Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Sterksel / Sterksel / Kanhoeve

Kanhoeve, Sterksel

Sterksel · 6029SC

Adressen: 51 Bouwjaren: 1987–2017 Gem. opp.: 153.5m² Gem. WOZ: €487.000 Buurt: Sterksel
51
Adressen
~76
Inwoners
153.5m²
Gem. opp.
€487.000
Gem. WOZ (2025)
1987–2017
Bouwjaren
~33
Huishoudens

Over Kanhoeve in Sterksel

Kanhoeve is een straat in Sterksel, Nederland. Er zijn 51 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 153.5 m². De gemiddelde woningwaarde is €487.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1987 en 2017. Postcodes in deze straat: 6029SC. Er wonen naar schatting 76 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Sterksel.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

36 /100
36 Matig
👥 24
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Kanhoeve in Sterksel is 36/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1980-1989
19
1990-1999
13
2000-2009
8
2010+
11
Energielabels
A
18
B
8
C
4

De meeste gebouwen (19) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is A (18 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
12%
15–25
11%
25–45
19%
45–65
34%
65+
24%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (34%), gevolgd door 65+ (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
51
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
47
92.2%
Appartement
4
7.8%
🏡

Buurtinformatie — Sterksel

985
Inwoners
in deze CBS-buurt
445
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
487
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€515.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
86%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€515.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
44.0 dB Lden
Rustig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
22.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
86%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

87%
8%
Nederlands (87%)
Westers (8%)
Niet-westers (5%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
86%
14%
Koop (86%)
Huur (14%)
Woningtype
94%
Eengezins (94%)
Meergezins (6%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (51)

51 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Kanhoeve 1 6029SC 182 m² 1987 C Sterksel
Kanhoeve 2 6029SC 150 m² 1987 Sterksel
Kanhoeve 3 6029SC 140 m² 1987 C Sterksel
Kanhoeve 4 6029SC 124 m² 1987 C Sterksel
Kanhoeve 5 6029SC 79 m² 1988 B Sterksel
Kanhoeve 6 6029SC 172 m² 1992 B Sterksel
Kanhoeve 7 6029SC 79 m² 1988 B Sterksel
Kanhoeve 8 6029SC 178 m² 1987 Sterksel
Kanhoeve 9 6029SC 83 m² 1988 A Sterksel
Kanhoeve 10 6029SC 170 m² 1987 Sterksel
Kanhoeve 11 6029SC 83 m² 1988 C Sterksel
Kanhoeve 12 6029SC 155 m² 1988 B Sterksel
Kanhoeve 13 6029SC 144 m² 1987 Sterksel
Kanhoeve 14 6029SC 157 m² 1988 Sterksel
Kanhoeve 15 6029SC 141 m² 1987 Sterksel
Kanhoeve 16 6029SC 140 m² 1998 Sterksel
Kanhoeve 17 6029SC 120 m² 1988 Sterksel
Kanhoeve 18 6029SC 142 m² 1988 A Sterksel
Kanhoeve 19 6029SC 120 m² 1988 Sterksel
Kanhoeve 20 6029SC 126 m² 1993 Sterksel
Kanhoeve 21 6029SC 139 m² 1988 Sterksel
Kanhoeve 22 6029SC 114 m² 2017 A Sterksel
Kanhoeve 23a 6029SC 132 m² 2009 A Sterksel
Kanhoeve 23 6029SC 116 m² 1988 A Sterksel
Kanhoeve 24 6029SC 112 m² 2017 Sterksel
Kanhoeve 25a 6029SC 116 m² 2010 A Sterksel
Kanhoeve 25 6029SC 132 m² 2009 A Sterksel
Kanhoeve 26 6029SC 112 m² 2015 Sterksel
Kanhoeve 27a 6029SC 130 m² 2010 A Sterksel
Kanhoeve 27 6029SC 128 m² 2009 A Sterksel
Kanhoeve 28 6029SC 112 m² 2009 A Sterksel
Kanhoeve 29a 6029SC 116 m² 2010 A Sterksel
Kanhoeve 29 6029SC 116 m² 2010 A Sterksel
Kanhoeve 30 6029SC 112 m² 2009 A Sterksel
Kanhoeve 31a 6029SC 125 m² 2010 Sterksel
Kanhoeve 31 6029SC 140 m² 2010 Sterksel
Kanhoeve 32 6029SC 112 m² 2009 Sterksel
Kanhoeve 33 6029SC 153 m² 1999 Sterksel
Kanhoeve 35 6029SC 150 m² 1999 Sterksel
Kanhoeve 37 6029SC 156 m² 1999 A Sterksel
Kanhoeve 39 6029SC 151 m² 1999 B Sterksel
Kanhoeve 41 6029SC 158 m² 1999 B Sterksel
Kanhoeve 43 6029SC 149 m² 1999 A Sterksel
Kanhoeve 44 6029SC 258 m² 2009 A+++ Sterksel
Kanhoeve 45 6029SC 233 m² 1997 B Sterksel
Kanhoeve 46 6029SC 314 m² 2012 A Sterksel
Kanhoeve 48 6029SC 299 m² 2017 A Sterksel
Kanhoeve 50 6029SC 253 m² 1999 A Sterksel
Kanhoeve 52 6029SC 219 m² 2006 Sterksel
Kanhoeve 54 6029SC 349 m² 1998 B Sterksel
Kanhoeve 56 6029SC 240 m² 1995 Sterksel

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Kanhoeve

Hoeveel adressen heeft de Kanhoeve?

De Kanhoeve in Sterksel heeft 51 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 56. De gemiddelde woonoppervlakte is 153.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1987 en 2017. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Kanhoeve?

De energielabels in de Kanhoeve in Sterksel variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Kanhoeve bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Kanhoeve?

De Kanhoeve ligt in Sterksel. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Kanhoeve?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Kanhoeve bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Sterksel variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Kanhoeve?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.