Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Prins Bernhardlaan 3, 3901 CA Veenendaal

BAG ID: 345010002066932 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
bijeenkomstfunctieBouwjaar 1930202 m²
202 m²
Woonoppervlakte
1930
Bouwjaar
3901 CA
Postcode

In Veenendaal vindt u Prins Bernhardlaan 3, een vooroorlogs pand uit 1930. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Qua omvang gaat het om 202 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Koopcentrum, binnen gemeente Veenendaal in Utrecht. Voor energiezuinigheid heeft het pand label F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten.

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
202 m²
Woonoppervlakte
📅
1930
Bouwjaar
📑
bijeenkomstfunctie
Functie
3901 CA
Postcode
🏛
Veenendaal
Woonplaats
📍
52.0291, 5.5594
💡
10,590 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,626 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€505/mnd
€6061/jaar

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...