Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Wanssum / Wanssum / Kapelstraat

Kapelstraat, Wanssum

Wanssum · 5861CA, 5861CB

Adressen: 34 Bouwjaren: 1971–1978 Gem. opp.: 154.0m² Buurt: Wanssum
34
Adressen
~51
Inwoners
154.0m²
Gem. opp.
1971–1978
Bouwjaren
~22
Huishoudens

Over Kapelstraat in Wanssum

Kapelstraat is een straat in Wanssum, Nederland. Er zijn 34 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1971 en 1978. Postcodes in deze straat: 5861CA, 5861CB. Er wonen naar schatting 51 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Wanssum.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

33 /100
33 Matig
👥 26
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Kapelstraat in Wanssum is 33/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
34
Energielabels
A
7
B
3
C
2
D
3

De meeste gebouwen (34) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is A (7 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
14%
15–25
10%
25–45
22%
45–65
28%
65+
26%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 65+ (26%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 52% man · 48% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
52%
aandeel inwoners
Vrouw
48%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
34
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
34
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Wanssum

1,880
Inwoners
in deze CBS-buurt
820
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
278
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€337.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
87%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€337.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
13.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
87%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

88%
9%
Nederlands (88%)
Westers (9%)
Niet-westers (3%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
87%
13%
Koop (87%)
Huur (13%)
Woningtype
97%
Eengezins (97%)
Meergezins (3%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (34)

34 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Kapelstraat 1 5861CA 178 m² 1971 B Wanssum
Kapelstraat 2 5861CB 177 m² 1972 Wanssum
Kapelstraat 3 5861CA 144 m² 1971 Wanssum
Kapelstraat 4 5861CB 159 m² 1972 Wanssum
Kapelstraat 5 5861CA 146 m² 1971 Wanssum
Kapelstraat 6 5861CB 221 m² 1972 Wanssum
Kapelstraat 7 5861CA 146 m² 1971 D Wanssum
Kapelstraat 8 5861CB 138 m² 1972 Wanssum
Kapelstraat 9 5861CA 221 m² 1971 Wanssum
Kapelstraat 10 5861CB 141 m² 1972 B Wanssum
Kapelstraat 11 5861CA 208 m² 1971 Wanssum
Kapelstraat 12 5861CB 148 m² 1974 C Wanssum
Kapelstraat 13 5861CA 214 m² 1971 Wanssum
Kapelstraat 14 5861CB 141 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 15 5861CA 190 m² 1971 D Wanssum
Kapelstraat 16 5861CB 121 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 17 5861CA 166 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 18 5861CB 121 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 19 5861CA 155 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 20 5861CB 172 m² 1974 D Wanssum
Kapelstraat 21 5861CA 191 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 22 5861CB 141 m² 1974 Wanssum
Kapelstraat 23 5861CA 149 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 24 5861CB 121 m² 1974 Wanssum
Kapelstraat 25 5861CA 139 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 26 5861CB 121 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 27 5861CA 133 m² 1978 C Wanssum
Kapelstraat 28 5861CB 121 m² 1974 B Wanssum
Kapelstraat 29 5861CA 121 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 30 5861CB 121 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 31 5861CA 152 m² 1978 Wanssum
Kapelstraat 32 5861CB 148 m² 1974 A Wanssum
Kapelstraat 33 5861CA 139 m² 1978 A Wanssum
Kapelstraat 35 5861CA 132 m² 1978 Wanssum

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Kapelstraat

Hoeveel adressen heeft de Kapelstraat?

De Kapelstraat in Wanssum heeft 34 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 35. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1971 en 1978. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Kapelstraat?

De energielabels in de Kapelstraat in Wanssum variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Kapelstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Kapelstraat?

De Kapelstraat ligt in Wanssum. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Kapelstraat?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Kapelstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Wanssum variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Kapelstraat?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.