Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Singel, 't Harde

't Harde · 8084BC, 8084BD, 8084BE

Adressen: 40 Bouwjaren: 1955–2019 Gem. opp.: 134.8m² Buurt: ’t Harde Centrum
40
Adressen
~60
Inwoners
134.8m²
Gem. opp.
1955–2019
Bouwjaren
~26
Huishoudens

Over Singel in 't Harde

Singel is een straat in 't Harde, Nederland. Er zijn 40 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.8 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1955 en 2019. Postcodes in deze straat: 8084BC, 8084BD, 8084BE. Er wonen naar schatting 60 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt ’t Harde Centrum.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 39
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Singel in 't Harde is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1945-1959
1
1960-1969
16
1970-1979
12
2000-2009
2
2010+
9
Energielabels
A
4
B
2
C
8
D
5
E
1
F
1

De meeste gebouwen (16) zijn gebouwd in de periode 1960-1969.

Het meest voorkomende energielabel is C (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
16%
15–25
10%
25–45
26%
45–65
21%
65+
27%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (27%), gevolgd door 25–45 (26%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
40
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
35
87.5%
Appartement
5
12.5%
🏡

Buurtinformatie — ’t Harde Centrum

2,175
Inwoners
in deze CBS-buurt
945
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
5,544
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€301.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
65%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€301.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
61.0 dB Lden
Zeer luidruchtig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
21.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
65%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

93%
Nederlands (93%)
Westers (3%)
Niet-westers (4%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
65%
35%
Koop (65%)
Huur (35%)
Woningtype
76%
24%
Eengezins (76%)
Meergezins (24%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (40)

40 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Singel 1 8084BC 112 m² 2012 — ’t Harde Centrum
Singel 2 8084BD 171 m² 1973 D ’t Harde Centrum
Singel 3 8084BC 111 m² 2012 A ’t Harde Centrum
Singel 4 8084BD 152 m² 1973 — ’t Harde Centrum
Singel 5 8084BC 111 m² 2012 — ’t Harde Centrum
Singel 6 8084BD 154 m² 1973 B ’t Harde Centrum
Singel 7 8084BC 112 m² 2012 — ’t Harde Centrum
Singel 8 8084BD 164 m² 1973 D ’t Harde Centrum
Singel 9 8084BC 110 m² 2014 — ’t Harde Centrum
Singel 10 8084BD 141 m² 1973 — ’t Harde Centrum
Singel 11A 8084BC 110 m² 2014 — ’t Harde Centrum
Singel 11B 8084BC 110 m² 2014 — ’t Harde Centrum
Singel 12 8084BD 166 m² 1973 E ’t Harde Centrum
Singel 13 8084BC 106 m² 1955 — ’t Harde Centrum
Singel 14 8084BD 166 m² 1973 B ’t Harde Centrum
Singel 15 8084BC 135 m² 1960 — ’t Harde Centrum
Singel 16 8084BD 177 m² 1973 C ’t Harde Centrum
Singel 17A 8084BC 196 m² 2004 A ’t Harde Centrum
Singel 17 8084BC 176 m² 2004 A ’t Harde Centrum
Singel 18 8084BD 169 m² 1973 — ’t Harde Centrum
Singel 19A 8084BC 74 m² 2019 — ’t Harde Centrum
Singel 19 8084BC 234 m² 2019 — ’t Harde Centrum
Singel 20 8084BD 154 m² 1973 C ’t Harde Centrum
Singel 22 8084BD 161 m² 1973 C ’t Harde Centrum
Singel 24 8084BD 168 m² 1973 — ’t Harde Centrum
Singel 26 8084BD 116 m² 1962 D ’t Harde Centrum
Singel 28 8084BD 135 m² 1962 D ’t Harde Centrum
Singel 30 8084BD 131 m² 1962 C ’t Harde Centrum
Singel 32 8084BD 95 m² 1960 F ’t Harde Centrum
Singel 34 8084BE 113 m² 1967 C ’t Harde Centrum
Singel 36 8084BE 130 m² 1967 C ’t Harde Centrum
Singel 38 8084BE 107 m² 1967 C ’t Harde Centrum
Singel 40 8084BE 77 m² 1967 C ’t Harde Centrum
Singel 42 8084BE 110 m² 1967 — ’t Harde Centrum
Singel 44 8084BE 120 m² 1967 A ’t Harde Centrum
Singel 46 8084BE 90 m² 1967 D ’t Harde Centrum
Singel 48 8084BE 143 m² 1967 — ’t Harde Centrum
Singel 50 8084BE 130 m² 1965 — ’t Harde Centrum
Singel 52 8084BE 182 m² 1965 — ’t Harde Centrum
Singel 54 8084BE 75 m² 1967 — ’t Harde Centrum
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Singel

Hoeveel adressen heeft de Singel?

De Singel in 't Harde heeft 40 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 54. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1955 en 2019. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Singel?

De energielabels in de Singel in 't Harde variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Singel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Singel?

De Singel ligt in 't Harde. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Singel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Singel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in 't Harde variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Singel?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.