Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Kroonstaddreef 28, 3067 RT Rotterdam

BAG ID: 599010400041431 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1981179 m²
179 m²
Woonoppervlakte
1981
Bouwjaar
3067 RT
Postcode

Dit pand uit de jaren 70-90 aan de Kroonstaddreef in Rotterdam stamt uit 1981. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. De woonoppervlakte bedraagt 179 m². Je vindt dit adres in Oosterflank (Rotterdam, Zuid-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 179 m² is deze woning groter dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 114 m²) en het bouwjaar 1981 ligt rond het postcodegemiddelde (1981).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
179 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 278.000
Leefscore
52/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Oosterflank. De buurt telt ongeveer 10.695 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 132 m².Mediaan bouwjaar: 1981.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation1,1 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Kroonstaddreef 28 in Rotterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 179 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1981, mediaan in hetzelfde postcodegebied 132 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Oosterflank, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 1,1 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 278.000, leefscore 52/100 (gemiddeld), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 278.000
Leefscore 52/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 33% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
179 m²
Woonoppervlakte
📅
1981
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3067 RT
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.9432, 4.5673
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
3,922 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,611 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€256/mnd
€3075/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

52% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
58
🎓 Onderwijs
46
🚌 Transport
71
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
62
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
48
Matig
Fiets
🚶
46
Matig
Loopbaarheid
🚌
71
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
34
Onveilig
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 278.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatKroonstaddreef
Huisnummer28
Postcode3067 RT
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtOosterflank
WijkPrins Alexander
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1981
Oppervlakte179 m²
BAG ID599010400041431

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1981
Woonoppervlakte179 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1981) en de leeftijd (45 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 45 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€286
Reserve/mnd
€3430
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1981 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€716
elke 7 jaar • €102/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€895
elke 10 jaar • €90/jr
Controleer
Dakbedekking
€1432
elke 25 jaar • €57/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 256/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1981.
  • Gebruik de oppervlakte van 179 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3922 kWh.
  • Gasverbruik: 1611 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieOverig
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
4421 Hillegersberg C 307.0 m²
4422 Hillegersberg C 315.0 m²
4890 Hillegersberg C 212.0 m²
4962 Hillegersberg C 142.0 m²
5010 Hillegersberg C 114.0 m²
Grenskwaliteit: D (10) C (10)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtOosterflank
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05991467
Inwoners10,695
Huishoudens5,745
Gem. WOZ-waarde€278,000
Koopwoningen33.0%
Bevolkingsdichtheid6,634 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Kroonstaddreef 28

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Oosterflank
Prins Alexander
Inwoners & huishoudens
10,695
5,745 huishoudens
Gem. woningwaarde
€278.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,634 /km²
  • Koopwoningen: 33.0%
  • CBS buurtcode: BU05991467
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 1.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.9 km
Huisarts0.6 km
Treinstation1.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km13
Middelbare school0.4 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,634 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt5,745
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
7.7 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Boezems Kinderdijk
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
7.68 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (14) rijbaan lokale weg (6)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3067 RT)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Kroonstaddreef 1 132 m² 1981
Kroonstaddreef 3 119 m² 1981
Kroonstaddreef 5 132 m² 1981
Kroonstaddreef 7 132 m² 1981
Kroonstaddreef 9 132 m² 1981
Kroonstaddreef 11 132 m² 1981
Kroonstaddreef 13 132 m² 1981
Kroonstaddreef 15 132 m² 1981
Kroonstaddreef 17 132 m² 1981
Kroonstaddreef 19 132 m² 1981
Kroonstaddreef 21 84 m² 1981
Kroonstaddreef 23 73 m² 1981
Kroonstaddreef 25 88 m² 1981
Kroonstaddreef 26 53 m² 1981
Kroonstaddreef 27 99 m² 1981

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010400041431
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.94319° N, 4.56727° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

🏡 Buurtinformatie in Rotterdam

10,695
Inwoners
5,745
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
5,595
Woningvoorraad
€278.000
Gem. woningwaarde Oosterflank
33%
Koopwoningen
6,634
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Kroonstaddreef 28. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken