Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Oss / Vondellaan-Zuid / Van Lennephof

Van Lennephof, Oss

Oss · 5343JC, 5343JD, 5343JE

Adressen: 51 Bouwjaren: 1974–1974 Gem. opp.: 140.4m² Buurt: Vondellaan-Zuid
51
Adressen
~76
Inwoners
140.4m²
Gem. opp.
1974–1974
Bouwjaren
~33
Huishoudens

Over Van Lennephof in Oss

Van Lennephof is een straat in Oss, Nederland. Er zijn 51 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.4 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1974 en 1974. Postcodes in deze straat: 5343JC, 5343JD, 5343JE. Er wonen naar schatting 76 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Vondellaan-Zuid.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

46 /100
46 Redelijk
👥 33
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Van Lennephof in Oss is 46/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
51
Energielabels
A
3
B
7
C
9
D
2

De meeste gebouwen (51) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (9 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
14%
15–25
12%
25–45
29%
45–65
25%
65+
20%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 45–65 (25%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 52% man · 48% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
52%
aandeel inwoners
Vrouw
48%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
51
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
51
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Vondellaan-Zuid

2,200
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,010
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.1
Gem. grootte
personen per huishouden
4,577
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€294.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
71%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€294.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
52.0 dB Lden
Gemiddeld
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
26.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
71%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

53%
18%
29%
Nederlands (53%)
Westers (18%)
Niet-westers (29%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
71%
29%
Koop (71%)
Huur (29%)
Woningtype
95%
Eengezins (95%)
Meergezins (5%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (51)

51 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Van Lennephof 1 5343JC 140 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 2 5343JE 168 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 3 5343JC 133 m² 1974 A Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 4 5343JE 116 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 5 5343JC 162 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 6 5343JE 120 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 7 5343JC 163 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 8 5343JE 122 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 9 5343JC 170 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 10 5343JE 116 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 11 5343JC 138 m² 1974 D Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 12 5343JE 134 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 13 5343JC 157 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 14 5343JE 123 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 15 5343JC 161 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 16 5343JE 133 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 17 5343JC 161 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 18 5343JE 141 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 19 5343JC 133 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 20 5343JE 125 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 21 5343JC 161 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 22 5343JE 138 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 23 5343JC 138 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 24 5343JE 116 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 25 5343JC 177 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 26 5343JE 118 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 27 5343JC 155 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 28 5343JE 162 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 29 5343JC 159 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 30 5343JE 116 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 31 5343JD 153 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 32 5343JE 119 m² 1974 D Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 33 5343JD 136 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 34 5343JE 130 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 35 5343JD 151 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 36 5343JE 126 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 37 5343JD 133 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 38 5343JE 116 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 39 5343JD 160 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 40 5343JE 119 m² 1974 A Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 41 5343JD 172 m² 1974 B Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 42 5343JE 119 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 43 5343JD 157 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 44 5343JE 116 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 45 5343JD 157 m² 1974 A Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 47 5343JD 173 m² 1974 C Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 49 5343JD 135 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 51 5343JD 133 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 53 5343JD 135 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 55 5343JD 133 m² 1974 Vondellaan-Zuid
Van Lennephof 57 5343JD 133 m² 1974 B Vondellaan-Zuid

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Van Lennephof

Hoeveel adressen heeft de Van Lennephof?

De Van Lennephof in Oss heeft 51 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 57. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.4 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1974 en 1974. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Van Lennephof?

De energielabels in de Van Lennephof in Oss variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Van Lennephof bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Van Lennephof?

De Van Lennephof ligt in Oss. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Van Lennephof?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Van Lennephof bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Oss variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Van Lennephof?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.