Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Uden / Hoenderbos-Velmolen / Muffelke

Muffelke, Uden

Uden · 5406AT

Adressen: 18 Bouwjaren: 1997–1998 Gem. opp.: 154.2m² Gem. WOZ: €535.000 Buurt: Hoenderbos-Velmolen
18
Adressen
~27
Inwoners
154.2m²
Gem. opp.
€535.000
Gem. WOZ (2025)
1997–1998
Bouwjaren
~11
Huishoudens

Over Muffelke in Uden

Muffelke is een straat in Uden, Nederland. Er zijn 18 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.2 m². De gemiddelde woningwaarde is €535.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1997 en 1998. Postcodes in deze straat: 5406AT. Er wonen naar schatting 27 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Hoenderbos-Velmolen.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

44 /100
44 Matig
👥 15
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Muffelke in Uden is 44/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 15/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1990-1999
18
Energielabels
A+
2
A
1
B
8

De meeste gebouwen (18) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
22%
15–25
12%
25–45
29%
45–65
28%
65+
8%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 45–65 (28%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
18
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
18
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Hoenderbos-Velmolen

4,845
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,880
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.6
Gem. grootte
personen per huishouden
3,596
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€467.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
71%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€467.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
71%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

83%
12%
Nederlands (83%)
Westers (5%)
Niet-westers (12%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
71%
29%
Koop (71%)
Huur (29%)
Woningtype
85%
15%
Eengezins (85%)
Meergezins (15%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (18)

18 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Muffelke 1 5406AT 143 m² 1997 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 2 5406AT 137 m² 1997 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 3 5406AT 160 m² 1998 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 4 5406AT 138 m² 1998 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 5 5406AT 160 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 6 5406AT 143 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 7 5406AT 149 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 8 5406AT 151 m² 1997 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 9 5406AT 147 m² 1998 A+ Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 10 5406AT 147 m² 1998 A+ Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 11 5406AT 121 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 12 5406AT 170 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 13 5406AT 121 m² 1998 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 14 5406AT 195 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 15 5406AT 151 m² 1998 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 16 5406AT 179 m² 1998 A Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 18 5406AT 185 m² 1998 B Hoenderbos-Velmolen
Muffelke 20 5406AT 178 m² 1998 Hoenderbos-Velmolen

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Muffelke

Hoeveel adressen heeft de Muffelke?

De Muffelke in Uden heeft 18 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 20. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1997 en 1998. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Muffelke?

De energielabels in de Muffelke in Uden variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Muffelke bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Muffelke?

De Muffelke ligt in Uden. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Muffelke?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Muffelke bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Uden variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Muffelke?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.