Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Merellaan, Vlaardingen

Vlaardingen · 3135KN, 3135KP, 3135KR, 3135KS, 3135KT

Adressen: 90 Bouwjaren: 1936–1959 Gem. opp.: 98.8m² Gem. WOZ: €420.000 Buurt: Babberspolder Noord
90
Adressen
~135
Inwoners
98.8m²
Gem. opp.
€420.000
Gem. WOZ (2025)
1936–1959
Bouwjaren
~58
Huishoudens

Over Merellaan in Vlaardingen

Merellaan is een straat in Vlaardingen, Nederland. Er zijn 90 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 98.8 m². De gemiddelde woningwaarde is €420.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1936 en 1959. Postcodes in deze straat: 3135KN, 3135KP, 3135KR, 3135KS, 3135KT. Er wonen naar schatting 135 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Babberspolder Noord.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

50 /100
50 Redelijk
👥 38
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Merellaan in Vlaardingen is 50/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
66
1945-1959
24
Energielabels
A
2
C
10
D
11
E
10
F
10
G
3

De meeste gebouwen (66) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (11 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
11%
25–45
24%
45–65
29%
65+
19%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 25–45 (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
90
100.0%
Woningtypes
Appartement
56
62.2%
Eengezinswoning
34
37.8%
🏡

Buurtinformatie — Babberspolder Noord

2,150
Inwoners
in deze CBS-buurt
900
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
5,189
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€370.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
89%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€370.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
28.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
89%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

81%
12%
Nederlands (81%)
Westers (6%)
Niet-westers (12%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
89%
Koop (89%)
Huur (11%)
Woningtype
74%
26%
Eengezins (74%)
Meergezins (26%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (90)

90 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Merellaan 1 3135KN 117 m² 1936 G Babberspolder Noord
Merellaan 2A 3135KS 84 m² 1936 E Babberspolder Noord
Merellaan 2 3135KS 116 m² 1937 E Babberspolder Noord
Merellaan 4 3135KS 101 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 5 3135KN 94 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 6 3135KS 91 m² 1936 G Babberspolder Noord
Merellaan 7 3135KN 92 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 8 3135KS 96 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 9 3135KN 80 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 10 3135KS 77 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 11 3135KN 91 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 12 3135KS 77 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 13 3135KN 91 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 14 3135KS 92 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 15 3135KN 101 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 16 3135KS 92 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 17 3135KN 91 m² 1936 E Babberspolder Noord
Merellaan 18 3135KS 88 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 19 3135KN 95 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 20 3135KS 99 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 21 3135KN 85 m² 1936 G Babberspolder Noord
Merellaan 22 3135KS 96 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 23 3135KN 92 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 24 3135KS 87 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 25 3135KN 97 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 26 3135KS 94 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 27 3135KN 92 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 28 3135KS 84 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 29 3135KN 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 30 3135KS 94 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 31 3135KN 99 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 32 3135KS 89 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 33 3135KN 99 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 34 3135KS 100 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 35 3135KN 102 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 36 3135KS 96 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 37 3135KN 98 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 38 3135KS 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 39 3135KN 93 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 40 3135KS 105 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 41 3135KN 95 m² 1936 C Babberspolder Noord
Merellaan 42 3135KS 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 43 3135KN 81 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 44 3135KS 99 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 45 3135KN 95 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 46 3135KS 92 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 47 3135KN 99 m² 1936 E Babberspolder Noord
Merellaan 48 3135KS 89 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 49 3135KP 104 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 50 3135KS 103 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 51 3135KP 91 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 52 3135KS 107 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 53 3135KP 87 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 54 3135KS 99 m² 1936 D Babberspolder Noord
Merellaan 55 3135KP 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 56 3135KS 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 57 3135KP 104 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 58 3135KS 135 m² 1937 E Babberspolder Noord
Merellaan 59 3135KP 89 m² 1936 E Babberspolder Noord
Merellaan 61 3135KP 98 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 63 3135KP 90 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 65 3135KP 102 m² 1936 E Babberspolder Noord
Merellaan 67 3135KP 91 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 69 3135KP 107 m² 1936 A Babberspolder Noord
Merellaan 71 3135KP 108 m² 1936 — Babberspolder Noord
Merellaan 73 3135KP 137 m² 1936 F Babberspolder Noord
Merellaan 77 3135KR 74 m² 1956 E Babberspolder Noord
Merellaan 78 3135KT 99 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 79 3135KR 74 m² 1956 F Babberspolder Noord
Merellaan 80 3135KT 99 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 81 3135KR 84 m² 1956 D Babberspolder Noord
Merellaan 82 3135KT 92 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 83 3135KR 104 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 84 3135KT 108 m² 1955 E Babberspolder Noord
Merellaan 85 3135KR 84 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 86 3135KT 101 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 87 3135KR 101 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 88 3135KT 97 m² 1955 E Babberspolder Noord
Merellaan 89 3135KR 99 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 90 3135KT 142 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 91 3135KR 84 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 92 3135KT 109 m² 1955 D Babberspolder Noord
Merellaan 93 3135KR 105 m² 1956 — Babberspolder Noord
Merellaan 94 3135KT 85 m² 1955 — Babberspolder Noord
Merellaan 95 3135KR 111 m² 1956 A Babberspolder Noord
Merellaan 96 3135KT 109 m² 1955 C Babberspolder Noord
Merellaan 98 3135KT 135 m² 1959 — Babberspolder Noord
Merellaan 100 3135KT 135 m² 1959 — Babberspolder Noord
Merellaan 102 3135KT 135 m² 1959 D Babberspolder Noord
Merellaan 104 3135KT 135 m² 1959 — Babberspolder Noord
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Merellaan

Hoeveel adressen heeft de Merellaan?

De Merellaan in Vlaardingen heeft 90 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 104. De gemiddelde woonoppervlakte is 98.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1936 en 1959. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Merellaan?

De energielabels in de Merellaan in Vlaardingen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Merellaan bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Merellaan?

De Merellaan ligt in Vlaardingen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Merellaan?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Merellaan bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Vlaardingen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Merellaan?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.