Over de Horde in Tiel
de Horde is een straat in Tiel, Nederland. Er zijn 33 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 151.3 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2020 en 2021. Postcodes in deze straat: 4005HD. Er wonen naar schatting 49 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Latenstein.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (33) zijn gebouwd in de periode 2010+.
Het meest voorkomende energielabel is A (22 woningen).
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Latenstein
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (33)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| de Horde 1 | 4005HD | 170 m² | 2020 | A++ | Latenstein |
| de Horde 2 | 4005HD | 170 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 3 | 4005HD | 162 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 4 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 5 | 4005HD | 162 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 6 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 7 | 4005HD | 170 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 8 | 4005HD | 168 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 9 | 4005HD | 162 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 10 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 11 | 4005HD | 169 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 12 | 4005HD | 168 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 13 | 4005HD | 132 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 14 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 15 | 4005HD | 127 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 16 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 17 | 4005HD | 127 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 18 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 19 | 4005HD | 130 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 20 | 4005HD | 162 m² | 2021 | A+++ | Latenstein |
| de Horde 21 | 4005HD | 132 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 22 | 4005HD | 159 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 23 | 4005HD | 132 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 24 | 4005HD | 139 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 26 | 4005HD | 137 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 28 | 4005HD | 151 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 30 | 4005HD | 139 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 32 | 4005HD | 141 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 34 | 4005HD | 139 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 36 | 4005HD | 142 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 38 | 4005HD | 142 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 40 | 4005HD | 131 m² | 2020 | A | Latenstein |
| de Horde 42 | 4005HD | 159 m² | 2020 | A | Latenstein |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de de Horde
Hoeveel adressen heeft de de Horde?
De de Horde in Tiel heeft 33 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 42. De gemiddelde woonoppervlakte is 151.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2020 en 2021. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de de Horde?
De energielabels in de de Horde in Tiel variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de de Horde bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de de Horde?
De de Horde ligt in Tiel. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de de Horde?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de de Horde bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Tiel variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de de Horde?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
