Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Rimpelmos 15, 3904 BP Veenendaal

BAG ID: 345010002038930 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1985260 m²
260 m²
Woonoppervlakte
1985
Bouwjaar
3904 BP
Postcode

Rimpelmos 15 is een pand uit de jaren 70-90 in Veenendaal, gebouwd in 1985. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 260 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Petenbos, gemeente Veenendaal, provincie Utrecht. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 260 m² is deze woning groter dan 64% van de 11 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 283 m²) en het bouwjaar 1985 ligt rond het postcodegemiddelde (1987).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
260 m2
Energielabel
B
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 504.000
Leefscore
37/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Petenbos. De buurt telt ongeveer 3.485 inwoners. In dezelfde postcode staan 11 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 241 m².Mediaan bouwjaar: 1985.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,0 km
  • Treinstation2,1 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts1,8 km

Samenvatting van dit adres

Rimpelmos 15 in Veenendaal is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 260 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1985, mediaan in hetzelfde postcodegebied 241 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Petenbos, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,0 km, treinstation 2,1 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 504.000, leefscore 37/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 504.000
Leefscore 37/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,0 km
Woningmix 82% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
260 m²
Woonoppervlakte
📅
1985
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3904 BP
Postcode
🏛
Veenendaal
Woonplaats
📍
52.0082, 5.5429
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
54 dB
Geluidsniveau
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,340 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€362/mnd
€4342/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

37% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
45
🎓 Onderwijs
47
🚌 Transport
64
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
16
📈 Investering
38

🏠 Locatiescores

🚲
76
Goed
Fiets
🚶
22
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
64
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
52
Gemiddeld
Veiligheid
📈
38
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 504.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatRimpelmos
Huisnummer15
Postcode3904 BP
WoonplaatsVeenendaal
GemeenteVeenendaal
ProvincieUtrecht
BuurtPetenbos
WijkZuidoost
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1985
Oppervlakte260 m²
BAG ID345010002038930

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1985
Woonoppervlakte260 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1985) en de leeftijd (41 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 41 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€356
Reserve/mnd
€4266
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1985 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€1040
elke 7 jaar • €149/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1300
elke 10 jaar • €130/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€2080
elke 25 jaar • €83/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 362/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1985.
  • Gebruik de oppervlakte van 260 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 5200 kWh.
  • Gasverbruik: 2340 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1024 Veenendaal F 575.0 m²
1028 Veenendaal F 840.0 m²
1066 Veenendaal F 848.0 m²
1067 Veenendaal F 636.0 m²
1069 Veenendaal F 960.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2022-08-25

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtPetenbos
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal
BuurtcodeBU03450223
Inwoners3,485
Huishoudens1,415
Gem. WOZ-waarde€504,000
Koopwoningen82.0%
Bevolkingsdichtheid5,206 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Rimpelmos 15

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Petenbos
Zuidoost
Inwoners & huishoudens
3,485
1,415 huishoudens
Gem. woningwaarde
€504.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 5,206 /km²
  • Koopwoningen: 82.0%
  • CBS buurtcode: BU03450223
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.0 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 1.8 km
  • Treinstation: 2.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.0 km
Basisschool0.5 km
Huisarts1.8 km
Treinstation2.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school1.1 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Veenendaal is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid5,206 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,415
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

90
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
1.8 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Binnenveld
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
1.84 km
afstand
🌳
Kolland & Overlangbroek
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.39 km
afstand
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
30.16 km
afstand
🌳
Veluwe
Habitat- & Vogelrichtlijn
45.06 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) inrit (5) rijbaan lokale weg (5) fietspad (3)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3904 BP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Rimpelmos 3 241 m² 1985
Rimpelmos 4 288 m² 1985
Rimpelmos 4B 184 m² 1995
Rimpelmos 4A 207 m² 1985
Rimpelmos 5 248 m² 1985
Rimpelmos 6 653 m² 1985
Rimpelmos 7 282 m² 1985
Rimpelmos 9 186 m² 1985
Rimpelmos 11 381 m² 1992
Rimpelmos 19 236 m² 1985
Rimpelmos 21 204 m² 1985

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID345010002038930
GemeenteVeenendaal
Coördinaten (WGS84)52.00822° N, 5.54289° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanveenendaal.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Veenendaal

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Rimpelmos 15. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken