Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Purmerend / Europa / Provence

Provence, Purmerend

Purmerend · 1448JD

Adressen: 23 Bouwjaren: 2008–2008 Gem. opp.: 196.7m² Gem. WOZ: €860.000 Buurt: Europa
23
Adressen
~34
Inwoners
196.7m²
Gem. opp.
€860.000
Gem. WOZ (2025)
2008–2008
Bouwjaren
~14
Huishoudens

Over Provence in Purmerend

Provence is een straat in Purmerend, Nederland. Er zijn 23 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 196.7 m². De gemiddelde woningwaarde is €860.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2008 en 2008. Postcodes in deze straat: 1448JD. Er wonen naar schatting 34 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Europa.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

50 /100
50 Redelijk
👥 40
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Provence in Purmerend is 50/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2000-2009
23
Energielabels
A+
3
A
10

De meeste gebouwen (23) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (10 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
11%
25–45
31%
45–65
25%
65+
17%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (31%), gevolgd door 45–65 (25%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
23
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
23
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Europa

5,375
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,440
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
6,311
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€450.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
55%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€450.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
59.0 dB Lden
Zeer luidruchtig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
20.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
55%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

65%
29%
Nederlands (65%)
Westers (6%)
Niet-westers (29%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
55%
45%
Koop (55%)
Huur (45%)
Woningtype
42%
58%
Eengezins (42%)
Meergezins (58%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (23)

23 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Provence 1 1448JD 207 m² 2008 — Europa
Provence 2 1448JD 197 m² 2008 — Europa
Provence 3 1448JD 197 m² 2008 A Europa
Provence 4 1448JD 197 m² 2008 A Europa
Provence 5 1448JD 182 m² 2008 — Europa
Provence 6 1448JD 199 m² 2008 A+ Europa
Provence 7 1448JD 203 m² 2008 — Europa
Provence 8 1448JD 188 m² 2008 — Europa
Provence 9 1448JD 202 m² 2008 — Europa
Provence 10 1448JD 189 m² 2008 A+ Europa
Provence 11 1448JD 199 m² 2008 — Europa
Provence 12 1448JD 188 m² 2008 A+ Europa
Provence 13 1448JD 209 m² 2008 A Europa
Provence 14 1448JD 204 m² 2008 A Europa
Provence 15 1448JD 188 m² 2008 — Europa
Provence 16 1448JD 188 m² 2008 — Europa
Provence 17 1448JD 189 m² 2008 A Europa
Provence 18 1448JD 202 m² 2008 A Europa
Provence 19 1448JD 210 m² 2008 A Europa
Provence 20 1448JD 207 m² 2008 — Europa
Provence 21 1448JD 197 m² 2008 A Europa
Provence 22 1448JD 197 m² 2008 A Europa
Provence 23 1448JD 185 m² 2008 A Europa
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Provence

Hoeveel adressen heeft de Provence?

De Provence in Purmerend heeft 23 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 23. De gemiddelde woonoppervlakte is 196.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2008 en 2008. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Provence?

De energielabels in de Provence in Purmerend variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Provence bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Provence?

De Provence ligt in Purmerend. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Provence?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Provence bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Purmerend variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Provence?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.