Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Pijnacker / Tolhek / Gantellaan

Gantellaan, Pijnacker

Pijnacker · 2642JA, 2642JK, 2642JM

Adressen: 53 Bouwjaren: 2002–2005 Gem. opp.: 420.1m² Buurt: Tolhek
53
Adressen
~79
Inwoners
420.1m²
Gem. opp.
2002–2005
Bouwjaren
~34
Huishoudens

Over Gantellaan in Pijnacker

Gantellaan is een straat in Pijnacker, Nederland. Er zijn 53 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 420.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2002 en 2005. Postcodes in deze straat: 2642JA, 2642JK, 2642JM. Er wonen naar schatting 79 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Tolhek.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 41
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Gantellaan in Pijnacker is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2000-2009
53
Energielabels
A++
2
A+
1
A
14
B
5

De meeste gebouwen (53) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (14 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
18%
15–25
16%
25–45
22%
45–65
34%
65+
10%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (34%), gevolgd door 25–45 (22%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
53 objecten totaal
Woonfunctie 44 83.0%
Onderwijsfunctie 4 7.5%
Bijeenkomstfunctie 3 5.7%
Sportfunctie 1 1.9%
Gezondheidszorgfunctie 1 1.9%
Woningtypes
53 woningen totaal
Eengezinswoning 41 77.4%
Overig 9 17.0%
Appartement 3 5.7%
🏡

Buurtinformatie — Tolhek

3,060
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,150
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.7
Gem. grootte
personen per huishouden
5,561
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€507.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
78%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€507.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
57.0 dB Lden
Luidruchtig
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
16.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
78%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

73%
21%
Nederlands (73%)
Westers (6%)
Niet-westers (21%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
78%
22%
Koop (78%)
Huur (22%)
Woningtype
79%
21%
Eengezins (79%)
Meergezins (21%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (53)

53 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Gantellaan 1 2642JK 3155 m² 2003 A++ Tolhek
Gantellaan 2 2642JA 149 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 3 2642JK 2688 m² 2003 B Tolhek
Gantellaan 4 2642JA 110 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 5 2642JK 4395 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 6 2642JA 110 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 7 2642JK 4121 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 8 2642JA 110 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 9 2642JK 1298 m² 2005 Tolhek
Gantellaan 10 2642JA 110 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 11 2642JK 335 m² 2005 Tolhek
Gantellaan 12 2642JA 123 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 13 2642JK 218 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 14 2642JA 123 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 15 2642JK 295 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 16 2642JA 123 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 18 2642JA 123 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 20 2642JA 123 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 22 2642JA 122 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 24 2642JA 117 m² 2002 B Tolhek
Gantellaan 25 2642JK 664 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 26 2642JA 110 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 28 2642JA 123 m² 2002 Tolhek
Gantellaan 30 2642JA 123 m² 2002 A Tolhek
Gantellaan 32 2642JA 123 m² 2002 A++ Tolhek
Gantellaan 34 2642JA 146 m² 2002 B Tolhek
Gantellaan 36 2642JA 109 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 38 2642JA 108 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 40 2642JA 108 m² 2003 B Tolhek
Gantellaan 42 2642JA 108 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 44 2642JA 100 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 46 2642JM 133 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 48 2642JM 114 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 50 2642JM 117 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 52 2642JM 109 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 54 2642JM 113 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 56 2642JM 117 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 58 2642JM 117 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 60 2642JM 129 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 62 2642JM 115 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 64 2642JM 111 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 66 2642JM 113 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 68 2642JM 121 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 70 2642JM 117 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 72 2642JM 109 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 74 2642JM 113 m² 2003 A+ Tolhek
Gantellaan 76 2642JM 117 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 78 2642JM 116 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 80 2642JM 128 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 82 2642JM 129 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 84 2642JM 81 m² 2003 A Tolhek
Gantellaan 86 2642JM 81 m² 2003 Tolhek
Gantellaan 88 2642JM 95 m² 2003 B Tolhek

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Gantellaan

Hoeveel adressen heeft de Gantellaan?

De Gantellaan in Pijnacker heeft 53 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 88. De gemiddelde woonoppervlakte is 420.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2002 en 2005. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Gantellaan?

De energielabels in de Gantellaan in Pijnacker variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Gantellaan bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Gantellaan?

De Gantellaan ligt in Pijnacker. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Gantellaan?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Gantellaan bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Pijnacker variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Gantellaan?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.