Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Urk / De Top / De Noord

De Noord, Urk

Urk · 8321BA, 8321BB, 8321BC, 8321BD, 8321BE, 8321JZ

Adressen: 121 Bouwjaren: 1971–2000 Gem. opp.: 173.3m² Gem. WOZ: €385.000 Buurt: De Top
121
Adressen
~181
Inwoners
173.3m²
Gem. opp.
€385.000
Gem. WOZ (2025)
1971–2000
Bouwjaren
~78
Huishoudens

Over De Noord in Urk

De Noord is een straat in Urk, Nederland. Er zijn 121 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.3 m². De gemiddelde woningwaarde is €385.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1971 en 2000. Postcodes in deze straat: 8321BA, 8321BB, 8321BC, 8321BD, 8321BE, 8321JZ. Er wonen naar schatting 181 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Top.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

50 /100
50 Redelijk
👥 42
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de De Noord in Urk is 50/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
117
1980-1989
1
1990-1999
2
2000-2009
1
Energielabels
A+
1
A
8
B
4
C
24
D
5
E
1
F
1

De meeste gebouwen (117) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (24 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
28%
15–25
15%
25–45
24%
45–65
19%
65+
14%
0–15 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 25–45 (24%). Gezinswijk met veel kinderen. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
121 objecten totaal
Woonfunctie 115 95.0%
Bijeenkomstfunctie 4 3.3%
Gezondheidszorgfunctie 2 1.7%
Woningtypes
121 woningen totaal
Eengezinswoning 114 94.2%
Overig 6 5.0%
Appartement 1 0.8%
🏡

Buurtinformatie — De Top

4,465
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,380
Huishoudens
totaal geregistreerd
3.2
Gem. grootte
personen per huishouden
6,141
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€316.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
79%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€316.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
12.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
79%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

93%
Nederlands (93%)
Westers (1%)
Niet-westers (6%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
79%
21%
Koop (79%)
Huur (21%)
Woningtype
88%
12%
Eengezins (88%)
Meergezins (12%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (121)

