Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Soest / De Zoom / Hommel

Hommel, Soest

Soest · 3766HL, 3766HM, 3766HN

Adressen: 56 Bouwjaren: 1984–1984 Gem. opp.: 115.6m² Gem. WOZ: €515.000 Buurt: De Zoom
56
Adressen
~84
Inwoners
115.6m²
Gem. opp.
€515.000
Gem. WOZ (2025)
1984–1984
Bouwjaren
~36
Huishoudens

Over Hommel in Soest

Hommel is een straat in Soest, Nederland. Er zijn 56 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 115.6 m². De gemiddelde woningwaarde is €515.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1984 en 1984. Postcodes in deze straat: 3766HL, 3766HM, 3766HN. Er wonen naar schatting 84 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Zoom.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

40 /100
40 Matig
👥 25
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 45
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 10
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 65
Groen
Groen & ruimte
🩺 40
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Hommel in Soest is 40/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 10/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1980-1989
56
Energielabels
A
3
B
4
C
14
D
1

De meeste gebouwen (56) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is C (14 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
16%
15–25
10%
25–45
21%
45–65
27%
65+
27%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (27%), gevolgd door 45–65 (27%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 48% man · 52% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
48%
aandeel inwoners
Vrouw
52%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
56 objecten totaal
Woonfunctie 54 96.4%
Overige 1 1.8%
Woonfunctie + Gezondheidszorgfunctie 1 1.8%
Woningtypes
Eengezinswoning
54
96.4%
Overig
2
3.6%
🏡

Buurtinformatie — De Zoom

5,540
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,480
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
1,336
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€378.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
61%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€378.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
43.4 dB Lden
Rustig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
18.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
61%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

79%
15%
Nederlands (79%)
Westers (5%)
Niet-westers (15%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
61%
39%
Koop (61%)
Huur (39%)
Woningtype
81%
19%
Eengezins (81%)
Meergezins (19%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (56)

56 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Hommel 1 3766HL 148 m² 1984 — De Zoom
Hommel 2 3766HM 169 m² 1984 C De Zoom
Hommel 3 3766HL 107 m² 1984 B De Zoom
Hommel 4 3766HM 114 m² 1984 — De Zoom
Hommel 5 3766HL 120 m² 1984 — De Zoom
Hommel 6 3766HM 114 m² 1984 — De Zoom
Hommel 7 3766HL 120 m² 1984 — De Zoom
Hommel 8 3766HM 107 m² 1984 A De Zoom
Hommel 9 3766HL 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 10 3766HM 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 11 3766HL 109 m² 1984 A De Zoom
Hommel 12 3766HM 120 m² 1984 — De Zoom
Hommel 13 3766HL 136 m² 1984 C De Zoom
Hommel 14 3766HM 107 m² 1984 B De Zoom
Hommel 15-01 3766HL 5 m² 1984 C De Zoom
Hommel 15 3766HL 121 m² 1984 C De Zoom
Hommel 16 3766HM 107 m² 1984 C De Zoom
Hommel 17 3766HL 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 18 3766HM 107 m² 1984 B De Zoom
Hommel 19 3766HL 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 20 3766HM 107 m² 1984 D De Zoom
Hommel 21 3766HL 123 m² 1984 — De Zoom
Hommel 22 3766HM 118 m² 1984 C De Zoom
Hommel 23 3766HL 107 m² 1984 C De Zoom
Hommel 24 3766HM 119 m² 1984 — De Zoom
Hommel 25 3766HL 111 m² 1984 — De Zoom
Hommel 26 3766HM 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 27 3766HL 107 m² 1984 C De Zoom
Hommel 28 3766HM 144 m² 1984 — De Zoom
Hommel 29 3766HL 120 m² 1984 C De Zoom
Hommel 30 3766HM 152 m² 1984 — De Zoom
Hommel 31 3766HL 132 m² 1984 C De Zoom
Hommel 32 3766HM 119 m² 1984 A+++ De Zoom
Hommel 33 3766HL 121 m² 1984 — De Zoom
Hommel 34 3766HM 109 m² 1984 B De Zoom
Hommel 35 3766HL 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 36 3766HM 109 m² 1984 C De Zoom
Hommel 37 3766HL 107 m² 1984 C De Zoom
Hommel 38 3766HM 107 m² 1984 A De Zoom
Hommel 39 3766HL 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 40 3766HM 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 41 3766HL 112 m² 1984 — De Zoom
Hommel 42 3766HM 109 m² 1984 — De Zoom
Hommel 43 3766HL 142 m² 1984 — De Zoom
Hommel 44 3766HM 109 m² 1984 — De Zoom
Hommel 46 3766HM 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 48 3766HM 121 m² 1984 — De Zoom
Hommel 50 3766HN 140 m² 1984 — De Zoom
Hommel 52 3766HN 121 m² 1984 — De Zoom
Hommel 54 3766HN 121 m² 1984 — De Zoom
Hommel 56 3766HN 129 m² 1984 — De Zoom
Hommel 58 3766HN 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 60 3766HN 109 m² 1984 C De Zoom
Hommel 62 3766HN 107 m² 1984 — De Zoom
Hommel 64 3766HN 122 m² 1984 C De Zoom
Hommel 66 3766HN 141 m² 1984 — De Zoom
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Hommel

Hoeveel adressen heeft de Hommel?

De Hommel in Soest heeft 56 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 66. De gemiddelde woonoppervlakte is 115.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1984 en 1984. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Hommel?

De energielabels in de Hommel in Soest variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Hommel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Hommel?

De Hommel ligt in Soest. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Hommel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Hommel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Soest variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Hommel?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.