Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Beemsterstraat 392, 1024 BP Amsterdam

BAG ID: 363010000578803 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 196677 m²
77 m²
Woonoppervlakte
1966
Bouwjaar
1024 BP
Postcode

Gelegen aan de Beemsterstraat in Amsterdam staat dit naoorlogs pand uit 1966. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). De woonoppervlakte bedraagt 77 m². Je vindt dit adres in Werengouw-Midden (Amsterdam, Noord-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 77 m² is deze woning groter dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 68 m²) en het bouwjaar 1966 ligt rond het postcodegemiddelde (1966).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
77 m2
Energielabel
D
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 338.000
Leefscore
50/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Werengouw-Midden. De buurt telt ongeveer 5.005 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 64 m².Mediaan bouwjaar: 1966.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation6,5 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts400 m

Samenvatting van dit adres

Beemsterstraat 392 in Amsterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 77 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1966, mediaan in hetzelfde postcodegebied 64 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Werengouw-Midden, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 6,5 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 338.000, leefscore 50/100 (gemiddeld), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 338.000
Leefscore 50/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 27% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
77 m²
Woonoppervlakte
📅
1966
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1024 BP
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3938, 4.9503
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
58 dB
Geluidsniveau
💡
2,086 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,001 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€152/mnd
€1823/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

50% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
53
🚌 Transport
46
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
55
📈 Investering
82

🏠 Locatiescores

🚲
38
Beperkt
Fiets
🚶
63
Matig
Loopbaarheid
🚌
46
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
31
Onveilig
Veiligheid
📈
82
Sterk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 338.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBeemsterstraat
Huisnummer392
Postcode1024 BP
WoonplaatsAmsterdam
GemeenteAmsterdam
ProvincieNoord-Holland
BuurtWerengouw-Midden
WijkWaterlandpleinbuurt
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1966
Oppervlakte77 m²
BAG ID363010000578803

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1966
Woonoppervlakte77 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1966) en de leeftijd (60 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 60 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€224
Reserve/mnd
€2684
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak ■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1966 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€308
elke 7 jaar • €44/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€385
elke 10 jaar • €38/jr
Controleer
Dakbedekking
€616
elke 25 jaar • €25/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 152/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1966.
  • Gebruik de oppervlakte van 77 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2086 kWh.
  • Gasverbruik: 1001 m³.
Energiedata laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 80-100 %
Voor 1970100%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
252 Amsterdam AL 5496.0 m²
354 Amsterdam AL 807.0 m²
355 Amsterdam AL 5248.0 m²
356 Amsterdam AL 1104.0 m²
357 Amsterdam AL 804.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (2)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-11-03
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2024-01-18

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtWerengouw-Midden
WijkWaterlandpleinbuurt
GemeenteAmsterdam
BuurtcodeBU0363NJ05
Inwoners5,005
Huishoudens2,630
Gem. WOZ-waarde€338,000
Koopwoningen27.0%
Bevolkingsdichtheid13,805 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Beemsterstraat 392

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Werengouw-Midden
Waterlandpleinbuurt
Inwoners & huishoudens
5,005
2,630 huishoudens
Gem. woningwaarde
€338.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 13,805 /km²
  • Koopwoningen: 27.0%
  • CBS buurtcode: BU0363NJ05
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.4 km
  • Treinstation: 6.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.4 km
Treinstation6.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school0.7 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Noord
1e auto / jaar
€300
2e auto / jaar
€360
Bezoekers ~€1.50/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid13,805 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,630
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

75
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.0 km
Dichtstbijzijnde
5
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Markermeer & IJmeer
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
3.01 km
afstand
🌳
Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld & Twiske
Habitat- & Vogelrichtlijn
3.73 km
afstand
🌳
Polder Westzaan
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
11.32 km
afstand
🌳
Wormer- en Jisperveld & Kalverpolder
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
11.52 km
afstand
🌳
Naardermeer
Habitat- & Vogelrichtlijn
13.7 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏗 Nieuwbouw in de buurt

Bouwplannen laden...

🏛 Monument & Erfgoed

Monumentdata laden...

⚠ Veiligheid & Risicozones

Veiligheidsdata laden...

🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (8) voetpad (7) rijbaan lokale weg (4) inrit (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1024 BP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Beemsterstraat 372 62 m² 1966
Beemsterstraat 374 62 m² 1966
Beemsterstraat 376 62 m² 1966
Beemsterstraat 378 72 m² 1966
Beemsterstraat 380 74 m² 1966
Beemsterstraat 382 74 m² 1966
Beemsterstraat 384 74 m² 1966
Beemsterstraat 386 62 m² 1966
Beemsterstraat 388 62 m² 1966
Beemsterstraat 390 64 m² 1966
Beemsterstraat 394 74 m² 1966
Beemsterstraat 396 74 m² 1966
Beemsterstraat 398 74 m² 1966
Beemsterstraat 400 62 m² 1966
Beemsterstraat 402 62 m² 1966

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID363010000578803
GemeenteAmsterdam
Coördinaten (WGS84)52.39377° N, 4.95030° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamsterdam.nl

🏡 Buurtinformatie in Amsterdam

5,005
Inwoners
2,630
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
2,398
Woningvoorraad
€338.000
Gem. woningwaarde Werengouw-Midden
27%
Koopwoningen
13,805
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amsterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Beemsterstraat 392. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken