Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Ringweg 5-21, 9201 GT Drachten

BAG ID: 90010000688816 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
gezondheidszorgfunctie,woonfunctieBouwjaar 199261 m²
61 m²
Woonoppervlakte
1992
Bouwjaar
9201 GT
Postcode

Aan de Ringweg in Drachten ligt dit pand uit de jaren 70-90 uit 1992. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 61 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Fennepark, binnen gemeente Smallingerland in Friesland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 61 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 133 m²) en het bouwjaar 1992 ligt rond het postcodegemiddelde (1992).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
61 m²
Woonoppervlakte
📅
1992
Bouwjaar
📑
gezondheidszorgfunctie,woonfunctie
Functie
9201 GT
Postcode
🏛
Drachten
Woonplaats
📍
53.1193, 6.0978
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
💡
1,798 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
549 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€97/mnd
€1163/jaar
Geschatte energiekosten
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

7% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
10
🎓 Onderwijs
0
🚌 Transport
10
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
20
📈 Investering
1

🏠 Locatiescores

🚲
34
Beperkt
Fiets
🚶
0
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
10
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
1
Zwak
Investering
Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...