Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Weert / Molenakker / Penbalk

Penbalk, Weert

Weert · 6003BP

Adressen: 29 Bouwjaren: 1996–2000 Gem. opp.: 155.3m² Buurt: Molenakker
29
Adressen
~43
Inwoners
155.3m²
Gem. opp.
1996–2000
Bouwjaren
~18
Huishoudens

Over Penbalk in Weert

Penbalk is een straat in Weert, Nederland. Er zijn 29 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 155.3 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1996 en 2000. Postcodes in deze straat: 6003BP. Er wonen naar schatting 43 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Molenakker.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

42 /100
42 Matig
👥 31
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Penbalk in Weert is 42/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 60/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1990-1999
28
2000-2009
1
Energielabels
A
6
B
9

De meeste gebouwen (28) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (9 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
13%
15–25
13%
25–45
18%
45–65
36%
65+
21%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (36%), gevolgd door 65+ (21%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
28
96.6%
Woonfunctie, Gezondheidszorgfunctie
1
3.4%
Woningtypes
Eengezinswoning
28
96.6%
Overig
1
3.4%
🏡

Buurtinformatie — Molenakker

2,895
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,200
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
2,860
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€436.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
90%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€436.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
15.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
90%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

84%
8%
8%
Nederlands (84%)
Westers (8%)
Niet-westers (8%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
90%
Koop (90%)
Huur (10%)
Woningtype
91%
Eengezins (91%)
Meergezins (9%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (29)

29 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Penbalk 1 6003BP 247 m² 1997 — Molenakker
Penbalk 2 6003BP 235 m² 1998 — Molenakker
Penbalk 3 6003BP 142 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 4 6003BP 150 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 5 6003BP 151 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 6 6003BP 146 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 7 6003BP 126 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 8 6003BP 140 m² 2000 — Molenakker
Penbalk 9 6003BP 155 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 10 6003BP 140 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 11 6003BP 143 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 12 6003BP 143 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 13 6003BP 142 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 14 6003BP 127 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 15 6003BP 151 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 16 6003BP 140 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 17 6003BP 116 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 18 6003BP 160 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 19 6003BP 125 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 20 6003BP 151 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 21 6003BP 145 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 22 6003BP 154 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 24 6003BP 155 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 26 6003BP 149 m² 1996 — Molenakker
Penbalk 28 6003BP 182 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 30 6003BP 148 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 32 6003BP 153 m² 1996 B Molenakker
Penbalk 34 6003BP 152 m² 1996 A Molenakker
Penbalk 36 6003BP 235 m² 1998 — Molenakker
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Penbalk

Hoeveel adressen heeft de Penbalk?

De Penbalk in Weert heeft 29 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 36. De gemiddelde woonoppervlakte is 155.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1996 en 2000. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Penbalk?

De energielabels in de Penbalk in Weert variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Penbalk bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Penbalk?

De Penbalk ligt in Weert. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Penbalk?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Penbalk bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Weert variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Penbalk?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.