Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Vagevuur 42, 4664 BW Lepelstraat

BAG ID: 748010000039699 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2017181 m²
181 m²
Woonoppervlakte
2017
Bouwjaar
4664 BW
Postcode

In de omgeving van Lepelstraat is Vagevuur 42 een opvallend eigentijdse woning uit 2017. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 181 m². Je vindt dit adres in Lepelstraat (Bergen op Zoom, Noord-Brabant). Het geregistreerde energielabel betreft A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 181 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 161 m²) en met bouwjaar 2017 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1970).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
181 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 333.000
Leefscore
20/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Lepelstraat. De buurt telt ongeveer 1.400 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 156 m².Mediaan bouwjaar: 1965.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt3,3 km
  • Treinstation8,1 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts2,1 km

Samenvatting van dit adres

Vagevuur 42 in Lepelstraat is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 181 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2017, mediaan in hetzelfde postcodegebied 156 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Lepelstraat, ruime, laagstedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 3,3 km, treinstation 8,1 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 333.000, leefscore 20/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 333.000
Leefscore 20/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 3,3 km
Woningmix 64% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
181 m²
Woonoppervlakte
📅
2017
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
4664 BW
Postcode
🏛
Lepelstraat
Woonplaats
📍
51.5455, 4.2747
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
53 dB
Geluidsniveau
💡
3,958 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,086 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€200/mnd
€2401/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

20% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
19
🎓 Onderwijs
28
🚌 Transport
20
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
10
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
9
Beperkt
Fiets
🚶
11
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
20
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
78
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 333.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatVagevuur
Huisnummer42
Postcode4664 BW
WoonplaatsLepelstraat
GemeenteBergen op Zoom
ProvincieNoord-Brabant
BuurtLepelstraat
WijkWijk 05 Lepelstraat
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2017
Oppervlakte181 m²
BAG ID748010000039699

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2017
Woonoppervlakte181 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2017) en de leeftijd (9 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (9 jaar). Focus op routineonderhoud.

€181
Reserve/mnd
€2171
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2017 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk
€724
elke 7 jaar • €103/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€905
elke 10 jaar • €90/jr
Aandacht
Dakbedekking
€1448
elke 25 jaar • €58/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 200/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2017.
  • Gebruik de oppervlakte van 181 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3958 kWh.
  • Gasverbruik: 1086 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 40-60 %
Voor 1970100%
Panden26

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
114 Halsteren I 5600.0 m²
116 Halsteren I 2900.0 m²
365 Halsteren I 1265.0 m²
366 Halsteren I 640.0 m²
1513 Halsteren I 36330.0 m²
Grenskwaliteit: E (8) D (6) C (3) B (3)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtLepelstraat
WijkWijk 05 Lepelstraat
GemeenteBergen op Zoom
BuurtcodeBU07480500
Inwoners1,400
Huishoudens635
Gem. WOZ-waarde€333,000
Koopwoningen64.0%
Bevolkingsdichtheid426 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Vagevuur 42

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Lepelstraat
Wijk 05 Lepelstraat
Inwoners & huishoudens
1,400
635 huishoudens
Gem. woningwaarde
€333.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 426 /km²
  • Koopwoningen: 64.0%
  • CBS buurtcode: BU07480500
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 3.3 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 2.1 km
  • Treinstation: 8.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt3.3 km
Basisschool0.6 km
Huisarts2.1 km
Treinstation8.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school2.9 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Bergen op Zoom is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid426 /km²
Geschatte verkeersdrukLaag
Huishoudens in buurt635
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (7) inrit (6) transitie (4) voetpad (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (4664 BW)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Erasmusweg 9a 146 m² 1974
Erasmusweg 9 182 m² 1929
Erasmusweg 11 97 m² 1971
Erasmusweg 11a 100 m² 1971
Erasmusweg 11b 169 m² 1973
Erasmusweg 13 217 m² 1963
Erasmusweg 15 101 m² 1955
Vagevuur 37 143 m² 1957
Vagevuur 39 139 m² 1960
Vagevuur 41 190 m² 1977
Vagevuur 43 167 m² 1962
Vagevuur 44 275 m² 2016
Vagevuur 45 156 m² 1959
Vagevuur 46 220 m² 2018
Vagevuur 47 113 m² 1965

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID748010000039699
GemeenteBergen op Zoom
Coördinaten (WGS84)51.54552° N, 4.27467° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanlepelstraat.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Lepelstraat

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Vagevuur 42. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken