Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Rosmalen / De Lanen / Meander

Meander, Rosmalen

Rosmalen · 5245CC

Adressen: 43 Bouwjaren: 2019–2021 Gem. opp.: 194.0m² Buurt: De Lanen
43
Adressen
~64
Inwoners
194.0m²
Gem. opp.
2019–2021
Bouwjaren
~27
Huishoudens

Over Meander in Rosmalen

Meander is een straat in Rosmalen, Nederland. Er zijn 43 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 194.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2019 en 2021. Postcodes in deze straat: 5245CC. Er wonen naar schatting 64 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Lanen.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

48 /100
48 Redelijk
👥 45
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Meander in Rosmalen is 48/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2010+
43
Energielabels
A
15

De meeste gebouwen (43) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A+++ (19 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
32%
15–25
8%
25–45
41%
45–65
16%
65+
3%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (41%), gevolgd door 0–15 (32%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
43
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
43
100.0%
🏡

Buurtinformatie — De Lanen

2,105
Inwoners
in deze CBS-buurt
695
Huishoudens
totaal geregistreerd
3.0
Gem. grootte
personen per huishouden
5,549
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€543.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
75%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€543.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
75%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

79%
16%
Nederlands (79%)
Westers (5%)
Niet-westers (16%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
75%
25%
Koop (75%)
Huur (25%)
Woningtype
97%
Eengezins (97%)
Meergezins (3%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (43)

43 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Meander 1 5245CC 202 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 2 5245CC 201 m² 2019 A De Lanen
Meander 3 5245CC 212 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 4 5245CC 200 m² 2019 A De Lanen
Meander 5 5245CC 199 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 6 5245CC 203 m² 2019 A De Lanen
Meander 7 5245CC 206 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 8 5245CC 200 m² 2019 A De Lanen
Meander 9 5245CC 223 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 10 5245CC 200 m² 2019 A De Lanen
Meander 11 5245CC 199 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 12 5245CC 200 m² 2019 A De Lanen
Meander 13 5245CC 215 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 14 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 15 5245CC 215 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 16 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 17 5245CC 199 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 18 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 19 5245CC 199 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 20 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 21 5245CC 212 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 22 5245CC 162 m² 2019 A+++ De Lanen
Meander 23 5245CC 223 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 24 5245CC 161 m² 2019 A De Lanen
Meander 25 5245CC 222 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 26 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 27 5245CC 211 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 28 5245CC 148 m² 2019 A De Lanen
Meander 29 5245CC 215 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 30 5245CC 148 m² 2019 A De Lanen
Meander 31 5245CC 204 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 32 5245CC 147 m² 2019 A De Lanen
Meander 33 5245CC 201 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 35 5245CC 212 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 37 5245CC 199 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 39 5245CC 228 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 41 5245CC 199 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 43 5245CC 221 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 45 5245CC 208 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 47 5245CC 204 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 49 5245CC 211 m² 2021 A+++ De Lanen
Meander 51 5245CC 199 m² 2021 A++++ De Lanen
Meander 53 5245CC 199 m² 2021 A+++ De Lanen

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Meander

Hoeveel adressen heeft de Meander?

De Meander in Rosmalen heeft 43 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 53. De gemiddelde woonoppervlakte is 194.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2019 en 2021. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Meander?

De energielabels in de Meander in Rosmalen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Meander bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Meander?

De Meander ligt in Rosmalen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Meander?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Meander bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Rosmalen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Meander?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.