Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Coolsingel 131A, 3012 AG Rotterdam

BAG ID: 599010400021753 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
winkelfunctieBouwjaar 1968207 m²
207 m²
BAG-oppervlakte
1968
Bouwjaar
3012 AG
Postcode

Gelegen aan de Coolsingel in Rotterdam staat dit naoorlogs pand uit 1968. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). De bag-oppervlakte is 207 m². Gelegen in Cool, gemeente Rotterdam (Zuid-Holland). Het energielabel is A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Het bouwjaar 1968 ligt rond het postcodegemiddelde (1966).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1968
BAG-oppervlakte
207 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 418.000
Leefscore
53/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Cool. De buurt telt ongeveer 20.440 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 146 m².Mediaan bouwjaar: 1958.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation900 m
  • Basisschool700 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Coolsingel 131A in Rotterdam is geregistreerd als winkelfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 207 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1968, mediaan in hetzelfde postcodegebied 146 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Cool, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 900 m, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 418.000, leefscore 53/100 (gemiddeld), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 418.000
Leefscore 53/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 30% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 49 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
207 m²
BAG-oppervlakte
📅
1968
Bouwjaar
📑
winkelfunctie
Functie
✉
3012 AG
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.9180, 4.4805
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
Laag
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
10,815 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,691 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€517/mnd
€6202/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

53% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
63
🎓 Onderwijs
42
🚌 Transport
79
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
59
📈 Investering
62

🏠 Locatiescores

🚲
74
Goed
Fiets
🚶
59
Matig
Loopbaarheid
🚌
79
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
21
Onveilig
Veiligheid
📈
62
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 418.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatCoolsingel
Huisnummer131A
Postcode3012 AG
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtCool
WijkRotterdam Centrum
Functiewinkelfunctie
Bouwjaar1968
Oppervlakte207 m²
BAG ID599010400021753

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1968
BAG-oppervlakte207 m²
Typewinkelfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1968) en de leeftijd (58 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 58 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€290/mnd
€3484/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€68/mnd
€821/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
🏠 DakVvE ■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1968 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk VvE
€828
elke 7 jaar • €118/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1035
elke 10 jaar • €104/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€1656
elke 25 jaar • €66/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 517/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1968.
  • Gebruik de oppervlakte van 207 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 10815 kWh.
  • Gasverbruik: 2691 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtStadsdriehoek
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05990110
Inwoners20,440
Huishoudens12,360
Gem. WOZ-waarde€418,000
Koopwoningen30.0%
Bevolkingsdichtheid15,048 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Coolsingel 131A

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Stadsdriehoek
Rotterdam Centrum
Inwoners & huishoudens
20,440
12,360 huishoudens
Gem. woningwaarde
€418.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 15,048 /km²
  • Koopwoningen: 30.0%
  • CBS buurtcode: BU05990110
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 0.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.5 km
Treinstation0.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km30
Middelbare school1.2 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid15,048 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt12,360
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (10) rijbaan lokale weg (5) parkeervlak (3) fietspad (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3012 AG)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Coolsingel 97 1095 m² 1975
Coolsingel 101A 2946 m² 1975
Coolsingel 101B 818 m² 1975
Coolsingel 103 966 m² 1957
Coolsingel 103B 21 m² 1957
Coolsingel 105 33068 m² 1957
Coolsingel 107B 34 m² 2002
Coolsingel 107A 21 m² 2002
Coolsingel 109 33 m² 1968
Coolsingel 117 131 m² 1950
Coolsingel 121 131 m² 1958
Coolsingel 123 131 m² 1958
Coolsingel 125 146 m² 1973
Coolsingel 127 1248 m² 1941
Coolsingel 129 3758 m² 1941

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010400021753
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.91795° N, 4.48048° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Coolsingel 131A. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken