowego, węzła przesiadkowego i wjazdu na autostradę. Bonus za gęstość miejską (więcej autobusów/tramwajów).
🛡 Bezpieczeństwo: Na podstawie wskaźników przestępczości CBS na 1000 mieszkańców w sąsiedztwie. Niższa przestępczość = wyższy wynik.
📈 Inwestycja: 5-letni wzrost wartości w sąsiedztwie, roczny trend cenowy gminy i 10-letnia aprecjacja.

Źródła: CBS, BGT, PDOK, BAG. Wyniki są obliczane automatycznie i mają charakter orientacyjny.

📈 Historia wartości WOZ (10 lat)

Śledź roczne zmiany wartości WOZ dla tego adresu, w tym wzrost lub spadek rok do roku.

Ładowanie historii WOZ...

Ładowanie trendu WOZ gminy...

📈 Historia sprzedaży

Ładowanie historii cen...

💵 Porównywalne sprzedaże w pobliżu