Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Noorderakerweg 34, 1069 LW Amsterdam

BAG ID: 363010000753607 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1989185 m²
185 m²
Woonoppervlakte
99 m²
Aanbodoppervlakte
1989
Bouwjaar
1069 LW
Postcode
Te koop
€ 625.000
99 m² aanbodoppervlakte € 6.313/m²
Actueel aanbod Gekoppeld aan dit adres

Noorderakerweg 34 in Amsterdam: een karakteristiek pand uit de jaren 70-90 uit 1989. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. De woonoppervlakte bedraagt 185 m². Je vindt dit adres in Middelveldsche Akerpolder (Amsterdam, Noord-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 185 m² is deze woning groter dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 138 m²) en met bouwjaar 1989 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1975).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
185 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 457.000
Leefscore
32/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Middelveldsche Akerpolder. De buurt telt ongeveer 4.045 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 125 m².Mediaan bouwjaar: 1989.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,0 km
  • Treinstation5,6 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts1,3 km

Samenvatting van dit adres

Noorderakerweg 34 in Amsterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 185 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1989, mediaan in hetzelfde postcodegebied 125 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Middelveldsche Akerpolder, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,0 km, treinstation 5,6 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 457.000, leefscore 32/100 (beperkt), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 457.000
Leefscore 32/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,0 km
Woningmix 23% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
185 m²
Woonoppervlakte
📏
99 m²
Aanbodoppervlakte
📅
1989
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1069 LW
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3533, 4.7806
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
4,030 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,665 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€264/mnd
€3172/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

32% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
37
🎓 Onderwijs
33
🚌 Transport
46
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
32
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
55
Matig
Fiets
🚶
19
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
46
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
31
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 457.000.

Actieve vraagprijs: EUR 625.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatNoorderakerweg
Huisnummer34
Postcode1069 LW
WoonplaatsAmsterdam
GemeenteAmsterdam
ProvincieNoord-Holland
BuurtMiddelveldsche Akerpolder
WijkDe Aker
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1989
Oppervlakte185 m²
BAG ID363010000753607

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1989
Woonoppervlakte185 m²
Aanbodoppervlakte99 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1989) en de leeftijd (37 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 37 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€291
Reserve/mnd
€3491
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1989 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€740
elke 7 jaar • €106/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€925
elke 10 jaar • €92/jr
Controleer
Dakbedekking
€1480
elke 25 jaar • €59/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Aandacht
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 264/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1989.
  • Gebruik de oppervlakte van 185 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4030 kWh.
  • Gasverbruik: 1665 m³.
Energiedata laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1642 Sloten Noord-Holland G 855.0 m²
1936 Sloten Noord-Holland G 365.0 m²
1937 Sloten Noord-Holland G 230.0 m²
1938 Sloten Noord-Holland G 220.0 m²
1939 Sloten Noord-Holland G 315.0 m²
Grenskwaliteit: D (11) C (9)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtMiddelveldsche Akerpolder
WijkDe Aker
GemeenteAmsterdam
BuurtcodeBU0363FG01
Inwoners4,045
Huishoudens1,735
Gem. WOZ-waarde€457,000
Koopwoningen23.0%
Bevolkingsdichtheid12,041 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Noorderakerweg 34

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Middelveldsche Akerpolder
De Aker
Inwoners & huishoudens
4,045
1,735 huishoudens
Gem. woningwaarde
€457.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 12,041 /km²
  • Koopwoningen: 23.0%
  • CBS buurtcode: BU0363FG01
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.0 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 1.3 km
  • Treinstation: 5.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.0 km
Basisschool0.9 km
Huisarts1.3 km
Treinstation5.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school1.8 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Nieuw-West
1e auto / jaar
€300
2e auto / jaar
€360
Bezoekers ~€1.50/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid12,041 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,735
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
9.3 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Polder Westzaan
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.28 km
afstand
🌳
Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld & Twiske
Habitat- & Vogelrichtlijn
11.54 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏗 Nieuwbouw in de buurt

Bouwplannen laden...

🏛 Monument & Erfgoed

Monumentdata laden...

⚠ Veiligheid & Risicozones

Veiligheidsdata laden...

🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (7) inrit (4) rijbaan lokale weg (3) transitie (3) parkeervlak (2) fietspad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1069 LW)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Noorderakerweg 4 109 m² 1928
Noorderakerweg 8 73 m² 1928
Noorderakerweg 10 73 m² 1928
Noorderakerweg 14 157 m² 1965
Noorderakerweg 16 165 m² 1989
Noorderakerweg 18 107 m² 1989
Noorderakerweg 20 278 m² 2015
Noorderakerweg 24 94 m² 1989
Noorderakerweg 26 191 m² 1989
Noorderakerweg 28 181 m² 2002
Noorderakerweg 30 125 m² 1939
Noorderakerweg 32A 145 m² 2016
Noorderakerweg 32B 145 m² 2016
Noorderakerweg 32 125 m² 1939
Noorderakerweg 36 99 m² 1989

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID363010000753607
GemeenteAmsterdam
Coördinaten (WGS84)52.35333° N, 4.78060° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamsterdam.nl

🏡 Buurtinformatie in Amsterdam

4,045
Inwoners
1,735
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
1,571
Woningvoorraad
€457.000
Gem. woningwaarde Middelveldsche Akerpolder
23%
Koopwoningen
12,041
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amsterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Noorderakerweg 34. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken