Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Horenweg, Nuth

Nuth · 6361GC, 6361GD, 6361GE, 6361GG

Adressen: 47 Bouwjaren: 1830–1978 Gem. opp.: 150.8m² Buurt: Tervoorst en omgeving
47
Adressen
~70
Inwoners
150.8m²
Gem. opp.
1830–1978
Bouwjaren
~30
Huishoudens

Over Horenweg in Nuth

Horenweg is een straat in Nuth, Nederland. Er zijn 47 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 150.8 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1830 en 1978. Postcodes in deze straat: 6361GC, 6361GD, 6361GE, 6361GG. Er wonen naar schatting 70 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Tervoorst en omgeving.

Bouwperioden
Voor 1945
26
1960-1969
15
1970-1979
6
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

29 /100
29 Matig
👥 5
Sociaal Leven
🎓 30
Onderwijs
🚌 4
Transport
🌳 80
Groen
🩺 25
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
1
A
3
C
10
D
10
E
1
F
1
G
1

De meeste gebouwen (26) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (10 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
13%
15–25
9%
25–45
18%
45–65
30%
65+
30%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (30%), gevolgd door 45–65 (30%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
47 objecten totaal
Woonfunctie 45 95.7%
Sportfunctie 1 2.1%
Industriefunctie + Woonfunctie 1 2.1%
Woningtypes
47 woningen totaal
Eengezinswoning 44 93.6%
Overig 2 4.3%
Appartement 1 2.1%
🏡

Buurtinformatie — Tervoorst en omgeving

820
Inwoners
in deze CBS-buurt
355
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
163
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€380.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
86%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€380.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
86%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

85%
11%
Nederlands (85%)
Westers (11%)
Niet-westers (5%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
86%
14%
Koop (86%)
Huur (14%)
Woningtype
93%
Eengezins (93%)
Meergezins (7%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (47)

47 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Horenweg 1 6361GC 286 m² 1935 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 2a 6361GE 192 m² 1977 A Tervoorst en omgeving
Horenweg 2 6361GE 180 m² 1977 A Tervoorst en omgeving
Horenweg 3 6361GC 103 m² 1962 Tervoorst en omgeving
Horenweg 4 6361GE 144 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 5 6361GC 115 m² 1962 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 6 6361GE 134 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 7 6361GC 103 m² 1962 Tervoorst en omgeving
Horenweg 8 6361GE 182 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 9 6361GC 104 m² 1962 Tervoorst en omgeving
Horenweg 10a 6361GE 126 m² 1978 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 10 6361GE 134 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 11 6361GC 103 m² 1962 Tervoorst en omgeving
Horenweg 12 6361GE 149 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 13 6361GC 114 m² 1962 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 14 6361GE 173 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 15 6361GC 103 m² 1962 E Tervoorst en omgeving
Horenweg 16 6361GE 154 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 17 6361GC 110 m² 1962 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 18 6361GE 145 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 19 6361GC 103 m² 1962 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 20 6361GE 133 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 21 6361GC 103 m² 1962 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 22 6361GE 138 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 23 6361GC 103 m² 1962 Tervoorst en omgeving
Horenweg 24 6361GE 145 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 25 6361GC 103 m² 1962 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 26 6361GE 144 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 28 6361GE 143 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 30 6361GE 131 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 32 6361GE 135 m² 1922 F Tervoorst en omgeving
Horenweg 34 6361GE 106 m² 1922 G Tervoorst en omgeving
Horenweg 36 6361GE 122 m² 1922 D Tervoorst en omgeving
Horenweg 38 6361GE 97 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 40 6361GG 135 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 41 6361GC 240 m² 1968 A Tervoorst en omgeving
Horenweg 42 6361GG 134 m² 1922 C Tervoorst en omgeving
Horenweg 43 6361GC 116 m² 1968 Tervoorst en omgeving
Horenweg 44 6361GG 128 m² 1922 Tervoorst en omgeving
Horenweg 47 6361GD 167 m² 1930 Tervoorst en omgeving
Horenweg 50 6361GG 224 m² 1975 Tervoorst en omgeving
Horenweg 53 6361GD 267 m² 1970 Tervoorst en omgeving
Horenweg 54 6361GG 384 m² 1830 Tervoorst en omgeving
Horenweg 57 6361GD 125 m² 1960 Tervoorst en omgeving
Horenweg 63 6361GD 201 m² 1970 Tervoorst en omgeving
Horenweg 74 6361GG 215 m² 1935 A++ Tervoorst en omgeving
Horenweg 76 6361GG 192 m² 1935 Tervoorst en omgeving

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Horenweg

Hoeveel adressen heeft de Horenweg?

De Horenweg in Nuth heeft 47 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 76. De gemiddelde woonoppervlakte is 150.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1830 en 1978. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Horenweg?

De energielabels in de Horenweg in Nuth variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Horenweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Horenweg?

De Horenweg ligt in Nuth. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Horenweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Horenweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Nuth variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Horenweg?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.