Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Venlo / Kern 't Ven / Gerrittenweg

Gerrittenweg, Venlo

Venlo · 5916SB, 5916SC

Adressen: 34 Bouwjaren: 1978–1980 Gem. opp.: 159.0m² Gem. WOZ: €449.000 Buurt: Kern 't Ven
34
Adressen
~51
Inwoners
159.0m²
Gem. opp.
€449.000
Gem. WOZ (2025)
1978–1980
Bouwjaren
~22
Huishoudens

Over Gerrittenweg in Venlo

Gerrittenweg is een straat in Venlo, Nederland. Er zijn 34 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 159.0 m². De gemiddelde woningwaarde is €449.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1978 en 1980. Postcodes in deze straat: 5916SB, 5916SC. Er wonen naar schatting 51 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Kern 't Ven.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

43 /100
43 Matig
👥 31
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 10
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Gerrittenweg in Venlo is 43/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 10/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
1
1980-1989
33
Energielabels
A++
1
A
3
B
7
C
5

De meeste gebouwen (33) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is B (7 woningen).

📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
34
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
34
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Kern 't Ven

1,275
Inwoners
in deze CBS-buurt
525
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
1,897
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€378.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
90%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€378.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
14.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
90%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

87%
8%
Nederlands (87%)
Westers (8%)
Niet-westers (5%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
90%
Koop (90%)
Huur (10%)
Woningtype
91%
Eengezins (91%)
Meergezins (9%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (34)

34 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Gerrittenweg 1 5916SC 175 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 2 5916SB 175 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 3 5916SC 175 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 4 5916SB 166 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 5 5916SC 175 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 6 5916SB 161 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 7 5916SC 150 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 8 5916SB 191 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 9 5916SC 173 m² 1980 C Kern 't Ven
Gerrittenweg 10 5916SB 158 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 11 5916SC 146 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 12 5916SB 159 m² 1980 C Kern 't Ven
Gerrittenweg 13 5916SC 166 m² 1980 A Kern 't Ven
Gerrittenweg 14 5916SB 157 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 15 5916SC 192 m² 1980 A++ Kern 't Ven
Gerrittenweg 16 5916SB 167 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 17 5916SC 149 m² 1980 C Kern 't Ven
Gerrittenweg 18 5916SB 165 m² 1980 A Kern 't Ven
Gerrittenweg 19 5916SC 175 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 20 5916SB 168 m² 1980 A Kern 't Ven
Gerrittenweg 21 5916SC 165 m² 1978 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 22 5916SB 170 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 23 5916SC 118 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 24 5916SB 168 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 25 5916SC 116 m² 1980 C Kern 't Ven
Gerrittenweg 26 5916SB 171 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 27 5916SC 140 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 28 5916SB 172 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 29 5916SC 116 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 30 5916SB 170 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 31 5916SC 130 m² 1980 C Kern 't Ven
Gerrittenweg 32 5916SB 169 m² 1980 Kern 't Ven
Gerrittenweg 33 5916SC 117 m² 1980 B Kern 't Ven
Gerrittenweg 35 5916SC 142 m² 1980 Kern 't Ven

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Gerrittenweg

Hoeveel adressen heeft de Gerrittenweg?

De Gerrittenweg in Venlo heeft 34 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 35. De gemiddelde woonoppervlakte is 159.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1978 en 1980. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Gerrittenweg?

De energielabels in de Gerrittenweg in Venlo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Gerrittenweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Gerrittenweg?

De Gerrittenweg ligt in Venlo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Gerrittenweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Gerrittenweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Venlo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Gerrittenweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.