Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Griftstraat 9-H, 1079 XT Amsterdam

BAG ID: 363010000650682 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 193546 m²
46 m²
Woonoppervlakte
1935
Bouwjaar
1079 XT
Postcode

In Amsterdam vindt u Griftstraat 9-H, een vooroorlogs pand uit 1935. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Met 46 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Rijnbuurt-West, gemeente Amsterdam, provincie Noord-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Dit pand heeft een monumentale status. Met 46 m² is deze woning kleiner dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 47 m²) en het bouwjaar 1935 ligt rond het postcodegemiddelde (1935).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
46 m2
Energielabel
B
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 439.000
Leefscore
52/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Rijnbuurt-West. De buurt telt ongeveer 1.645 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 48 m².Mediaan bouwjaar: 1935.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation1,1 km
  • Basisschool300 m
  • Huisarts300 m

Samenvatting van dit adres

Griftstraat 9-H in Amsterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 46 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1935, mediaan in hetzelfde postcodegebied 48 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Rijnbuurt-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 1,1 km, basisschool 300 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 439.000, leefscore 52/100 (gemiddeld), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 439.000
Leefscore 52/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 11% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
46 m²
Woonoppervlakte
📅
1935
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1079 XT
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3425, 4.9004
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 243,631
Datum onbekend
Laatste verkoop
🏙
0.55 m
Hoogte
🌱
ZandSandSandKumرملArenaPiasekSabbiaSableSânSandSandSand
Bodemtype
🌊
LaagLowNiedrigDüşükمنخفضBajoNiskiBassoFaibleLeechLowLowLow
Overstromingsrisico
🔊
57 dB
Geluidsniveau
🏢
Niet geverifieerd
Oude monumentvermelding: Rijksmonument
Bekijk registercontrole
💡
1,528 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
598 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€97/mnd
€1159/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Energielabel

🌟 Life Score

52% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
61
🎓 Onderwijs
53
🚌 Transport
82
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
63
📈 Investering
39

🏠 Locatiescores

🚲
44
Beperkt
Fiets
🚶
62
Matig
Loopbaarheid
🚌
82
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
31
Onveilig
Veiligheid
📈
39
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 439.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatGriftstraat
Huisnummer9-H
Postcode1079 XT
WoonplaatsAmsterdam
GemeenteAmsterdam
ProvincieNoord-Holland
BuurtRijnbuurt-West
WijkRijnbuurt
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1935
Oppervlakte46 m²
BAG ID363010000650682

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1935
Woonoppervlakte46 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1935) en de leeftijd (91 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 91 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€142/mnd
€1704/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€54/mnd
€649/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
🏠 DakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1935 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk VvE
€184
elke 7 jaar • €26/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€230
elke 10 jaar • €23/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€368
elke 25 jaar • €15/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B
Indicatieve energiekosten
EUR 97/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1935.
  • Gebruik de oppervlakte van 46 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1528 kWh.
  • Gasverbruik: 598 m³.
Energiedata laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 0-20 %
Voor 197019.047619047619047%

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
7277 Amsterdam V 3316.0 m²
7278 Amsterdam V 4153.0 m²
7392 Amsterdam V 3858.0 m²
7753 Amsterdam V 7498.0 m²
7970 Amsterdam V 6920.0 m²
Grenskwaliteit: D (11)
Publiekrechtelijke beperkingen (5)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-09-30
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1988-10-20
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2024-01-18
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2013-07-05
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2014-07-01

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtRijnbuurt-West
WijkRijnbuurt
GemeenteAmsterdam
BuurtcodeBU0363KM02
Inwoners1,645
Huishoudens1,065
Gem. WOZ-waarde€439,000
Koopwoningen11.0%
Bevolkingsdichtheid20,717 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Griftstraat 9-H

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Rijnbuurt-West
Rijnbuurt
Inwoners & huishoudens
1,645
1,065 huishoudens
Gem. woningwaarde
€439.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 20,717 /km²
  • Koopwoningen: 11.0%
  • CBS buurtcode: BU0363KM02
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.3 km
  • Huisarts: 0.3 km
  • Treinstation: 1.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.3 km
Huisarts0.3 km
Treinstation1.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.3 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km22
Middelbare school1.0 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zuid
1e auto / jaar
€660
2e auto / jaar
€792
Bezoekers ~€1.50/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid20,717 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,065
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

59
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.2 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Markermeer & IJmeer
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
6.21 km
afstand
🌳
Botshol
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.91 km
afstand
🌳
Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld & Twiske
Habitat- & Vogelrichtlijn
9.87 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏗 Nieuwbouw in de buurt

Bouwplannen laden...

🏛 Monument & Erfgoed

Monumentdata laden...

⚠ Veiligheid & Risicozones

Veiligheidsdata laden...

🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (11) voetpad (5) rijbaan lokale weg (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1079 XT)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Griftstraat 1-1 48 m² 1935
Griftstraat 1-3 48 m² 1935
Griftstraat 1-2 48 m² 1935
Griftstraat 3-2 48 m² 1935
Griftstraat 3-3 48 m² 1935
Griftstraat 3-1 48 m² 1935
Griftstraat 5 47 m² 1935
Griftstraat 7-H 46 m² 1935
Griftstraat 7-2 48 m² 1935
Griftstraat 7-3 45 m² 1935
Griftstraat 7-1 45 m² 1935
Griftstraat 9-2 48 m² 1935
Griftstraat 9-3 45 m² 1935
Griftstraat 9-1 45 m² 1935
Griftstraat 11-H 50 m² 1935

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID363010000650682
GemeenteAmsterdam
Coördinaten (WGS84)52.34255° N, 4.90044° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamsterdam.nl

🏡 Buurtinformatie in Amsterdam

1,645
Inwoners
1,065
Huishoudens
1.5
Gem. huishoudgrootte
1,073
Woningvoorraad
€439.000
Gem. woningwaarde Rijnbuurt-West
11%
Koopwoningen
20,717
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amsterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Griftstraat 9-H. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken