Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Roggeveenstraat 75, 1013 PR Amsterdam

BAG ID: 363010000795683 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 191553 m²
53 m²
Woonoppervlakte
1915
Bouwjaar
1013 PR
Postcode

Gelegen aan de Roggeveenstraat in Amsterdam staat dit vooroorlogs pand uit 1915. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. De woonoppervlakte bedraagt 53 m². Je vindt dit adres in Zeeheldenbuurt (Amsterdam, Noord-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Dit pand heeft een monumentale status. Qua oppervlak (53 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 59 m² en het bouwjaar 1915 ligt rond het postcodegemiddelde (1914).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
53 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 475.000
Leefscore
47/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Zeeheldenbuurt. De buurt telt ongeveer 1.965 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 54 m².Mediaan bouwjaar: 1915.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt800 m
  • Treinstation2,0 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Roggeveenstraat 75 in Amsterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 53 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1915, mediaan in hetzelfde postcodegebied 54 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Zeeheldenbuurt, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 800 m, treinstation 2,0 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 475.000, leefscore 47/100 (gemiddeld), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 475.000
Leefscore 47/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 800 m
Woningmix 27% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Niet indeelbaar

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
53 m²
Woonoppervlakte
📅
1915
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1013 PR
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3895, 4.8879
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 352,719
Datum onbekend
Laatste verkoop
🏙
0.50 m
Hoogte
🌱
VeenPeatTorfTurbaتربة خثيةTurbaTorfTorbaTourbeFeanPeatPeatPeat
Bodemtype
🌊
LaagLowNiedrigDüşükمنخفضBajoNiskiBassoFaibleLeechLowLowLow
Overstromingsrisico
🔊
46 dB
Geluidsniveau
🏢
Niet geverifieerd
Oude monumentvermelding: Gemeente monument
Bekijk registercontrole
💡
1,654 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
689 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€109/mnd
€1309/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

47% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
60
🎓 Onderwijs
47
🚌 Transport
73
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
52
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
52
Matig
Fiets
🚶
50
Matig
Loopbaarheid
🚌
73
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
31
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 475.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatRoggeveenstraat
Huisnummer75
Postcode1013 PR
WoonplaatsAmsterdam
GemeenteAmsterdam
ProvincieNoord-Holland
BuurtZeeheldenbuurt
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1915
Oppervlakte53 m²
BAG ID363010000795683

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1915
Woonoppervlakte53 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1915) en de leeftijd (111 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 111 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€204
Reserve/mnd
€2448
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1915 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€212
elke 7 jaar • €30/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€265
elke 10 jaar • €26/jr
Controleer
Dakbedekking
€424
elke 25 jaar • €17/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 109/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1915.
  • Gebruik de oppervlakte van 53 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1654 kWh.
  • Gasverbruik: 689 m³.
Energiedata laden...

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoNiet indeelbaar
CategorieStedelijk gebied - 80-100 %
Voor 1970100%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3062 Amsterdam M 1325.0 m²
4356 Amsterdam M 67.0 m²
4357 Amsterdam M 86.0 m²
4358 Amsterdam M 85.0 m²
4359 Amsterdam M 90.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (24)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1992-05-13
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2003-04-14
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1970-10-27
Huisvestingswet 2014: Vaststelling huisvestingsverordening inzake vergunningenstelsel splitsing 2024-01-18
Ow Handhaving en uitvoering - Bestuurlijke herstelsanctie ook geldend voor rechtsopvolgers 2025-10-31
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2007-06-26
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2007-03-13
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-11-18
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2008-11-18
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-03-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-03-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-03-15
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-03-15
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2009-12-04
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2014-08-12

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtZeeheldenbuurt
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam
BuurtcodeBU0363EB08
Inwoners1,965
Huishoudens1,090
Gem. WOZ-waarde€475,000
Koopwoningen27.0%
Bevolkingsdichtheid21,479 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Roggeveenstraat 75

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Zeeheldenbuurt
Spaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
Inwoners & huishoudens
1,965
1,090 huishoudens
Gem. woningwaarde
€475.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 21,479 /km²
  • Koopwoningen: 27.0%
  • CBS buurtcode: BU0363EB08
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.8 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 2.0 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.8 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.8 km
Treinstation2.0 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school1.3 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
West
1e auto / jaar
€780
2e auto / jaar
€936
Bezoekers ~€1.50/uur bezoekersregeling

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid21,479 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,090
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

60
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
5.1 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld & Twiske
Habitat- & Vogelrichtlijn
5.07 km
afstand
🌳
Markermeer & IJmeer
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
6.39 km
afstand
🌳
Polder Westzaan
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.01 km
afstand
🌳
Wormer- en Jisperveld & Kalverpolder
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.82 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏗 Nieuwbouw in de buurt

Bouwplannen laden...

🏛 Monument & Erfgoed

Monumentdata laden...

⚠ Veiligheid & Risicozones

Veiligheidsdata laden...

🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) parkeervlak (7) rijbaan lokale weg (5)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1013 PR)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Roggeveenstraat 27 102 m² 1912
Roggeveenstraat 31 50 m² 1912
Roggeveenstraat 33 56 m² 1915
Roggeveenstraat 35 49 m² 1915
Roggeveenstraat 37 49 m² 1915
Roggeveenstraat 39 49 m² 1915
Roggeveenstraat 41 49 m² 1915
Roggeveenstraat 43 49 m² 1915
Roggeveenstraat 45 49 m² 1915
Roggeveenstraat 47 56 m² 1915
Roggeveenstraat 49 54 m² 1912
Roggeveenstraat 51 56 m² 1912
Roggeveenstraat 53 56 m² 1912
Roggeveenstraat 55 56 m² 1912
Roggeveenstraat 59 110 m² 1912

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID363010000795683
GemeenteAmsterdam
Coördinaten (WGS84)52.38953° N, 4.88788° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamsterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amsterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Roggeveenstraat 75. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken