Beemdstraat, Schijndel
Over Beemdstraat in Schijndel
Beemdstraat is een straat in Schijndel, Nederland. Er zijn 30 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 193.1 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1972 en 1997. Postcodes in deze straat: 5482HA, 5482HB. Er wonen naar schatting 45 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Beemd 1.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (29) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.
Het meest voorkomende energielabel is C (10 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — De Beemd 1
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (30)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Beemdstraat 2 | 5482HA | 130 m² | 1973 | B | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 3 | 5482HA | 910 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 4 | 5482HA | 118 m² | 1973 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 5 | 5482HA | 1715 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 6 | 5482HA | 108 m² | 1973 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 8 | 5482HA | 108 m² | 1973 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 10 | 5482HA | 108 m² | 1973 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 12 | 5482HA | 127 m² | 1972 | D | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 14 | 5482HA | 121 m² | 1972 | B | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 16 | 5482HA | 114 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 18 | 5482HA | 121 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 20 | 5482HA | 116 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 22 | 5482HA | 114 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 24 | 5482HB | 118 m² | 1972 | B | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 26 | 5482HB | 106 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 28 | 5482HB | 126 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 30 | 5482HB | 117 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 32 | 5482HB | 115 m² | 1972 | A | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 34 | 5482HB | 106 m² | 1972 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 36 | 5482HB | 106 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 38 | 5482HB | 124 m² | 1972 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 40 | 5482HB | 114 m² | 1973 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 42 | 5482HB | 107 m² | 1973 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 44 | 5482HB | 122 m² | 1973 | C | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 46 | 5482HB | 130 m² | 1973 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 48 | 5482HB | 122 m² | 1972 | B | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 50 | 5482HB | 107 m² | 1973 | A | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 52 | 5482HB | 107 m² | 1973 | — | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 54 | 5482HB | 107 m² | 1973 | B | De Beemd 1 |
| Beemdstraat 60 | 5482HB | 48 m² | 1997 | — | De Beemd 1 |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Beemdstraat
Hoeveel adressen heeft de Beemdstraat?
De Beemdstraat in Schijndel heeft 30 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 60. De gemiddelde woonoppervlakte is 193.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1972 en 1997. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Beemdstraat?
De energielabels in de Beemdstraat in Schijndel variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Beemdstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Beemdstraat?
De Beemdstraat ligt in Schijndel. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Beemdstraat?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Beemdstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Schijndel variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Beemdstraat?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
