Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Neer / Kern Neer / Hanssum

Hanssum, Neer

Neer · 6086BS, 6086BT, 6086BV

Adressen: 65 Bouwjaren: 1849–2020 Gem. opp.: 165.5m² Gem. WOZ: €625.000 Buurt: Kern Neer
65
Adressen
~97
Inwoners
165.5m²
Gem. opp.
€625.000
Gem. WOZ (2025)
1849–2020
Bouwjaren
~42
Huishoudens

Over Hanssum in Neer

Hanssum is een straat in Neer, Nederland. Er zijn 65 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 165.5 m². De gemiddelde woningwaarde is €625.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1849 en 2020. Postcodes in deze straat: 6086BS, 6086BT, 6086BV. Er wonen naar schatting 97 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Kern Neer.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

45 /100
45 Redelijk
👥 31
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Hanssum in Neer is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
6
1945-1959
5
1960-1969
4
1970-1979
25
1980-1989
5
1990-1999
4
2000-2009
4
2010+
12
Energielabels
A
21
B
6
C
2
D
3
E
1
F
1
G
3

De meeste gebouwen (25) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is A (21 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
12%
15–25
11%
25–45
20%
45–65
30%
65+
27%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (30%), gevolgd door 65+ (27%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 52% man · 48% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
52%
aandeel inwoners
Vrouw
48%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
65 objecten totaal
Woonfunctie 63 96.9%
Winkelfunctie 1 1.5%
Bijeenkomstfunctie 1 1.5%
Woningtypes
65 woningen totaal
Eengezinswoning 62 95.4%
Overig 2 3.1%
Appartement 1 1.5%
🏡

Buurtinformatie — Kern Neer

2,570
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,190
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
2,006
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€310.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
79%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€310.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
15.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
79%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

90%
Nederlands (90%)
Westers (6%)
Niet-westers (3%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
79%
21%
Koop (79%)
Huur (21%)
Woningtype
87%
13%
Eengezins (87%)
Meergezins (13%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (65)

65 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Hanssum 1a 6086BS 119 m² 1935 — Kern Neer
Hanssum 1b 6086BS 241 m² 1978 — Kern Neer
Hanssum 1 6086BS 218 m² 1930 — Kern Neer
Hanssum 2 6086BV 166 m² 1970 B Kern Neer
Hanssum 3 6086BS 124 m² 1971 D Kern Neer
Hanssum 4 6086BV 136 m² 1974 — Kern Neer
Hanssum 5 6086BS 177 m² 1960 — Kern Neer
Hanssum 6 6086BV 199 m² 1979 — Kern Neer
Hanssum 7a 6086BS 139 m² 1990 B Kern Neer
Hanssum 7 6086BS 157 m² 1960 B Kern Neer
Hanssum 8 6086BV 135 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 9 6086BS 133 m² 1959 D Kern Neer
Hanssum 10 6086BV 144 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 11 6086BS 133 m² 1959 — Kern Neer
Hanssum 12 6086BV 146 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 13a 6086BS 147 m² 1982 G Kern Neer
Hanssum 13b 6086BS 151 m² 1982 G Kern Neer
Hanssum 13 6086BS 183 m² 1930 G Kern Neer
Hanssum 14 6086BV 163 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 15 6086BS 210 m² 1977 — Kern Neer
Hanssum 16 6086BV 216 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 17 6086BS 170 m² 1970 — Kern Neer
Hanssum 18 6086BV 134 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 19 6086BS 120 m² 1970 A Kern Neer
Hanssum 20 6086BV 130 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 21 6086BT 192 m² 1953 — Kern Neer
Hanssum 22 6086BV 131 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 23 6086BT 208 m² 1970 C Kern Neer
Hanssum 24 6086BV 111 m² 1971 F Kern Neer
Hanssum 25 6086BT 151 m² 1970 C Kern Neer
Hanssum 26 6086BV 146 m² 1968 — Kern Neer
Hanssum 27 6086BT 105 m² 1972 — Kern Neer
Hanssum 28 6086BV 177 m² 1958 E Kern Neer
Hanssum 29 6086BT 201 m² 1975 — Kern Neer
Hanssum 30a 6086BV 145 m² 1989 B Kern Neer
Hanssum 30 6086BV 153 m² 1958 B Kern Neer
Hanssum 31 6086BT 127 m² 1974 — Kern Neer
Hanssum 32 6086BV 189 m² 1974 — Kern Neer
Hanssum 33 6086BT 124 m² 1970 — Kern Neer
Hanssum 34 6086BV 171 m² 1974 — Kern Neer
Hanssum 35 6086BT 199 m² 1991 B Kern Neer
Hanssum 36 6086BV 189 m² 1984 — Kern Neer
Hanssum 37a 6086BT 206 m² 2009 A Kern Neer
Hanssum 37 6086BT 198 m² 1965 A Kern Neer
Hanssum 38 6086BV 187 m² 1984 — Kern Neer
Hanssum 39 6086BT 132 m² 1915 — Kern Neer
Hanssum 40a 6086BV 241 m² 1996 A Kern Neer
Hanssum 40b 6086BV 188 m² 2003 A Kern Neer
Hanssum 40c 6086BV 192 m² 2001 A Kern Neer
Hanssum 40d 6086BV 189 m² 1996 A Kern Neer
Hanssum 40 6086BV 180 m² 2007 A Kern Neer
Hanssum 41a 6086BT 158 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41b 6086BT 95 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41c 6086BT 125 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41d 6086BT 158 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41e 6086BT 123 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41f 6086BT 125 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41g 6086BT 158 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41h 6086BT 123 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41k 6086BT 125 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41m 6086BT 257 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41n 6086BT 150 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41p 6086BT 271 m² 2020 A Kern Neer
Hanssum 41 6086BT 133 m² 1915 A Kern Neer
Hanssum 42 6086BV 331 m² 1849 D Kern Neer
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Hanssum

Hoeveel adressen heeft de Hanssum?

De Hanssum in Neer heeft 65 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 42. De gemiddelde woonoppervlakte is 165.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1849 en 2020. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Hanssum?

De energielabels in de Hanssum in Neer variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Hanssum bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Hanssum?

De Hanssum ligt in Neer. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Hanssum?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Hanssum bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Neer variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Hanssum?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.