Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Stroinksbleekweg 70, 7523 ZL Enschede

BAG ID: 153010000416691 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2007145 m²
145 m²
Woonoppervlakte
2007
Bouwjaar
7523 ZL
Postcode

Woningen in de buurt van Stroinksbleekweg 70, Enschede zijn een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een rustige woonomgeving met een gezellige atmosfeer. De woning ligt in de wijk Wijk 04 Enschede-Noord en de buurt Mekkelholt, waar het leven comfortabel en veilig is. Het pand is gebouwd in 2007 en heeft een oppervlakte van 145 m2. Het heeft een energielabel A en heeft geschatte elektriciteitsverbruik van 5075 kWh per jaar en een geschat gasverbruik van 1450 m3 per jaar. De geschatte energiekosten bedragen EUR 344 per maand. In de omgeving van 100 meter is er een transitiegebied. Naar de Natura 2000-locatie Lonnekermeer is 4593 meter. Interessant feit over de buurt: Mekkelholt staat bekend om haar groene ruimtes en sportfaciliteiten.

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
145 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 246.000
Leefscore
52/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Mekkelholt. De buurt telt ongeveer 2.765 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 137 m².Mediaan bouwjaar: 2008.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation2,2 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Stroinksbleekweg 70 in Enschede is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 145 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2007, mediaan in hetzelfde postcodegebied 137 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Mekkelholt, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 2,2 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 246.000, leefscore 52/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 246.000
Leefscore 52/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 28% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
145 m²
Woonoppervlakte
📅
2007
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
7523 ZL
Postcode
🏛
Enschede
Woonplaats
📍
52.2370, 6.8962
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
Laden...
Geluidsniveau
💡
3,310 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
870 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€163/mnd
€1958/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

52% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
66
🎓 Onderwijs
51
🚌 Transport
79
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
61
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
46
Matig
Fiets
🚶
51
Matig
Loopbaarheid
🚌
79
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
50
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 246.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatStroinksbleekweg
Huisnummer70
Postcode7523 ZL
WoonplaatsEnschede
GemeenteEnschede
ProvincieDrenthe
BuurtMekkelholt
WijkWijk 04 Enschede-Noord
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2007
Oppervlakte145 m²
BAG ID153010000416691

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2007
Woonoppervlakte145 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2007) en de leeftijd (19 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€197
Reserve/mnd
€2363
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2007 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Aandacht
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€580
elke 7 jaar • €83/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€725
elke 10 jaar • €72/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1160
elke 25 jaar • €46/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 163/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2007.
  • Gebruik de oppervlakte van 145 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3310 kWh.
  • Gasverbruik: 870 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 1970100%
Panden39

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
759 Lonneker R 976.0 m²
1380 Lonneker R 345.0 m²
1381 Lonneker R 151.0 m²
1382 Lonneker R 151.0 m²
1484 Lonneker R 127.0 m²
Grenskwaliteit: B (10) D (6) C (4)
Publiekrechtelijke beperkingen (5)
Toon beperkingen
Type Datum
Woningwet: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-07-21
Woningwet: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-07-21
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1997-01-14
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1998-01-09
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2021-06-24

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtMekkelholt
WijkWijk 04 Enschede-Noord
GemeenteEnschede
BuurtcodeBU01530403
Inwoners2,765
Huishoudens1,430
Gem. WOZ-waarde€246,000
Koopwoningen28.0%
Bevolkingsdichtheid7,013 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Stroinksbleekweg 70

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Mekkelholt
Wijk 04 Enschede-Noord
Inwoners & huishoudens
2,765
1,430 huishoudens
Gem. woningwaarde
€246.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 7,013 /km²
  • Koopwoningen: 28.0%
  • CBS buurtcode: BU01530403
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 2.2 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.8 km
Treinstation2.2 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km14
Middelbare school0.5 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone 2-8
1e auto / jaar
€242
2e auto / jaar
€242
Bezoekers €76/jaar bezoekersvergunning

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid7,013 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,430
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

transitie (20)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7523 ZL)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Stroinksbleekweg 2 37 m² 2007
Stroinksbleekweg 2A 45 m² 2008
Stroinksbleekweg 4 137 m² 2008
Stroinksbleekweg 6A 32 m² 2008
Stroinksbleekweg 6 33 m² 2008
Stroinksbleekweg 8A 37 m² 2008
Stroinksbleekweg 8 40 m² 2008
Stroinksbleekweg 10A 159 m² 2008
Stroinksbleekweg 10 160 m² 2008
Stroinksbleekweg 10B 186 m² 2008
Stroinksbleekweg 12A 200 m² 2008
Stroinksbleekweg 12B 223 m² 2008
Stroinksbleekweg 12 207 m² 2008
Stroinksbleekweg 16 20 m² 1924
Stroinksbleekweg 18 206 m² 1924

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID153010000416691
GemeenteEnschede
Coördinaten (WGS84)52.23704° N, 6.89624° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanenschede.nl

🏡 Buurtinformatie in Enschede

2,765
Inwoners
1,430
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
1,510
Woningvoorraad
€246.000
Gem. woningwaarde Mekkelholt
28%
Koopwoningen
7,013
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Enschede

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Stroinksbleekweg 70. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken