Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Laan van Sofia 6K, 3541 EP Utrecht

BAG ID: 344010000209508 · Address information from the Basic Registry of Addresses and Buildings
Residential housingBuilt 202471 m²
71 m²
Living area
2024
Built
3541 EP
Postcode

Ta nieruchomosc przy Laan van Sofia 6K w Utrecht zostala wybudowana w 2024 roku. Powierzchnia mieszkalna wynosi 71 m². Adres znajduje sie w dzielnicy Leeuwesteyn, gmina Utrecht, prowincja Utrecht. Etykieta energetyczna to A++++.

Wartość i koszty

📈 Kluczowe dane

🏠
71 m²
Powierzchnia mieszkalna
📅
2024
Rok budowy
📑
Residential housing
Funkcja
3541 EP
Postcode
🏛
Utrecht
Miasto
📍
52.0956, 5.0732
Ryzyko sejsmiczne
Outside the known Groningen gas-field area.
💡
1,978 kWh
Szacowane zużycie
Zużycie energii
🔥
426 m³
Szacowane zużycie
Zużycie gazu
💰
€87/mies.
€1048/year
Szacowane koszty energii
A++++
Szacowana etykieta
Energy label

🌟 Wynik życia

38% Moderate

Elementy oceny

👥 Życie społeczne
26
🎓 Edukacja
26
🚌 Transport
22
🌳 Zieleń
85
🪺 Zdrowie
26
📈 Inwestycja
50

Dla tej lokalizacji jest mało danych lokalnych; szacowane czynniki wynikają z gęstości zaludnienia.

🏠 Oceny lokalizacji

80-100 Doskonały 65-79 Dobry 45-64 Umiarkowany 0-44 Ograniczony
🚲 Rower: Infrastruktura rowerowa (ścieżki rowerowe, ulice uspokojone), gęstość zaludnienia, dostępność supermarketu/stacji/szkoły oraz poziom hałasu.
🚶 Dostępność pieszo: Odległość pieszo do supermarketu, restauracji, szkoły, lekarza, parku i boiska. Bonus za gęstość miejską.
🚌 Transport publiczny: Odległość do dworca kolejowego, węzła przesiadkowego i wjazdu na autostradę. Bonus za gęstość miejską (więcej autobusów/tramwajów).
🛡 Bezpieczeństwo: Na podstawie wskaźników przestępczości CBS na 1000 mieszkańców w sąsiedztwie. Niższa przestępczość = wyższy wynik.
📈 Inwestycja: 5-letni wzrost wartości w sąsiedztwie, roczny trend cenowy gminy i 10-letnia aprecjacja.

Źródła: CBS, BGT, PDOK, BAG. Wyniki są obliczane automatycznie i mają charakter orientacyjny.

📈 Historia wartości WOZ (10 lat)

Śledź roczne zmiany wartości WOZ dla tego adresu, w tym wzrost lub spadek rok do roku.

Stan nieruchomości
Wymaga remontu Average Gotowe do zamieszkania
Loading...

Budynek

🏦 Porównaj oprocentowanie hipoteczne

Annuitet Liniowy Bez spłaty
5y 10y 20y 30y
NHG 80% 90% 100%
Wszystkie A+ A B C–G

📍 Szczegóły adresu

UlicaLaan van Sofia
Numer domu6K
Postcode3541 EP
MiastoUtrecht
GminaUtrecht
ProwincjaUtrecht
SąsiedztwoLeeuwesteyn
DzielnicaWijk 09 Leidsche Rijn
FunkcjaResidential housing
Rok budowy2024
Powierzchnia71 m²
BAG ID344010000209508

🏗 Budynek i cechy

Rok budowy2024
Powierzchnia mieszkalna71 m²
TypResidential housing
Styl architektonicznyModern construction
StatusW użyciu

🏢 3D Building Profile

Building passport loading...
Loading building data...

🛠 Plan konserwacji

Based on construction year (2024) and age (2 years), an indicative maintenance plan has been prepared.

✅ Dobrze utrzymany

Relatively new (2 years). Focus on routine maintenance.

🏢 Odpowiedzialność VvE

Maintenance costs are split below. The following elements are typically VvE responsibility, paid through monthly service charges.

Pokrycie dachu Ramy okienne Malowanie zewnętrzne Elewacja Rynny dachowe
🏠 Twoje koszty
€94/mies.
€1131/rok
Piec, łazienka, kuchnia, elektryka, wnętrze
🏢 Koszty VvE
€42/mies.
€507/rok
Dach, ramy, malowanie zewnętrzne
VvE costs are usually included in your monthly service charges. Check with the VvE for exact amounts.
■ Dach płaskiVvE 🧱 ElewacjaVvE 🟧 Ramy okienneVvE 🔥 Piec gazowy
Zobacz pełny plan konserwacji
🛒 Standardowy protokół konserwacji

Rutynowe kontrole i konserwacja dla każdego domu.

🚨 Czujniki dymu i CO
Co 6 miesięcy
  • Sprawdź wszystkie czujniki przyciskiem testowym
  • Wymień baterię: co roku
  • Pełna wymiana po 10 latach
Wyłącznik różnicowoprądowy (RCD)
Co 6 miesięcy
  • Naciśnij przycisk testowy
  • Wyłącznik musi się wyzwolić
  • Brak reakcji: zadzwoń po elektryka
🌀 Wentylacja
Co 6 miesięcy
  • Wyczyść kratki wentylacyjne
  • Sprawdź filtry
  • Dostateczna cyrkulacja powietrza
🔥 Piec i ogrzewanie
Co roku (wrzes.)
  • Coroczny serwis instalatora
  • Odpowietrz grzejniki
  • Ciśnienie wody 1-1,5 bar
🌧️ Rynny i odpływy VvE
Co roku (list.)
  • Wyczyść rynny, usuń liście
  • Sprawdź odpływy
  • Sprawdź rdzę/wycieki
💧 Uszczelnienia i fugi
Co roku
  • Sprawdź uszczelnienia w łazience/kuchni
  • Wymień odchodzące uszczelnienia
  • Sprawdź fugi ściany zewnętrznej
🏗 Elementy specyficzne dla budynku

Estimated costs and intervals based on construction year 2024 and floor area.

Window frame replacement VvE
€15000
co 30 rok • €500/rok
OK
Bathroom renovation
€8000
co 25 rok • €320/rok
OK
Kitchen renovation
€6000
co 20 rok • €300/rok
OK
Boiler replacement
€2500
co 15 rok • €167/rok
OK
Electrical renewal
€3000
co 30 rok • €100/rok
OK
Plumbing
€2000