121 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
De Noord 5 8321BA 304 m² 1993 — De Top
De Noord 6 8321BA 930 m² 1985 — De Top
De Noord 7 8321BA 854 m² 1993 — De Top
De Noord 8a 8321BA 369 m² 1971 A De Top
De Noord 8b 8321BA 391 m² 1971 A De Top
De Noord 8c 8321BA 510 m² 1971 A De Top
De Noord 8 8321BA 729 m² 1971 A De Top
De Noord 10a 8321BA 172 m² 2000 — De Top
De Noord 12 8321BA 132 m² 1971 C De Top
De Noord 13 8321BA 117 m² 1971 — De Top
De Noord 14 8321BA 133 m² 1971 — De Top
De Noord 15 8321BA 127 m² 1971 C De Top
De Noord 16 8321BA 129 m² 1971 — De Top
De Noord 17 8321BA 139 m² 1971 — De Top
De Noord 18 8321BA 131 m² 1971 D De Top
De Noord 19 8321BA 140 m² 1971 — De Top
De Noord 20 8321BA 128 m² 1971 D De Top
De Noord 21 8321BB 148 m² 1971 C De Top
De Noord 22 8321BB 127 m² 1971 — De Top
De Noord 23 8321BB 127 m² 1971 — De Top
De Noord 24 8321BB 121 m² 1971 — De Top
De Noord 25 8321BB 117 m² 1971 — De Top
De Noord 26 8321BB 148 m² 1971 — De Top
De Noord 27 8321BB 137 m² 1971 — De Top
De Noord 28 8321BB 117 m² 1971 — De Top
De Noord 29 8321BB 130 m² 1971 C De Top
De Noord 30 8321BB 142 m² 1971 — De Top
De Noord 31 8321BB 139 m² 1971 C De Top
De Noord 32 8321BB 117 m² 1971 D De Top
De Noord 33 8321BB 203 m² 1971 — De Top
De Noord 34 8321BB 228 m² 1971 — De Top
De Noord 35 8321BB 198 m² 1971 — De Top
De Noord 36 8321BB 172 m² 1971 — De Top
De Noord 37 8321BB 148 m² 1971 — De Top
De Noord 38 8321BB 133 m² 1971 — De Top
De Noord 39 8321BB 145 m² 1971 B De Top
De Noord 40 8321BB 151 m² 1971 — De Top
De Noord 41 8321BC 131 m² 1971 — De Top
De Noord 42 8321BC 133 m² 1971 — De Top
De Noord 43 8321BC 153 m² 1971 A De Top
De Noord 44 8321BC 151 m² 1971 — De Top
De Noord 45 8321BC 127 m² 1971 — De Top
De Noord 46 8321BC 134 m² 1971 B De Top
De Noord 47 8321BC 127 m² 1971 C De Top
De Noord 48 8321BC 127 m² 1971 — De Top
De Noord 49 8321BC 127 m² 1971 — De Top
De Noord 50 8321BC 141 m² 1971 B De Top
De Noord 51a 8321BC 136 m² 1971 C De Top
De Noord 51b 8321BC 150 m² 1971 C De Top
De Noord 51c 8321BC 161 m² 1971 C De Top
De Noord 51d 8321BC 146 m² 1971 C De Top
De Noord 51 8321BC 170 m² 1971 C De Top
De Noord 52 8321BC 196 m² 1971 — De Top
De Noord 53 8321BC 228 m² 1971 E De Top
De Noord 54 8321BC 169 m² 1971 — De Top
De Noord 55 8321BC 198 m² 1971 — De Top
De Noord 56 8321BC 236 m² 1971 A+ De Top
De Noord 58 8321BC 146 m² 1971 — De Top
De Noord 59 8321BC 114 m² 1971 B De Top
De Noord 60 8321BC 104 m² 1971 — De Top
De Noord 61 8321BD 108 m² 1971 A De Top
De Noord 62 8321BD 116 m² 1971 — De Top
De Noord 63 8321BD 140 m² 1971 D De Top
De Noord 64 8321BD 112 m² 1971 — De Top
De Noord 65 8321BD 119 m² 1971 C De Top
De Noord 66 8321BD 113 m² 1971 — De Top
De Noord 67 8321BD 110 m² 1971 C De Top
De Noord 68 8321BD 110 m² 1971 — De Top
De Noord 69 8321BD 104 m² 1971 — De Top
De Noord 70 8321BD 110 m² 1971 — De Top
De Noord 71 8321BD 98 m² 1971 — De Top
De Noord 72 8321BD 112 m² 1971 C De Top
De Noord 73 8321BD 182 m² 1971 — De Top
De Noord 74 8321BD 182 m² 1971 — De Top
De Noord 75 8321BD 172 m² 1971 C De Top
De Noord 76 8321BD 126 m² 1971 — De Top
De Noord 77 8321BD 141 m² 1971 — De Top
De Noord 78 8321BD 145 m² 1971 — De Top
De Noord 79 8321BD 126 m² 1971 — De Top
De Noord 82 8321BD 213 m² 1971 F De Top
De Noord 83 8321BD 202 m² 1971 — De Top
De Noord 84 8321BE 226 m² 1971 — De Top
De Noord 85 8321BE 182 m² 1971 D De Top
De Noord 86 8321BE 183 m² 1971 — De Top
De Noord 87 8321BE 178 m² 1979 — De Top
De Noord 88 8321BE 109 m² 1971 C De Top
De Noord 89 8321BE 119 m² 1971 C De Top
De Noord 90 8321BE 121 m² 1971 C De Top
De Noord 91 8321BE 109 m² 1971 — De Top
De Noord 92 8321BE 129 m² 1971 — De Top
De Noord 93 8321BE 109 m² 1971 — De Top
De Noord 94 8321BE 123 m² 1971 C De Top
De Noord 95 8321BE 109 m² 1971 C De Top
De Noord 96 8321BE 109 m² 1971 — De Top
De Noord 97 8321BE 129 m² 1971 — De Top
De Noord 98 8321BE 111 m² 1971 — De Top
De Noord 99 8321BE 114 m² 1971 C De Top
De Noord 100 8321BE 123 m² 1971 — De Top
De Noord 101 8321BE 129 m² 1971 — De Top
De Noord 102 8321BE 129 m² 1971 — De Top
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de De Noord

Hoeveel adressen heeft de De Noord?

De De Noord in Urk heeft 121 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 5 en 123. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1971 en 2000. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de De Noord?

De energielabels in de De Noord in Urk variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de De Noord bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de De Noord?

De De Noord ligt in Urk. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de De Noord?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de De Noord bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Urk variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de De Noord?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.