Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Waddinxveen / Zuidplas 80 / Tarweakker

Tarweakker, Waddinxveen

Waddinxveen · 2743EW

Adressen: 20 Bouwjaren: 1986–1986 Gem. opp.: 116.0m² Buurt: Zuidplas 80
20
Adressen
~30
Inwoners
116.0m²
Gem. opp.
1986–1986
Bouwjaren
~13
Huishoudens

Over Tarweakker in Waddinxveen

Tarweakker is een straat in Waddinxveen, Nederland. Er zijn 20 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 116.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1986 en 1986. Postcodes in deze straat: 2743EW. Er wonen naar schatting 30 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Zuidplas 80.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 40
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Tarweakker in Waddinxveen is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1980-1989
20
Energielabels
A
5
B
3
C
3

De meeste gebouwen (20) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is A (5 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
15%
15–25
10%
25–45
23%
45–65
28%
65+
24%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 65+ (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
20
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
20
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Zuidplas 80

5,400
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,290
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
6,136
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€387.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
65%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€387.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
18.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
65%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

82%
12%
Nederlands (82%)
Westers (6%)
Niet-westers (12%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
65%
35%
Koop (65%)
Huur (35%)
Woningtype
78%
22%
Eengezins (78%)
Meergezins (22%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (20)

20 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Tarweakker 2 2743EW 120 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 4 2743EW 115 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 6 2743EW 119 m² 1986 A Zuidplas 80
Tarweakker 8 2743EW 119 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 10 2743EW 115 m² 1986 A Zuidplas 80
Tarweakker 12 2743EW 124 m² 1986 B Zuidplas 80
Tarweakker 14 2743EW 108 m² 1986 C Zuidplas 80
Tarweakker 16 2743EW 108 m² 1986 B Zuidplas 80
Tarweakker 18 2743EW 110 m² 1986 C Zuidplas 80
Tarweakker 20 2743EW 108 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 22 2743EW 110 m² 1986 C Zuidplas 80
Tarweakker 24 2743EW 117 m² 1986 A Zuidplas 80
Tarweakker 26 2743EW 119 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 28 2743EW 115 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 30 2743EW 117 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 32 2743EW 112 m² 1986 A Zuidplas 80
Tarweakker 34 2743EW 117 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 36 2743EW 121 m² 1986 B Zuidplas 80
Tarweakker 38 2743EW 121 m² 1986 Zuidplas 80
Tarweakker 40 2743EW 126 m² 1986 A Zuidplas 80

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Tarweakker

Hoeveel adressen heeft de Tarweakker?

De Tarweakker in Waddinxveen heeft 20 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 40. De gemiddelde woonoppervlakte is 116.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1986 en 1986. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Tarweakker?

De energielabels in de Tarweakker in Waddinxveen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Tarweakker bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Tarweakker?

De Tarweakker ligt in Waddinxveen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Tarweakker?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Tarweakker bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Waddinxveen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Tarweakker?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.