Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Kerkweg 25, 3513 VA Utrecht

BAG ID: 344010000059034 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 192090 m²
90 m²
Woonoppervlakte
1920
Bouwjaar
3513 VA
Postcode

Welkom bij Kerkweg 25 — een vooroorlogs pand in Utrecht daterend uit 1920. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Met 90 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Pijlsweerd-Zuid, gemeente Utrecht, provincie Utrecht. Op de energieschaal scoort deze woning label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 90 m² is deze woning groter dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 76 m²) en het bouwjaar 1920 ligt rond het postcodegemiddelde (1919).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
90 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 450.000
Leefscore
55/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Pijlsweerd-Zuid. De buurt telt ongeveer 4.745 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 74 m².Mediaan bouwjaar: 1920.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation1,8 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Kerkweg 25 in Utrecht is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 90 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1920, mediaan in hetzelfde postcodegebied 74 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Pijlsweerd-Zuid, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 1,8 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 450.000, leefscore 55/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 450.000
Leefscore 55/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 32% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
90 m²
Woonoppervlakte
📅
1920
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3513 VA
Postcode
🏛
Utrecht
Woonplaats
📍
52.0982, 5.1075
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
2,320 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,170 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€175/mnd
€2101/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

55% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
68
🎓 Onderwijs
53
🚌 Transport
74
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
61
📈 Investering
62

🏠 Locatiescores

🚲
54
Matig
Fiets
🚶
64
Matig
Loopbaarheid
🚌
74
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
32
Onveilig
Veiligheid
📈
62
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 450.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatKerkweg
Huisnummer25
Postcode3513 VA
WoonplaatsUtrecht
GemeenteUtrecht
ProvincieUtrecht
BuurtPijlsweerd-Zuid
WijkWijk 02 Noordwest
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1920
Oppervlakte90 m²
BAG ID344010000059034

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1920
Woonoppervlakte90 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1920) en de leeftijd (106 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 106 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€246
Reserve/mnd
€2954
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1920 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€360
elke 7 jaar • €51/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€450
elke 10 jaar • €45/jr
Controleer
Dakbedekking
€720
elke 25 jaar • €29/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 175/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1920.
  • Gebruik de oppervlakte van 90 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2320 kWh.
  • Gasverbruik: 1170 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 60-80 %
Voor 197075%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
856 Lauwerecht B 67.0 m²
897 Lauwerecht B 75.0 m²
1086 Lauwerecht B 63.0 m²
1087 Lauwerecht B 63.0 m²
1088 Lauwerecht B 63.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) B (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (7)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2017-02-10
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2017-02-10
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2019-12-17
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2008-11-12
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2019-10-04
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2013-09-06
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-09-18

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Gemeentelijk Erfgoed

Erfgoeddata laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtPijlsweerd-Zuid
WijkWijk 02 Noordwest
GemeenteUtrecht
BuurtcodeBU03440211
Inwoners4,745
Huishoudens3,010
Gem. WOZ-waarde€450,000
Koopwoningen32.0%
Bevolkingsdichtheid15,473 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Kerkweg 25

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Pijlsweerd-Zuid
Wijk 02 Noordwest
Inwoners & huishoudens
4,745
3,010 huishoudens
Gem. woningwaarde
€450.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 15,473 /km²
  • Koopwoningen: 32.0%
  • CBS buurtcode: BU03440211
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 1.8 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.5 km
Treinstation1.8 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km33
Middelbare school0.5 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone BC
1e auto / jaar
€169
2e auto / jaar
€423
Bezoekers €2.67/uur bezoekerstarief

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid15,473 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt3,010
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.4 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Oostelijke Vechtplassen
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
6.36 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (11) rijbaan lokale weg (5) parkeervlak (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3513 VA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Kerkweg 1 110 m² 1920
Kerkweg 3 88 m² 1920
Kerkweg 5 54 m² 1920
Kerkweg 7 74 m² 1920
Kerkweg 9 74 m² 1910
Kerkweg 11 61 m² 1920
Kerkweg 13 80 m² 1920
Kerkweg 15 80 m² 1920
Kerkweg 17 71 m² 1920
Kerkweg 19 68 m² 1920
Kerkweg 21 78 m² 1920
Kerkweg 23 60 m² 1920
Kerkweg 27 88 m² 1920
Kerkweg 29 78 m² 1920
Kerkweg 31 69 m² 1920

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID344010000059034
GemeenteUtrecht
Coördinaten (WGS84)52.09815° N, 5.10747° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanutrecht.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Utrecht

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Kerkweg 25. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken