Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Neede / Ruwenhof-Meijersveld / Rozenkamp

Rozenkamp, Neede

Neede · 7161BP, 7161BR, 7161WH, 7161WJ

Adressen: 59 Bouwjaren: 1913–2008 Gem. opp.: 120.1m² Buurt: Ruwenhof-Meijersveld
59
Adressen
~88
Inwoners
120.1m²
Gem. opp.
1913–2008
Bouwjaren
~38
Huishoudens

Over Rozenkamp in Neede

Rozenkamp is een straat in Neede, Nederland. Er zijn 59 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 120.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1913 en 2008. Postcodes in deze straat: 7161BP, 7161BR, 7161WH, 7161WJ. Er wonen naar schatting 88 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Ruwenhof-Meijersveld.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

41 /100
41 Matig
👥 15
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Rozenkamp in Neede is 41/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 15/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
4
1945-1959
21
1960-1969
19
1970-1979
9
1990-1999
3
2000-2009
3
Energielabels
A++
1
B
3
C
18
D
5
E
3
G
3

De meeste gebouwen (21) zijn gebouwd in de periode 1945-1959.

Het meest voorkomende energielabel is C (18 woningen).

📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
59
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
38
64.4%
Appartement
21
35.6%
🏡

Buurtinformatie — Ruwenhof-Meijersveld

1,660
Inwoners
in deze CBS-buurt
755
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
3,938
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€282.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
61%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€282.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
61%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

88%
Nederlands (88%)
Westers (6%)
Niet-westers (7%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
61%
39%
Koop (61%)
Huur (39%)
Woningtype
92%
Eengezins (92%)
Meergezins (8%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (59)

59 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Rozenkamp 2 7161BP 77 m² 1950 C Moeshof eo
Rozenkamp 4 7161BP 77 m² 1950 C Moeshof eo
Rozenkamp 6 7161BP 77 m² 1950 C Moeshof eo
Rozenkamp 8 7161BP 77 m² 1950 C Moeshof eo
Rozenkamp 10 7161BR 367 m² 1950 D Julianastraat eo
Rozenkamp 12 7161BR 80 m² 1967 — Julianastraat eo
Rozenkamp 13 7161BR 107 m² 2008 — Julianastraat eo
Rozenkamp 15 7161BR 122 m² 2008 — Julianastraat eo
Rozenkamp 16 7161BR 102 m² 1962 D Julianastraat eo
Rozenkamp 17 7161BR 83 m² 1962 — Julianastraat eo
Rozenkamp 18 7161BR 121 m² 1961 D Julianastraat eo
Rozenkamp 19 7161BR 219 m² 1960 — Julianastraat eo
Rozenkamp 20 7161BR 108 m² 1961 — Julianastraat eo
Rozenkamp 21 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 22 7161BR 108 m² 1961 — Julianastraat eo
Rozenkamp 23 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 24 7161BR 143 m² 1961 E Julianastraat eo
Rozenkamp 25 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 27 7161WH 114 m² 1958 E Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 29 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 30 7161WJ 90 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 31 7161WH 94 m² 1958 B Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 32 7161WJ 104 m² 1965 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 33 7161WH 99 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 34 7161WJ 130 m² 1965 D Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 35 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 36 7161WJ 103 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 37 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 38 7161WJ 106 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 39 7161WH 94 m² 1958 B Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 40 7161WJ 121 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 41 7161WH 94 m² 1958 E Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 42 7161WJ 92 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 43 7161WH 94 m² 1958 D Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 44 7161WJ 107 m² 1965 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 45 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 46 7161WJ 164 m² 1969 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 47 7161WH 94 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 48 7161WJ 114 m² 1972 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 49 7161WH 102 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 50 7161WJ 114 m² 1972 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 51 7161WH 116 m² 1958 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 52 7161WJ 135 m² 1972 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 54 7161WJ 114 m² 1972 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 55 7161WH 116 m² 1925 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 56 7161WJ 147 m² 1972 A++ Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 57 7161WH 144 m² 1998 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 58 7161WJ 121 m² 1972 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 59 7161WH 181 m² 1998 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 60 7161WJ 114 m² 1972 B Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 61 7161WH 137 m² 1962 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 62 7161WJ 139 m² 1972 C Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 63 7161WH 165 m² 1962 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 64 7161WJ 171 m² 2002 A+++ Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 65 7161WH 118 m² 1995 — Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 66 7161WJ 130 m² 1913 G Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 68 7161WJ 124 m² 1913 G Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 70 7161WJ 191 m² 1920 G Ruwenhof-Meijersveld
Rozenkamp 72 7161WJ 165 m² 1972 — Ruwenhof-Meijersveld
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Rozenkamp

Hoeveel adressen heeft de Rozenkamp?

De Rozenkamp in Neede heeft 59 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 72. De gemiddelde woonoppervlakte is 120.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1913 en 2008. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Rozenkamp?

De energielabels in de Rozenkamp in Neede variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Rozenkamp bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Rozenkamp?

De Rozenkamp ligt in Neede. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Rozenkamp?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Rozenkamp bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Neede variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Rozenkamp?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.