Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Piramide 16, 3328 LW Dordrecht

BAG ID: 505010000098458 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2024173 m²
173 m²
Woonoppervlakte
2024
Bouwjaar
3328 LW
Postcode

Dit pand aan de Piramide 16 in Dordrecht werd gebouwd in 2024. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 173 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Smitsweg, gemeente Dordrecht, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 173 m² is deze woning kleiner dan 93% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 233 m²) en het bouwjaar 2024 ligt rond het postcodegemiddelde (2023).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
173 m2
Energielabel
A+++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 514.000
Leefscore
24/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Smitsweg. De buurt telt ongeveer 1.760 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 241 m².Mediaan bouwjaar: 2023.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt2,5 km
  • Treinstation4,4 km
  • Basisschool1,9 km
  • Huisarts2,7 km

Samenvatting van dit adres

Piramide 16 in Dordrecht is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 173 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2024, mediaan in hetzelfde postcodegebied 241 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Smitsweg, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 2,5 km, treinstation 4,4 km, basisschool 1,9 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 514.000, leefscore 24/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 514.000
Leefscore 24/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 2,5 km
Woningmix 93% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
173 m²
Woonoppervlakte
📅
2024
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3328 LW
Postcode
🏛
Dordrecht
Woonplaats
📍
51.7672, 4.6549
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
62 dB
Geluidsniveau
💡
3,814 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,038 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€192/mnd
€2303/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

24% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
27
🎓 Onderwijs
6
🚌 Transport
53
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
9
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
24
Beperkt
Fiets
🚶
0
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
53
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
69
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 514.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatPiramide
Huisnummer16
Postcode3328 LW
WoonplaatsDordrecht
GemeenteDordrecht
ProvincieZuid-Holland
BuurtSmitsweg
WijkWijk 09 Sterrenburg
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2024
Oppervlakte173 m²
BAG ID505010000098458

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2024
Woonoppervlakte173 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2024) en de leeftijd (2 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (2 jaar). Focus op routineonderhoud.

€178
Reserve/mnd
€2132
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2024 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€692
elke 7 jaar • €99/jr
OK
Binnenschilderwerk
€865
elke 10 jaar • €86/jr
OK
Dakbedekking
€1384
elke 25 jaar • €55/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++
Indicatieve energiekosten
EUR 192/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2024.
  • Gebruik de oppervlakte van 173 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3814 kWh.
  • Gasverbruik: 1038 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 197062.5%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1267 Dordrecht V 6130.0 m²
3407 Dordrecht V 1912.0 m²
3497 Dordrecht V 58981.0 m²
3501 Dordrecht V 452.0 m²
3502 Dordrecht V 585.0 m²
Grenskwaliteit: D (16) C (3) B (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-12-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-12-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-12-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-12-20

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtSmitsweg
WijkWijk 09 Sterrenburg
GemeenteDordrecht
BuurtcodeBU05050910
Inwoners1,760
Huishoudens560
Gem. WOZ-waarde€514,000
Koopwoningen93.0%
Bevolkingsdichtheid2,802 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Piramide 16

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Smitsweg
Wijk 09 Sterrenburg
Inwoners & huishoudens
1,760
560 huishoudens
Gem. woningwaarde
€514.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,802 /km²
  • Koopwoningen: 93.0%
  • CBS buurtcode: BU05050910
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 2.5 km
  • Basisschool: 1.9 km
  • Huisarts: 2.7 km
  • Treinstation: 4.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt2.5 km
Basisschool1.9 km
Huisarts2.7 km
Treinstation4.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.9 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km4
Middelbare school2.5 km
Kinderdagverblijf0.2 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig (E-L)
1e auto / jaar
€78
2e auto / jaar
€529
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,802 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt560
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

60
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.3 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Biesbosch
Habitat- & Vogelrichtlijn
5.26 km
afstand
🌳
Hollands Diep
Habitat- & Vogelrichtlijn
5.29 km
afstand
🌳
Oudeland van Strijen
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
7.37 km
afstand
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.34 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (16) inrit (2) parkeervlak (1) voetpad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3328 LW)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Piramide 1 273 m² 2023
Piramide 2 209 m² 2023
Piramide 3 226 m² 2023
Piramide 4 233 m² 2023
Piramide 6 282 m² 2023
Piramide 7 278 m² 2023
Piramide 8 180 m² 2023
Piramide 9 193 m² 2023
Piramide 10 245 m² 2023
Piramide 11 244 m² 2023
Piramide 12 161 m² 2023
Piramide 13 265 m² 2023
Piramide 14 241 m² 2024
Piramide 15 243 m² 2024
Piramide 17 229 m² 2024

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID505010000098458
GemeenteDordrecht
Coördinaten (WGS84)51.76722° N, 4.65491° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplandordrecht.nl

🏡 Buurtinformatie in Dordrecht

1,760
Inwoners
560
Huishoudens
3.1
Gem. huishoudgrootte
561
Woningvoorraad
€514.000
Gem. woningwaarde Smitsweg
93%
Koopwoningen
2,802
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Dordrecht

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Piramide 16. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken