Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Wateringen / Essellanden / Anthuriumpad

Anthuriumpad, Wateringen

Wateringen · 2292DE

Adressen: 28 Bouwjaren: 2003–2003 Gem. opp.: 141.2m² Buurt: Essellanden
28
Adressen
~42
Inwoners
141.2m²
Gem. opp.
2003–2003
Bouwjaren
~18
Huishoudens

Over Anthuriumpad in Wateringen

Anthuriumpad is een straat in Wateringen, Nederland. Er zijn 28 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 141.2 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2003 en 2003. Postcodes in deze straat: 2292DE. Er wonen naar schatting 42 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Essellanden.

Bouwperioden
2000-2009
28
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

47 /100
47 Redelijk
👥 42
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 25
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
2
A+
1
A
8
B
1

De meeste gebouwen (28) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
101%
verdeling
0–15
18%
15–25
16%
25–45
20%
45–65
35%
65+
12%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (35%), gevolgd door 25–45 (20%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
28
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
28
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Essellanden

2,890
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,075
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.7
Gem. grootte
personen per huishouden
8,778
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€499.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
75%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€499.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
12.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
75%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

80%
14%
Nederlands (80%)
Westers (6%)
Niet-westers (14%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
75%
25%
Koop (75%)
Huur (25%)
Woningtype
82%
18%
Eengezins (82%)
Meergezins (18%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (28)

28 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Anthuriumpad 1 2292DE 119 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 2 2292DE 111 m² 2003 A+ Essellanden
Anthuriumpad 3 2292DE 108 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 4 2292DE 117 m² 2003 B Essellanden
Anthuriumpad 5 2292DE 205 m² 2003 A++ Essellanden
Anthuriumpad 6 2292DE 145 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 7 2292DE 145 m² 2003 A++ Essellanden
Anthuriumpad 8 2292DE 142 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 9 2292DE 142 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 10 2292DE 142 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 11 2292DE 118 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 12 2292DE 117 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 13 2292DE 112 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 14 2292DE 114 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 15 2292DE 117 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 16 2292DE 114 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 17 2292DE 114 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 18 2292DE 114 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 19 2292DE 204 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 20 2292DE 158 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 21 2292DE 161 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 22 2292DE 152 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 23 2292DE 158 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 24 2292DE 158 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 25 2292DE 149 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 26 2292DE 161 m² 2003 A Essellanden
Anthuriumpad 27 2292DE 152 m² 2003 Essellanden
Anthuriumpad 28 2292DE 204 m² 2003 Essellanden

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Anthuriumpad

Hoeveel adressen heeft de Anthuriumpad?

De Anthuriumpad in Wateringen heeft 28 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 28. De gemiddelde woonoppervlakte is 141.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2003 en 2003. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Anthuriumpad?

De energielabels in de Anthuriumpad in Wateringen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Anthuriumpad bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Anthuriumpad?

De Anthuriumpad ligt in Wateringen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Anthuriumpad?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Anthuriumpad bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Wateringen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Anthuriumpad?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.