Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Steenvoorde 49, 3085 TL Rotterdam

BAG ID: 599010000116442 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 195067 m²
67 m²
Woonoppervlakte
1950
Bouwjaar
3085 TL
Postcode

In Rotterdam vindt u Steenvoorde 49, een naoorlogs pand uit 1950. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Met 67 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Zuidwijk, gemeente Rotterdam, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label E. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Qua oppervlak (67 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 63 m² en het bouwjaar 1950 ligt rond het postcodegemiddelde (1950).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
67 m2
Energielabel
E
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 244.000
Leefscore
49/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Zuidwijk. De buurt telt ongeveer 13.825 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 67 m².Mediaan bouwjaar: 1950.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation3,6 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Steenvoorde 49 in Rotterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 67 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1950, mediaan in hetzelfde postcodegebied 67 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Zuidwijk, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 3,6 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 244.000, leefscore 49/100 (gemiddeld), energielabel E. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label E (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 244.000
Leefscore 49/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 21% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
67 m²
Woonoppervlakte
📅
1950
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3085 TL
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.8722, 4.4932
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
57 dB
Geluidsniveau
💡
1,906 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
871 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€134/mnd
€1609/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
E
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

49% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
52
🚌 Transport
55
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
50
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
59
Matig
Fiets
🚶
57
Matig
Loopbaarheid
🚌
55
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
37
Onveilig
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 244.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSteenvoorde
Huisnummer49
Postcode3085 TL
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtZuidwijk
WijkCharlois
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1950
Oppervlakte67 m²
BAG ID599010000116442

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1950
Woonoppervlakte67 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlNaoorlogse wederopbouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1950) en de leeftijd (76 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 76 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€213
Reserve/mnd
€2559
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1950 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€268
elke 7 jaar • €38/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€335
elke 10 jaar • €34/jr
Controleer
Dakbedekking
€536
elke 25 jaar • €21/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
E

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 134/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1950.
  • Gebruik de oppervlakte van 67 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1906 kWh.
  • Gasverbruik: 871 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieOverig
Voor 197085.71428571428571%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
409 Charlois K 150.0 m²
410 Charlois K 148.0 m²
423 Charlois K 497.0 m²
540 Charlois K 3961.0 m²
570 Charlois K 297.0 m²
Grenskwaliteit: D (12) C (8)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtZuidwijk
WijkCharlois
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05991573
Inwoners13,825
Huishoudens6,895
Gem. WOZ-waarde€244,000
Koopwoningen21.0%
Bevolkingsdichtheid9,025 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Steenvoorde 49

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Zuidwijk
Charlois
Inwoners & huishoudens
13,825
6,895 huishoudens
Gem. woningwaarde
€244.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 9,025 /km²
  • Koopwoningen: 21.0%
  • CBS buurtcode: BU05991573
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 3.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.6 km
Treinstation3.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km18
Middelbare school0.6 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid9,025 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt6,895
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

74
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.5 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
3.46 km
afstand
🌳
Boezems Kinderdijk
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.36 km
afstand
🌳
Oudeland van Strijen
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.56 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (16) OV-baan (2) parkeervlak (1) rijbaan lokale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3085 TL)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Steenvoorde 13 67 m² 1950
Steenvoorde 15 67 m² 1950
Steenvoorde 17 67 m² 1950
Steenvoorde 19 58 m² 1950
Steenvoorde 21 58 m² 1950
Steenvoorde 23 58 m² 1950
Steenvoorde 31 67 m² 1950
Steenvoorde 33 67 m² 1950
Steenvoorde 35 67 m² 1950
Steenvoorde 37 58 m² 1950
Steenvoorde 39 58 m² 1950
Steenvoorde 41 58 m² 1950
Steenvoorde 51 67 m² 1950
Steenvoorde 53 67 m² 1950
Steenvoorde 55 58 m² 1950

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010000116442
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.87217° N, 4.49323° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Steenvoorde 49. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken