Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Amsteldijk 850, 1079 LM Amsterdam

BAG ID: 363020000864582 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
1079 LM
Postcode

Amsteldijk 850, Amsterdam. Het adres ligt in de wijk Rijnbuurt-Oost, gemeente Amsterdam, provincie Noord-Holland. Dit pand heeft een monumentale status.

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
Niet geregistreerd
BAG-oppervlakte
Niet geregistreerd
Energielabel
Niet geregistreerd
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 497.000
Leefscore
53/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Rijnbuurt-Oost. De buurt telt ongeveer 2.695 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation1,5 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts400 m

Samenvatting van dit adres

Amsteldijk 850 in Amsterdam is geregistreerd als adres. De beschikbare BAG-gegevens vermelden beperkte BAG-gegevens. Dit valt onder bouwperiode onbekend; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Rijnbuurt-Oost, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 1,5 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 497.000, leefscore 53/100 (gemiddeld). Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

WOZ-buurt Gemiddeld EUR 497.000
Leefscore 53/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 31% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

✉
1079 LM
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3398, 4.9109
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
💰
Laden...
Laatste verkoop
🏙
1.16 m
Hoogte
🌱
VeenPeatTorfTurbaتربة خثيةTurbaTorfTorbaTourbeFeanPeatPeatPeat
Bodemtype
🌊
GemiddeldMediumMittelOrtaمتوسطMedioŚredniMedioMoyenGemiddeldMediumMediumMedium
Overstromingsrisico
🔊
49 dB
Geluidsniveau
🏢
Niet geverifieerd
Oude monumentvermelding: Gemeente monument
Bekijk registercontrole

🌟 Life Score

53% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
65
🎓 Onderwijs
53
🚌 Transport
78
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
67
📈 Investering
41

🏠 Locatiescores

🚲
63
Matig
Fiets
🚶
61
Matig
Loopbaarheid
🚌
78
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
31
Onveilig
Veiligheid
📈
41
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 497.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatAmsteldijk
Huisnummer850
Postcode1079 LM
WoonplaatsAmsterdam
GemeenteAmsterdam
ProvincieNoord-Holland
BuurtRijnbuurt-Oost
WijkRijnbuurt
BAG ID363020000864582

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
Geen betrouwbaar energielabel gevonden.

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.

Verduurzamingskansen

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.

Energiedata laden...

🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 60-80 %
Voor 197064.28571428571429%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
9133 Amsterdam V 2900.0 m²
9134 Amsterdam V 49530.0 m²
9678 Amsterdam V 10235.0 m²
12648 Amsterdam V 91321.0 m²
Grenskwaliteit: D (2) E (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (8)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2004-01-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2004-01-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2004-01-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2004-01-12
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2004-01-12
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2023-03-23
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2024-01-18
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2013-10-14

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...
Water Waarde - Archeologie Onbekend evenemententerrein
Wat u hiervan moet begrijpen
De meeste meldingen zijn brede beleids- of visieplannen, niet direct een bouwproject naast dit adres.

Van de 30 planvermeldingen lijken er 22 vooral op beleid, visies of programma's voor een groter gebied. Dat betekent meestal: deze bron laat algemene ruimtelijke kaders zien, maar geen concreet signaal dat er direct naast dit adres gebouwd wordt.

Lokale planregels
0
Het belangrijkst voor verbouwen of uitbreiden
Beleid / visies
22
Meestal bredere buurt- of landelijke context
Project / besluit signalen
0
Extra controleren als u hinder of verandering verwacht
Handige vervolgstap
  • Controleer vooral lokale bestemmings- of omgevingsplannen als u wilt verbouwen, uitbouwen of splitsen.
  • Zie algemene visies en programma's vooral als achtergrond voor de buurt, niet als directe vergunningmelding.
  • Gebruik voor een definitieve check altijd de officiële gemeentelijke publicatie of het Omgevingsloket.

Binnen circa 200 meter vonden we 30 planvermeldingen. De meest relevante vermelding in deze bron is 'Waarde - Archeologie'.

Bron: PDOK / Kadaster Ruimtelijke Plannen (legacy) Zoekradius: 200 m Totaal: 30
Officiële planvermeldingen uit deze bron bekijken (15)
Voor u relevant als Officiële naam / aanduiding Plan / code Status
Overige planmelding
Waarde - Archeologie
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
dubbelbestemming
Vastgesteld
Overige planmelding
Water
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
enkelbestemming
Vastgesteld
Overige planmelding
evenemententerrein
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
functieaanduiding
Vastgesteld
Overige planmelding
ligplaats
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
functieaanduiding
Vastgesteld
Overige planmelding
maximum aantal arken
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
maatvoering
Vastgesteld
Overige planmelding
maximum aantal boten
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
maatvoering
Vastgesteld
Overige planmelding
overige zone - 2
NL.IMRO.0363.GA2102PBPGST-VG02
gebiedsaanduiding_vlak
Vastgesteld
Overige planmelding
Onbekend
NL.IMRO.0363.K1201BPSTD-VG01
bouwaanduiding
Vastgesteld
Beleid / visie
Besluit algemene regels ruimtelijke ordening
NL.IMRO.0000.IMam11Barro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationaal Water Programma 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22NWP3PNZ-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationale Omgevingsvisie
NL.IMRO.0000.BZKovi20Novi-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Programma Noordzee 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22PNZNWP3-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Ondergrond
NL.IMRO.0000.IWEZKsv18STRONG-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Windenergie op land
NL.IMRO.0000.IMsvWindOpLand-3000
plangebied
Vastgesteld

Dit is een informatieve samenvatting op basis van openbare planbronnen. Controleer voor aankoop of verbouwing altijd de officiële publicatie en gemeentelijke stukken.


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtRijnbuurt-Oost
WijkRijnbuurt
GemeenteAmsterdam
BuurtcodeBU0363KM04
Inwoners2,695
Huishoudens1,660
Gem. WOZ-waarde€497,000
Koopwoningen31.0%
Bevolkingsdichtheid14,093 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Amsteldijk 850

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Rijnbuurt-Oost
Rijnbuurt
Inwoners & huishoudens
2,695
1,660 huishoudens
Gem. woningwaarde
€497.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 14,093 /km²
  • Koopwoningen: 31.0%
  • CBS buurtcode: BU0363KM04
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.4 km
  • Treinstation: 1.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.4 km
Treinstation1.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km21
Middelbare school0.3 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zuid
1e auto / jaar
€660
2e auto / jaar
€792
Bezoekers ~€1.50/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid14,093 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,660
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

60
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.8 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Markermeer & IJmeer
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
5.81 km
afstand
🌳
Botshol
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.46 km
afstand
🌳
Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld & Twiske
Habitat- & Vogelrichtlijn
10.06 km
afstand
🌳
Oostelijke Vechtplassen
Habitat- & Vogelrichtlijn
12.85 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏗 Nieuwbouw in de buurt

Bouwplannen laden...

🏛 Monument & Erfgoed

Monumentdata laden...

⚠ Veiligheid & Risicozones

Veiligheidsdata laden...

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1079 LM)


📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID363020000864582
GemeenteAmsterdam
Coördinaten (WGS84)52.33978° N, 4.91091° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamsterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amsterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Amsteldijk 850. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken