Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Vierhavensstraat 69, 3029 BB Rotterdam

BAG ID: 599010400001637 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
overige gebruiksfunctieBouwjaar 201117467 m²
17467 m²
BAG-oppervlakte
2011
Bouwjaar
3029 BB
Postcode

Vierhavensstraat 69 in Rotterdam: een karakteristiek eigentijdse woning uit 2011. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De bag-oppervlakte is 17467 m². Gelegen in Bospolder, gemeente Rotterdam (Zuid-Holland). Het energielabel is A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Het bouwjaar 2011 ligt rond het postcodegemiddelde (2009).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2011
BAG-oppervlakte
17467 m2
Energielabel
A+++
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 282.000
Leefscore
54/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Bospolder. De buurt telt ongeveer 7.570 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 1103 m².Mediaan bouwjaar: 2011.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation3,2 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Vierhavensstraat 69 in Rotterdam is geregistreerd als overige gebruiksfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 17467 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2011, mediaan in hetzelfde postcodegebied 1103 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Bospolder, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 3,2 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 282.000, leefscore 54/100 (gemiddeld), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 282.000
Leefscore 54/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 21% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
17467 m²
BAG-oppervlakte
📅
2011
Bouwjaar
📑
overige gebruiksfunctie
Functie
✉
3029 BB
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.9072, 4.4399
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
45 dB
Geluidsniveau
💡
18,000 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
4,500 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€862/mnd
€10350/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

54% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
67
🎓 Onderwijs
53
🚌 Transport
66
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
67

🏠 Locatiescores

🚲
50
Matig
Fiets
🚶
62
Matig
Loopbaarheid
🚌
66
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
37
Onveilig
Veiligheid
📈
67
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 282.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatVierhavensstraat
Huisnummer69
Postcode3029 BB
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtBospolder
WijkDelfshaven
Functieoverige gebruiksfunctie
Bouwjaar2011
Oppervlakte17467 m²
BAG ID599010400001637

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2011
BAG-oppervlakte17467 m²
Typeoverige gebruiksfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2011) en de leeftijd (15 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€252
Reserve/mnd
€3019
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2011 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Aandacht
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 862/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2011.
  • Gebruik de oppervlakte van 17467 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 18000 kWh.
  • Gasverbruik: 4500 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieOverig
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
396 Rotterdam AA 132.0 m²
2327 Rotterdam AA 568.0 m²
2449 Rotterdam AA 3960.0 m²
2859 Rotterdam AA 628.0 m²
2860 Rotterdam AA 35648.0 m²
Grenskwaliteit: D (17) C (1) B (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (13)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2007-08-30
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2020-05-01
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-02-14
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2012-10-18
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-06-24
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2023-02-20
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2020-11-23
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2005-06-09
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2005-06-09
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2021-06-14
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2005-07-25
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2004-05-19
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2008-06-17

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBospolder
WijkDelfshaven
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05990321
Inwoners7,570
Huishoudens3,765
Gem. WOZ-waarde€282,000
Koopwoningen21.0%
Bevolkingsdichtheid15,408 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Vierhavensstraat 69

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Bospolder
Delfshaven
Inwoners & huishoudens
7,570
3,765 huishoudens
Gem. woningwaarde
€282.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 15,408 /km²
  • Koopwoningen: 21.0%
  • CBS buurtcode: BU05990321
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 3.2 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.5 km
Treinstation3.2 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km4
Basisscholen binnen 3 km23
Middelbare school0.7 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid15,408 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt3,765
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.9 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.94 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (15) voetpad op trap (3) parkeervlak (1) rijbaan lokale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3029 BB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Vierhavensstraat 5B 13 m² 1982
Vierhavensstraat 63 5915 m² 2011
Vierhavensstraat 75 1242 m² 2011
Vierhavensstraat 77 19 m² 2011
Vierhavensstraat 79 600 m² 2011
Vierhavensstraat 81 10 m² 2011
Vierhavensstraat 83 1103 m² 2011
Vierhavensstraat 89 943 m² 2011
Vierhavensstraat 91 1648 m² 2011
Vierhavensstraat 99 734 m² 2011
Vierhavensstraat 105 1238 m² 2011
Vierhavensstraat 113 1310 m² 2011
Vierhavensstraat 123 1870 m² 2011
Vierhavensstraat 131 1238 m² 2011
Vierhavensstraat 139 1078 m² 2011

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010400001637
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.90715° N, 4.43987° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Vierhavensstraat 69. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken