Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Ringvaartweg 117, 3065 AC Rotterdam

BAG ID: 599020000011518 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
3065 AC
Postcode

Ringvaartweg 117, Rotterdam. Het adres ligt in de wijk 's-Gravenland, gemeente Rotterdam, provincie Zuid-Holland.

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
Niet geregistreerd
BAG-oppervlakte
Niet geregistreerd
Energielabel
Niet geregistreerd
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 562.000
Leefscore
39/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in 's-Gravenland. De buurt telt ongeveer 8.290 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 257 m².Mediaan bouwjaar: 2002.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation3,9 km
  • Basisschool1,1 km
  • Huisarts1,2 km

Samenvatting van dit adres

Ringvaartweg 117 in Rotterdam is geregistreerd als adres. De beschikbare BAG-gegevens vermelden mediaan in hetzelfde postcodegebied 257 m2. Dit valt onder bouwperiode onbekend; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt 's-Gravenland, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 3,9 km, basisschool 1,1 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 562.000, leefscore 39/100 (beperkt). Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

WOZ-buurt Gemiddeld EUR 562.000
Leefscore 39/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 57% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

✉
3065 AC
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.9247, 4.5423
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
65 dB
Geluidsniveau

🌟 Life Score

39% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
51
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
52
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
29
📈 Investering
61

🏠 Locatiescores

🚲
42
Beperkt
Fiets
🚶
27
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
52
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
53
Gemiddeld
Veiligheid
📈
61
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 562.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatRingvaartweg
Huisnummer117
Postcode3065 AC
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
Buurt's-Gravenland
WijkPrins Alexander
BAG ID599020000011518

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
Geen betrouwbaar energielabel gevonden.

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.

Verduurzamingskansen

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieOverig
Voor 197055.55555555555556%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
134 Kralingen L 946.0 m²
135 Kralingen L 335.0 m²
155 Kralingen L 2081.0 m²
156 Kralingen L 440.0 m²
545 Kralingen L 433.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (6)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2013-05-02
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2019-03-14
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-08-16
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2007-05-10
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2010-02-08
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2017-08-03

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

Buurt's-Gravenland
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05991444
Inwoners8,290
Huishoudens3,760
Gem. WOZ-waarde€562,000
Koopwoningen57.0%
Bevolkingsdichtheid3,988 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Ringvaartweg 117

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
's-Gravenland
Prins Alexander
Inwoners & huishoudens
8,290
3,760 huishoudens
Gem. woningwaarde
€562.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,988 /km²
  • Koopwoningen: 57.0%
  • CBS buurtcode: BU05991444
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 1.1 km
  • Huisarts: 1.2 km
  • Treinstation: 3.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool1.1 km
Huisarts1.2 km
Treinstation3.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.1 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school2.0 km
Kinderdagverblijf0.9 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,988 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt3,760
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

56
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
7.5 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Boezems Kinderdijk
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
7.52 km
afstand
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.94 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3065 AC)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Ringvaartweg 115 - -
Ringvaartweg 123 59 m² 1947
Ringvaartweg 125 257 m² 1947
Ringvaartweg 133 185 m² 2002
Ringvaartweg 135 325 m² 2004
Ringvaartweg 139 164 m² 2003
Ringvaartweg 141 273 m² 2022
Ringvaartweg 143 114 m² 1933
Ringvaartweg 147 596 m² 2008
Ringvaartweg 149 - -
Ringvaartweg 153 331 m² 1933
Ringvaartweg 161 95 m² 1933
Ringvaartweg 163 94 m² 1933
Ringvaartweg 171 291 m² 2006
Ringvaartweg 173 534 m² 2016

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599020000011518
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.92475° N, 4.54227° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

🏡 Buurtinformatie in Rotterdam

8,290
Inwoners
3,760
Huishoudens
2.2
Gem. huishoudgrootte
3,588
Woningvoorraad
€562.000
Gem. woningwaarde 's-Gravenland
57%
Koopwoningen
3,988
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Ringvaartweg 117. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken