Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Roskam, Uden

Uden · 5406CX

Adressen: 53 Bouwjaren: 2024–2025 Gem. opp.: 129.0m² Buurt: Hoenderbos-Velmolen
53
Adressen
~79
Inwoners
129.0m²
Gem. opp.
2024–2025
Bouwjaren
~34
Huishoudens

Over Roskam in Uden

Roskam is een straat in Uden, Nederland. Er zijn 53 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 129.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2024 en 2025. Postcodes in deze straat: 5406CX. Er wonen naar schatting 79 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Hoenderbos-Velmolen.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

41 /100
41 Matig
👥 15
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Roskam in Uden is 41/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 15/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2010+
53
Energielabels

De meeste gebouwen (53) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A++++ (29 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
22%
15–25
12%
25–45
29%
45–65
28%
65+
8%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 45–65 (28%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
53
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
39
73.6%
Appartement
14
26.4%
🏡

Buurtinformatie — Hoenderbos-Velmolen

4,845
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,880
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.6
Gem. grootte
personen per huishouden
3,596
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€467.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
71%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€467.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
51.0 dB Lden
Gemiddeld
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🏡
Koopwoningen
71%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

83%
12%
Nederlands (83%)
Westers (5%)
Niet-westers (12%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
71%
29%
Koop (71%)
Huur (29%)
Woningtype
85%
15%
Eengezins (85%)
Meergezins (15%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (53)

53 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Roskam 2 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 4 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 6 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 8 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 10 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 12 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 14 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 16 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 18 5406CX 119 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 20 5406CX 119 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 22 5406CX 119 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 24 5406CX 119 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 26 5406CX 119 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 28 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 30 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 32 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 34 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 36 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 38 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 40 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 42 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 44 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 46 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 48 5406CX 109 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 50 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 52 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 54 5406CX 90 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 56 5406CX 107 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 58 5406CX 110 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 60 5406CX 101 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 62 5406CX 107 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 64 5406CX 154 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 66 5406CX 149 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 68 5406CX 140 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 70 5406CX 140 m² 2025 A++++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 72 5406CX 125 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 74 5406CX 125 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 76 5406CX 114 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 78 5406CX 128 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 80 5406CX 125 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 82 5406CX 178 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 84 5406CX 174 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 86 5406CX 176 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 88 5406CX 174 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 90 5406CX 203 m² 2025 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 92 5406CX 203 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 94 5406CX 200 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 96 5406CX 187 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 98 5406CX 194 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 100 5406CX 197 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 102 5406CX 200 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 104 5406CX 197 m² 2024 A+++ Hoenderbos-Velmolen
Roskam 106 5406CX 203 m² 2024 A++++ Hoenderbos-Velmolen

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Roskam

Hoeveel adressen heeft de Roskam?

De Roskam in Uden heeft 53 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 106. De gemiddelde woonoppervlakte is 129.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2024 en 2025. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Roskam?

De energielabels in de Roskam in Uden variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Roskam bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Roskam?

De Roskam ligt in Uden. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Roskam?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Roskam bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Uden variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Roskam?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.