Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Urk / De Staart / Coupure

Coupure, Urk

Urk · 8322BE

Adressen: 20 Bouwjaren: 2002–2003 Gem. opp.: 134.4m² Buurt: De Staart
20
Adressen
~30
Inwoners
134.4m²
Gem. opp.
2002–2003
Bouwjaren
~13
Huishoudens

Over Coupure in Urk

Coupure is een straat in Urk, Nederland. Er zijn 20 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.4 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2002 en 2003. Postcodes in deze straat: 8322BE. Er wonen naar schatting 30 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Staart.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

48 /100
48 Redelijk
👥 43
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Coupure in Urk is 48/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2000-2009
20
Energielabels
A+
2
A
3

De meeste gebouwen (20) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (3 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
33%
15–25
17%
25–45
30%
45–65
16%
65+
5%
0–15 jaar is de grootste leeftijdsgroep (33%), gevolgd door 25–45 (30%). Gezinswijk met veel kinderen. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
20
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
20
100.0%
🏡

Buurtinformatie — De Staart

5,820
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,560
Huishoudens
totaal geregistreerd
3.7
Gem. grootte
personen per huishouden
7,683
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€372.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
86%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€372.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
7.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
86%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

97%
Nederlands (97%)
Westers (1%)
Niet-westers (2%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
86%
14%
Koop (86%)
Huur (14%)
Woningtype
80%
20%
Eengezins (80%)
Meergezins (20%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (20)

20 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Coupure 1 8322BE 177 m² 2003 — De Staart
Coupure 2 8322BE 140 m² 2002 A De Staart
Coupure 3 8322BE 154 m² 2003 — De Staart
Coupure 4 8322BE 110 m² 2002 — De Staart
Coupure 5 8322BE 154 m² 2003 — De Staart
Coupure 6 8322BE 110 m² 2002 A De Staart
Coupure 7 8322BE 134 m² 2003 — De Staart
Coupure 8 8322BE 118 m² 2002 — De Staart
Coupure 9 8322BE 131 m² 2003 — De Staart
Coupure 10 8322BE 118 m² 2002 — De Staart
Coupure 11 8322BE 131 m² 2003 — De Staart
Coupure 12 8322BE 140 m² 2002 — De Staart
Coupure 13 8322BE 144 m² 2003 — De Staart
Coupure 14 8322BE 140 m² 2002 — De Staart
Coupure 15 8322BE 167 m² 2003 — De Staart
Coupure 16 8322BE 121 m² 2002 A De Staart
Coupure 18 8322BE 118 m² 2002 A+ De Staart
Coupure 20 8322BE 118 m² 2002 A+ De Staart
Coupure 22 8322BE 120 m² 2002 — De Staart
Coupure 24 8322BE 144 m² 2002 — De Staart
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Coupure

Hoeveel adressen heeft de Coupure?

De Coupure in Urk heeft 20 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 24. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.4 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2002 en 2003. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Coupure?

De energielabels in de Coupure in Urk variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Coupure bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Coupure?

De Coupure ligt in Urk. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Coupure?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Coupure bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Urk variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Coupure?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.