Middenweg, Venlo
Venlo · 5916RK
Over Middenweg in Venlo
Middenweg is een straat in Venlo, Nederland. Er zijn 36 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 4199.8 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1928 en 2020. Postcodes in deze straat: 5916RK. Er wonen naar schatting 54 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Venkoelen.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Middenweg in Venlo is 29/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (14) zijn gebouwd in de periode 1960-1969.
Het meest voorkomende energielabel is B (3 woningen).
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Venkoelen
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (36)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Middenweg 7 | 5916RK | 252 m² | 1980 | — | Venkoelen |
| Middenweg 9 | 5916RK | 177 m² | 1969 | C | Venkoelen |
| Middenweg 50 | 5916RK | 183 m² | 1991 | — | Venkoelen |
| Middenweg 52 | 5916RK | 240 m² | 2001 | — | Venkoelen |
| Middenweg 56 | 5916RK | 205 m² | 1987 | B | Venkoelen |
| Middenweg 67 | 5916RK | 2365 m² | 1995 | — | Venkoelen |
| Middenweg 69 | 5916RK | 180 m² | 1982 | — | Venkoelen |
| Middenweg 79 | 5916RK | 202 m² | 1965 | D | Venkoelen |
| Middenweg 83 | 5916RK | 200 m² | 1968 | — | Venkoelen |
| Middenweg 87 | 5916RK | 263 m² | 1970 | — | Venkoelen |
| Middenweg 89 | 5916RK | 5944 m² | 1979 | — | Venkoelen |
| Middenweg 91 | 5916RK | 205 m² | 1975 | B | Venkoelen |
| Middenweg 95 | 5916RK | 127 m² | 1978 | B | Venkoelen |
| Middenweg 97 | 5916RK | 8081 m² | 1965 | — | Venkoelen |
| Middenweg 99 | 5916RK | 290 m² | 1976 | A | Venkoelen |
| Middenweg 103 | 5916RK | 189 m² | 1976 | — | Venkoelen |
| Middenweg 110 | 5916RK | 234 m² | 1973 | A | Venkoelen |
| Middenweg 112 | 5916RK | 10840 m² | 1973 | — | Venkoelen |
| Middenweg 118 | 5916RK | 165 m² | 1966 | G | Venkoelen |
| Middenweg 120 | 5916RK | 236 m² | 1932 | — | Venkoelen |
| Middenweg 122-UNIT | 5916RK | 41 m² | 2020 | — | Venkoelen |
| Middenweg 124 | 5916RK | 127 m² | 2002 | — | Venkoelen |
| Middenweg 152 | 5916RK | 236 m² | 1962 | — | Venkoelen |
| Middenweg 154A | 5916RK | 279 m² | 2008 | — | Venkoelen |
| Middenweg 154 | 5916RK | 2495 m² | 1962 | — | Venkoelen |
| Middenweg 180 | 5916RK | 37091 m² | 2019 | — | Venkoelen |
| Middenweg 200 | 5916RK | 239 m² | 1928 | G | Venkoelen |
| Middenweg 201 | 5916RK | 105 m² | 1961 | C | Venkoelen |
| Middenweg 202 | 5916RK | 273 m² | 1966 | E | Venkoelen |
| Middenweg 203 | 5916RK | 168 m² | 1963 | — | Venkoelen |
| Middenweg 205 | 5916RK | 132 m² | 1963 | E | Venkoelen |
| Middenweg 216 | 5916RK | 77859 m² | 1968 | — | Venkoelen |
| Middenweg 222 | 5916RK | 1226 m² | 1968 | — | Venkoelen |
| Middenweg 224 | 5916RK | 169 m² | 1987 | — | Venkoelen |
| Middenweg 225 | 5916RK | 109 m² | 1967 | — | Venkoelen |
| Middenweg 235 | 5916RK | 65 m² | 1930 | — | Venkoelen |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Middenweg
Hoeveel adressen heeft de Middenweg?
De Middenweg in Venlo heeft 36 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 7 en 235. De gemiddelde woonoppervlakte is 4199.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1928 en 2020. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Middenweg?
De energielabels in de Middenweg in Venlo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Middenweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Middenweg?
De Middenweg ligt in Venlo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Middenweg?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Middenweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Venlo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Middenweg?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
